dowolna

Mieszkania w górach Jelenia Góra - Oferty mieszkań z widokiem na góry

417 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

417 ogłoszeń

370 000 zł62,20 m² 5 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Jgjp-2387 W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy blisko centrum miasta przy ulicy 1maja. Na powierzchnię mieszkalną 50,50m2 składają się: duża kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł63,10 m² 5 309,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone w atrakcyjnej części Jeleniej Góry w Cieplicach. Lokal mieści się na pierwszym piętrze w wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł48,20 m² 7 033,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1840

Oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry i nie chcesz tracić czasu na remont? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł48,10 m² 8 212,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w spokojnej okolicy Jeleniej Góry- osiedle Zabobrze I. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie powierzchni 44.10 m2, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł91,30 m² 4 654,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamiennicy blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 91,30m2 składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki z razem wc oraz dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł94,48 m² 4 498,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1860

NA wyłączność W biurze nieruchomości optima nowa niższa cena O 25 000 zł - teraz 425 000 zł Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie o imponującej powierzchni 94,48 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 100 000 zł110 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferta sprzedawana wyłącznie przez Biuro Nieruchomości Team4home Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu z biurem. Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł102,30 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Sprzedam mieszkanie 102,3 m - centrum Jeleniej Góry, widok na deptak! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,3 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w budynku z 2021 roku, położone na 2 piętrze w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość o powierzchni 77,35 m2 składająca.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł35,67 m² 7 429,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które będziesz wynajmować z zyskiem? Nieruchomość jest obecnie wynajmowana co oznacza, że nie ma potrzeby poszukiwania najemców. Biuro Nieruchomości Select M prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł121 m² 4 289,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze kamienicy, w pobliżu centrum Jeleniej Góry Mała Poczta. Na powierzchnię 120,81 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł86 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1912

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w centrum miasta Jeleniej Góry. Wirtualna wizyta: zapraszam Mieszkanie znajduje się na II piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł27,54 m² 7 988,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę z oddzielną kuchnią zlokalizowaną w ścisłym Centrum jeleniej Góry! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102,60 m² 7 202,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Sobieszowie tuż obok Karkonoskiego Parku Narodowego! To przestronne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 102 m2, posiada salon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

180 000 zł27 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie z ogromnym potencjałem, idealne do własnej aranżacji. Lokal położony jest na 2 i ostatnim piętrze klimatycznej kamienicy na obrzeżach miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł151,64 m² 5 143,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Otti ma ofertę dla klienta poszukującego wygodnego mieszkania o powierzchni domu a zarazem w ścisłym centrum Jeleniej Góry, z którego spacer na Plac Ratuszowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne 63 m zlokalizowane 50.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,30 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły. Lokal usytuowany jest w samym centrum Cieplic - zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł41 m² 6 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu przestronną kawalerkę nieopodal centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 41m2 składa się z: - przedpokoju - dużej sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł54,61 m² 6 189,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dusza kamienicy, serce miasta: twoja enklawa w Jeleniej Górze Zapraszam do wnętrza, gdzie czas płynie wolniej, choć bije tu puls centrum Jeleniej Góry. To wyjątkowa przestrzeń dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,05 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bloku na zabobrzu - - noskowskiego 6 - 4 piętro. Polecam Państwu mieszkanie na Zabobrzu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posadowione jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,90 m² 7 852,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,93 m² 7 263,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego mieszkania do wprowadzenia na Zabobrzu? Oferta Na Wyłączność! Tylko u Nas! Na sprzedaż funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie o łącznej powierzchni 54,93 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł152 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką, oferuje wyjątkową połowę willi - przestrzeń i natura w sercu Jeleniej Góry. Na sprzedaż połowa klimatycznej willi z ok.

Szczegóły ogłoszenia

397 000 zł67,30 m² 5 898,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z balkonami o powierzchni całkowitej 67.30m2 usytuowane na pierwszym piętrze kilkurodzinnego budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł34,10 m² 9 941,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

komfortowe mieszkanie z ogrodem i garażem - Jelenia Góra, ul. Juszczaka Poszukujesz mieszkania w pożądanej okolicy? Baza wypadowa, a może masz inny pomysł? Mam dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,62 m² 6 129,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, 71,62 m2, parter, centrum jeleniej góry Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkanie w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrze wieżowca na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł68,40 m² 5 628,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze wyremontowanej i ocieplonej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł67,50 m² 9 777,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 67,5 m | działka 522 m | wiata garażowa | bezczynszowe | Cieplice-Zdrój Na sprzedaż unikalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m , stanowiące parter.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie po remoncie, zlokalizowane nieopodal centrum miasta, zaledwie kilka minut pieszo do Galerii Nowy Rynek czy Placu Ratuszowego. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł58 m² 7 396,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe 58 m blisko centrum Jeleniej Góry | 2/3 piętro | 650 zł czynsz Nieruchomości Panorama mają przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł76,38 m² 4 831,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Drzymały - do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal znajduje się na 3. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł202 m² 4 257,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Oferujemy do sprzedania duże, przestronne mieszkanie z balkonem, położone na wysokim parterze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o łącznej powierzchni 201,93 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł80 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego, wygodnego mieszkania w najlepszej dzielnicy? Ta oferta jest dla Ciebie Mieszkanie znajduje się w Parku Sudeckim, z balkonu mamy niesamowity widok na góry, park i całą.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł102 m² 6 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną energią.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowy apartament o powierzchni 37 m2 usytuowane na drugim piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

488 070 zł49,30 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

310 000 zł60 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z antresolą w centrum Jeleniej Góry idealna na start lub pod inwestycję Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona przy ul. 1.