dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem -stylowy apartament W centrum jel. Góry. Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze II,Jelenia Góra

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestige Nieruchomości oferuje do wynajęcia przytulne mieszkanie na Zabobrzu. Mieszkanko jest bezpośrednio po remoncie. Została wymieniona cała podłoga, zrobiona elektryka i ściany. Położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje duże dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w okolicach śródmieścia Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w spokojnej okolicy Jeleniej Góry na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

430 000 zł57 m² 7 570,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży trzypokojwe mieszkanie z balkonem na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal położony jest na drugim piętrze w cichej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

389 000 zł53 m² 7 339,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie, położone w spokojnej dzielnicy w Jeleniej Górze - w Cieplicach Śląskich - Zdrój. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiłkomirskiego

Zabobrze III,Jelenia Góra

352 000 zł53 m² 6 596,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie 2- pokojowe mieszkanie na Zabobrzu III o pow. 54 m2, 4 i ostatnie piętro w bloku bez windy, przy ul. Wiłkomirskiego 15 (niedaleko Poczty Polskiej na Sygietyńskiego).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

356 000 zł53 m² 6 671,66 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na Zabobrzu III. Nieruchomość jest spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu z księgą wieczystą. Mieszkanie znajduję się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

356 000 zł53 m² 6 671,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal położony jest na czwartym piętrze w bloku bez windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

345 000 zł61 m² 5 650,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 54 m2 znajduje się na pierwszym piętrze w bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 600 zł35 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Uwaga! Zostały już 2 kawalerki i 2 mieszkania dwu-poziomowe. Do wynajęcia kawalerka o pow. 35m2 składająca się z Aneksu kuchennego połączonego z salonem oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

93 000 zł14 m² 6 853,35 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokalu niemieszkalnego, mikro-apartamentu przerobionego z garażu o powierzchni 13,57 m2 w Jeleniej Górze. Lokal położony jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Zabobrze,Jelenia Góra

415 000 zł54 m² 7 742,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3-pokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku z balkonem i widokiem na Karkonosze. Przedpokój z dużą szafą wnękową, salon z wyjściem na balkon + 2 pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

nr ogłoszenia 2707 Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na góry, usytuowane na czwartym piętrze bloku mieszkalnego z wielkiej płyty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muzealna

Śródmieście,Jelenia Góra

434 000 zł56 m² 7 798,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Mieszkanie dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie , usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Matejki

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 zł90 m² 14,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia - bez prowizji Na wynajem 1 pokój przy ul. Matejki. Pokój jednoosobowy 1300 zł - wolny od 16 stycznia Opłaty już ze wszystkimi mediami i internetem. Kaucja 1 czynsz. Umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

374 000 zł51 m² 7 362,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe z balkonem na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal znajdujący się się na parterze o powierzchni 50,80 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

235 000 zł37 m² 6 334,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę gotową do wprowadzenia w Jeleniej Górze, dzielnica Sobieszów. Lokal znajduje się na parterze w niskim budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 100 zł75 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz słonecznego mieszkania do wynajęcia? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 75 m2 składający się z: *przestronnego przedpokoju *jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

396 000 zł51 m² 7 799,88 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal położony jest w spokojnej okolicy na czwartym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł36 m² 7 724,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego położonego w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni około 36 m2 znajduję się na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

329 000 zł36 m² 9 013,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państw do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Zabobrzu. Mieszkanie o powierzchni i 36,5m2 znajduje się na drugim piętrze niskiego bloku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł102 m² 6 088,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szukasz gotowego lokalu dla siebie i swojej rodziny? Mam dla Ciebie świetną ofertę. Zapraszam Cię na prezentację dwupoziomowego mieszkania o powierzchni 101,66 m , usytuowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieplicka

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

395 000 zł53 m² 7 509,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje kapitalne mieszkanie w Cieplicach Zdrój w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w kameralnej kamienicy, która przeszła gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

432 500 zł38 m² 11 533,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Urokliwy, apartament 2-pokojowy z balkonem w nowym budownictwie, w atrakcyjnej lokalizacji! Pragnę zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania o powierzchni niespełna 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

359 000 zł44 m² 8 103,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na Osiedlu XX-lecia w Cieplicach. Mieszkanie o powierzchni i 44,3m2 znajduje się na 1 piętrze Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wyzwolenia Narodowego

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i nowoczesne 2-poziomowe mieszkanie (segment w zabudowie szeregowej) z ogródkiem w Jeleniej Górze (okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 300 zł49 m² 46,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, w budynku po pełnej termomodernizacji. Mieszkanie o pow. 49 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 400 zł42 m² 33,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża kawalerka o powierzchni całkowitej 41,80 m2 znajdująca się przy ulicy Kadetów w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na trzecim piętrze. Do mieszkania przynależy komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

391 600 zł48 m² 8 158,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nie współpracujemy Z pośrednikami, choć zezwalamy na udostępnianie tej oferty swoim klientom. Do sprzedania mamy piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

480 000 zł87 m² 5 547,21 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu słoneczne bezczynszowe mieszkanie , usytuowane na pierwszym piętrze w jednopiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

388 000 zł45 m² 8 529,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje dwupokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 45,49m2 , a w jej skład wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***oferta na wyłączność nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe z osobną kuchnią. Nieruchomość o powierzchni całkowitej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukasiewicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Chciał(a)byś wynająć mieszkanie z ogródkiem daleko od blokowisk, gdzie nikt Ci w okno zaglądać nie będzie? To świetnie się składa bo mamy dla Ciebie dwupokojowe mieszkanie osobną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu do wynajmu przytulne, zadbane mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ul. Kiepury. Mieszkanie położone na wysokim parterze, umeblowane i wyposażone. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

400 000 zł44 m² 9 090,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Łuczyński i Partnerzy prezentuje słoneczne i przytulne do zamieszkania mieszkanie na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni 44m, składa się z: przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę słoneczne bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 60m2 na Starówce Jeleniej Góry (ulica Marii Konopnickiej). Mieszkanie składa się z sypialni, aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

355 000 zł51 m² 6 940,37 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam słoneczne dwupokojowe, dwustronne mieszkanie znajdujące się w Jeleniej Górze przy ulicy Kiepury 1. Mieszkanie z widokiem na góry, 5 piętro, z dużym balkonem i piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

1 500 zł36 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność przedstawić Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, usytuowane na parterze bloku przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

224 000 zł29 m² 7 724,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Zabobrzu I w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na czwartym piętrze bloku po termomodernizacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

235 000 zł37 m² 6 317,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 37,2 m2 znajduje się na czwartym piętrze w bloku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Jelenia Góra,dolnośląskie

382 000 zł45 m² 8 397,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na zamkniętym osiedlu w spokojnej części miasta. Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze dwu piętrowej kamienicy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij