dowolna

Mieszkania w centrum Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. W skład powierzchni 69,22m2 wchodzą: * I poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 468 zł66,11 m² 22,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Adres: ul. Wolności 58/1, jelenia Góra Powierzchnia uż.: 66,11 m2 Liczba pokoi: 4 Cena: 22,20 zł/m2 Koszty dodatkowe najmu lokalu: - centralne ogrzewanie zaliczkowo 499,79 zł netto/miesięcznie /rok -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na trzecim ostatnim piętrze w bloku, blisko centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 68 m 2 składająca się z: - 3 pokoi, -kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, Plac Niepodległości

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł107 m² 7 289,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Blisko centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m z.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,45 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie - ul. Wiedeńska. Budynek z 2024r, 18 lokali mieszkalnych na sporej działce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61,97 m² 6 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej 61,20 m2 usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

475 000 zł62,57 m² 7 591,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na I piętrze bloku z cegły w okolicach centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej 62,57 m2 składa się z: - pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł87 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pragniesz zamieszkać blisko centrum miasta ,a jednoczesnie cieszyć się zielenią najpiękniejszego parku w jeleniej górze wśród śpiewu ptaków i szumu drzew? Ta oferta czeka na Ciebie.Z DO.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł95,10 m² 5 888,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł54,42 m² 8 048,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Oferujemy do sprzedania mieszkanie położone na parterze budynku z 2005 roku w centrum Cieplic. Nieruchomość o powierzchni 54,42 m2 składająca się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio Centrum , najem mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,11 m² 7 431,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na małym zamkniętym osiedlu nie daleko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na drugim ostatnim piętrze budynku z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,90 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe, z balkonem, w centrum, przy placu Wyszyńskiego 41. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 90,10 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39,50 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta - Plac Ratuszowy. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,90 m² 6 133,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko klienci gotówkowi Na sprzedaż lub zamianę wyjątkowe mieszkanie w sercu Uzdrowiska Cieplice, przy Placu Piastowskim Przestronne mieszkanie o powierzchni 66,36 m (oficjalnie 56,90.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55 m² 4 709,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Osiedle Robotnicze 9 w Jeleniej Górze, usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

579 000 zł85 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23m2 w Jeleniej Górze, przy ul. Kadetów. Nieruchomość: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania przestronne mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Sobieszów w Jeleniej Górze. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Jeleniej Góry nowa niższa cena! Mieszkanie w kamienicy położone na 3 piętrze. Budynek po remoncie (klatka schodowa, dach) ładnie zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Jelenia Góra

225 000 zł18 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na wysokim parterze bloku mieszkalnego w cichej i spokojnej dzielnicy - niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze nowego budownictwa z 2024 roku. Budynek posadowiony.