dowolna

Mieszkania w centrum Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w centrum.Wyremontowane, o wysokim standardzie.Dodatkowo do dyspozycji łazienka techniczna dla 2 mieszkań z prysznicem, toaleta, pralką.Salon z aneksem kuchennym.Rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Jelenia Góra,dolnośląskie

356 000 zł58 m² 6 115,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1903

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu pięknie wykończone nowe mieszkanie na wysokim parterze w Centrum Jeleniej Góry. Jeśli szukasz komfortowego mieszkania w Centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

_____oferta dostępna wyłącznie W biurze_____ Przedstawiam Państwu do sprzedaży połowę małej kamienicy, znajdującej się w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł91 m² 3 516,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie dwupokojowe w kamienicy blisko centrum Jeleniej Góry. Lokalizacja Śródmieście, blisko szkoła, sklepy, przychodnie czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowica

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł60 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W ogłoszeniu znajdziecie Państwo poglądowy rzut lokalu oraz spacer 3D, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty. Biuro Nieruchomości team4home prezentuje Państwu mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł105 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie inwestycyjne położone w Centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość położona jest na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł59 m² 4 248,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na parterze w kamienicy w centrum. W skład mieszkania wchodzi: kuchnia z prysznicem, dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 49m2. Jelenia góra- blisko centrum. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w Jeleniej Górze w spokojnej i cichej okolicy blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

356 000 zł51 m² 6 980,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na wysokim parterze wyremontowanej kamienicy i posiada niezależne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

470 000 zł100 m² 4 709,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na całym 3 i ostatnim piętrze zadanej kamienicy - elewacja po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł62 m² 6 899,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje wyremontowanego mieszkania nieopodal centrum. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy w okolicy Stadionu Miejskiego. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

330 000 zł57 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dwie kawalerki w ocieplonej kamienicy w okolicach Centrum miasta. Kawalerki położone są na parterze oraz III piętrze 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

349 000 zł48 m² 7 298,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m w cichej i zielonej części Zabobrza na ul. Różyckiego. Oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł87 m² 3 452,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego, położonego w dwupiętrowej kamienicy w Centrum starej części miasta Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 86,6m2 składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł83 m² 4 196,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, nie szukaj dalej! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania przy ul Drzymały. Lokal znajduje się na wysokim parterze kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

640 000 zł117 m² 5 470,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 117M2 .JELENIA GÓRA -Cieplice Śląskie Zdrój Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania pięciopokojowego po generalnym remoncie położonego w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł70 m² 5 642,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego słonecznego mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze kamienicy w okolicy dworca pkp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 970,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w okolicy dworca. Powierzchnia całkowita wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł77 m² 4 569,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w Centrum Jeleniej Góry. Na powierzchnię użytkową 76,60m2 składa się: przedpokój, 3 niezależne pokoje /z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

549 000 zł139 m² 3 949,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 139 M2. Jelenia góra -centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania pięciopokojowego położonego w Jelenie Górze w atrakcyjnej okolicy w centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł49 m² 4 432,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości team4hom e prezentuje w całości wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe. Nieruchomość położona dosłownie 100 metrów od głównego deptaka centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 400 zł25 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do wynajęcia przestronnej kawalerki w samym centrum Jeleniej Góry! To mieszkanie zostało całkowicie odnowione i wyposażone w nowe meble oraz sprzęty agd, co zapewni Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mała Poczta

Mała Poczta,Jelenia Góra

142 000 zł32 m² 4 437,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone w kamienicy blisko Centrum. Lokal położony jest na II piętrze 2-piętrowej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

168 990 zł36 m² 4 757,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowa kawalerka o powierzchni 36m 2 w centrum Jeleniej Góry! do wykończenia rozpoczęty remont ogrzewanie podłogowe + grzejniki piwnica 10m2 nowe okna pcv nowa elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł76 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77m 2 w centrum Jeleniej Góry kuchnia, łazienka z wc. przedpokój, duży balkon strych i piwnica blisko: przychodnia, dyskont, główny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

496 000 zł54 m² 9 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu przytulne, trzypokojowe mieszkanie w apartamentowcu z 2011 r. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze, czteropiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

365 000 zł69 m² 5 281,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu komfortowe mieszkanie w pobliżu placu Piastowskiego. Lokal o powierzchni 69,11 m2, znajduje się na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy i w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

409 000 zł61 m² 6 704,92 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 61 M2 .JELENIA GÓRA -blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego po generalnym remoncie położonego blisko centrum Jeleniej Góry o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 700 zł70 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 58M2, 3 pokoje, cena 1700,00zł + czynsz do wspólnoty + prąd, kaucja- 3400,00zł. Prezentujemy Państwu do wynajęcia bardzo ładne, dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł52 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - mieszkanie 52M2, 2pokoje, czynsz 1900pln + liczniki +kaucja 1900pln. Mieszkanie dostępne od 01.05.2023r. Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft 2-pokojowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

265 000 zł56 m² 4 774,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas! Biuro Nieruchomości team4home prezentuje w całości wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 55,5 m2. Nieruchomość położona dosłownie 100 metrów od głównego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Zabobrze,Jelenia Góra

270 000 zł51 m² 5 283,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne i komfortowe mieszkanie dwupokojowe w okolicach Centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł67 m² 6 343,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości marles przedstawiają Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni ok.67m2 znajduje się na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37M2 .JELENIA GÓRA - blisko centrum Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego o pow użytkowej 37m2 usytuowanego na parterze kamienicy blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

215 000 zł49 m² 4 432,08 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

445 000 zł60 m² 7 478,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja! Jeśli marzysz o wyjątkowym apartamencie do zamieszkania lub na weekendowe wypady w karkonosze/rudawy Janowickie, cenisz sobie spokój, ciszę, komfort, przestrzeń i wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł56 m² 6 186,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne wyłącznie w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima ma Państwo do zaoferowania bardzo ładne i przytulne mieszkanie usytuowane na trzecim ostatnim piętrze niedużej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

274 000 zł41 m² 6 728,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego położonego w Cieplicach o powierzchni użytkowej 40,72 m2. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

694 650 zł126 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo komfortowe i pięknie zaaranżowane duże mieszkanie dwupoziomowe w zielonej okolicy Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł67 m² 6 268,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania piękne, 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem po kapitalnym remoncie. Nieruchomość składa się z 3 ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł106 m² 3 311,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania w okolicy zajezdni mzk. Lokal znajduje się na 1 i ostatnim piętrze kamienicy (budynek po remoncie dachu oraz.