dowolna

Mieszkania w centrum Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

348 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

348 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Jelenia Góra

530 000 zł68 m² 7 794,12 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze apartamentowca z 2009roku, okolica ścisłego centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł52 m² 5 547,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam prywatnie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 (45,1 m2 + dwie piwnice o łącznej powierzchni ok 7,4 m2), niecałe 2-3 min autem od samego centrum. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

625 302 zł64 m² 9 831,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania, to dobry moment, by je zobaczyć na żywo. Zapraszam do kontaktu - chętnie umówię prezentację, również wieczorami i w weekendy. Strefa odpoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

410 000 zł72 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1872

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje na sprzedaż pięknie wyremontowane trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się w Jeleniej Górze przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

600 447 zł57 m² 10 455,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł99 m² 6 032,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze, z ogrodem i garażem. Blisko Centrum. Biuro Nieruchomości Aplauz przedstawia ofertę sprzedaży uroczego, 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

359 000 zł44 m² 8 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu bezczynszowe mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w parterowym budynku w okolicach centrum Jeleniej Góry. Do lokalu przynależy komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

570 000 zł121 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację wyjątkowo przestronnego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal położony jest na wysokim parterze zadbanej kamienicy w okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m , położona w Jeleniej Górze, w dzielnicy Zabobrze przy ul. Karłowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł29 m² 8 401,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie położone na parterze w budynku wielorodzinnym na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się w bloku po przeprowadzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grottgera

Śródmieście,Jelenia Góra

519 000 zł85 m² 6 127,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Północ Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo klimatyczne M3 w wysokim standardzie na obrzeżach Centrum Jeleniej Góry. Doskonała lokalizacja sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

2 400 zł72 m² 33,25 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli marzysz aby budzić się z widokiem na góry, to zapoznaj się z tą ofertą: do wynajęcia, dostępne od zaraz jest duże dwu pokojowe mieszkanie wraz z wyposażeniem! Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

519 000 zł85 m² 6 127,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży wyjątkowo jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni całkowitej 84,7 m2, położone w prestiżowej lokalizacji na spokojnej ulicy w śródmieściu Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Grabary,Jelenia Góra

2 550 zł59 m² 42,87 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej!*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia zlokalizowane w Jelenie Górze, ul. Łączna. Cisza, spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

259 999 zł40 m² 6 482,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości team4home oferuje Państwu dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ulicy Drzymały, na parterze budynku. Nieruchomość składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

3 600 zł58 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania d wynajęcia dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. 1 maja w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

375 000 zł42 m² 9 036,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 41,5m2 położone w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie jest usytuowane na trzecim piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

519 000 zł84 m² 6 178,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną energią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł70 m² 4 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie bez pośredników! Sprzedam mieszkanie w kamienicy własnościowe o łącznej powierzchni 70,79 m kwadratowych, blisko centrum, blisko dworzec pkp. Miejsce parkingowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

459 795 zł44 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Okazja! wykończone pod klucz - 10,5 tys za 1M2 Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta. Prezentujemy Państwu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł68 m² 5 628,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomo ś ci Select M oferuje na sprzeda ż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m , położone na 3. piętrze 3-piętrowej kamienicy. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

368 000 zł46 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

332 000 zł42 m² 7 923,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przytulnej kawalerki położonej w centrum miasta, przy spokojnej i cichej bocznej uliczce Do ścisłego centrum można dojść pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

680 109 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pierwotny rynek - przestronne mieszkanie z ogrodem i górskim widokiem Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicza

Śródmieście,Jelenia Góra

488 000 zł60 m² 8 168,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 m , położone przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

669 000 zł71 m² 9 381,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-4 pokojowe mieszkania w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ale bez miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

To nowocześnie wykończone wysokie mieszkanie przygotowane zostało dla osoby która chce mieć blisko do centrum oraz korzystać z ogródków dla mieszkańców. Wysokość mieszkania daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Luksusowe 4-pokojowe 120mkw tylko 520tys Do sprzedaży duże 120mkw mieszkanie blisko centrum miasta w Jeleniej Górze. Lokal położony na pierwszym piętrze kamiennicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

440 882 zł44 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

531 260 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - przestronne mieszkanie z ogrodem i górskim widokiem Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

317 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska w Jeleniej Górze - idealne jako pierwsze mieszkanie, baza wypadowa w Karkonosze lub pewna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

366 996 zł31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z antresolą i loggią - prosto od dewelopera Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30,84 m z antresolą i loggią, zlokalizowane w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

396 458 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

503 203 zł50 m² 9 994 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

325 000 zł80 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie: lokal o powierzchni 80 m2 w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję - stylowy apartament w samym sercu Cieplic! Lokalizacja, która zachwyca - mieści się w urokliwej kamienicy w ścisłym centrum Uzdrowiska Cieplice. Tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

260 000 zł40 m² 6 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni ok. 39,5 m , położoną w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - Cieplicach. To idealna.