dowolna

Mieszkania do wynajęcia Jelenia Góra - Oferty wynajmu mieszkań

71 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

71 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komedy-Trzcińskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

1 250 zł44 m² 28,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia śliczne 2 pokojowe mieszkanie. Mieszkanie mieści się przy ul. Komedy Trzcińskiego 54 w Jeleniej Górze. Mieszkanie po generalnym remoncie pięknie zrobione na wysoki standard ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tanie mieszkanie 750 + Rachunki

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o pow. 40 m2 na Zabobrzu. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, widnej kuchni, przedpokoju i łazienki. Po kapitalnym remoncie, nowe okna, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

299 zł46 m² 6,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie, 2 pokoje, 46 metrów. Do niedawna pełniło funkcję przedszkola. Okres wynajmu od tygodnia do 3 miesięcy. Osiedle Zabobrze II, ul. Noskowskiego 10. Odpowiada potrzebom osób starszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyczółkowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

299 zł46 m² 6,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 46m2 za 299 zł. - okres wynajmu od tygodnia do 3 miesięcy. Osiedle Zabobrze II, ul. Noskowskiego 10. Do niedawna pełniło funkcję przedszkola. Nowe meble kuchenne Możemy je wyposażyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

689 zł49 m² 14,06 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy, termoizolacja, budynek zadbany , Mieszkanie jest słoneczne, zadbane, w niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy jest bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

900 zł70 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Pełna infrastruktura i doskonała komunikacja, do przystanku 60m. Rozkładowe, trzypokojowe, mieszkanie po remoncie. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne, ciepłe i ciche. Perfekcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mała Poczta

Mała Poczta,Jelenia Góra

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warszawska

Mała Poczta,Jelenia Góra

1 400 zł65 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie położone na I piętrze budynku w okolicach Małej Poczty,w pełni umeblowane i wyposażone.Oferta skierowana do firm osób niepalących,bez zwierząt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Transportowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 zł34 m² 19,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę 2- pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie, na parterze, nowy sprzęt agd, pozostałe umeblowanie wg potrzeb najemcy. Czynsz najmu 650 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

950 zł54 m² 17,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

zadbane. nowe okna. prosze sie kontaktowac od piatku do niedzieli. 950 zl plus media

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 zł68 m² 17,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo tanio! Wynajmę piękne dwupoziomowe mieszkanie na ekskluzywnym osiedlu "ogrody Paulinum" w Jeleniej Górze. Umeblowane, balkon, miejsce parkingowe, monitoring. Cena najmu to 1200 złotych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

900 zł30 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie dostępna od maja. Dodatkowe opłaty za prąd gaz i wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Groszowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 000 zł30 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka po kapitalnym remoncie w starej kamienicy na ulicy Groszowej- pięć minut pieszo od rynku. Mieszkanie składa się z 3 pomieszczeń:kuchni,pokoju,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 000 zł42 m² 23,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane mieszkanie 2 pokojowe, duży balkon, III piętro, słoneczne, cena-1000 zł (w tym czynsz) + media (prąd, woda, gaz).Kaucja wymagana. Łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Ratuszowy

Śródmieście,Jelenia Góra

700 zł35 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pelni umeblowane. Na 1 pietrze w kamienicy na Placu Ratuszowym .Wygodne dla 1-2 osob. Sloneczne i bardzo cieple .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Zabobrze II,Jelenia Góra

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche i umeblowane mieszkanie z oddzielną toaletą, w pobliżu szkoła, przystanki autobusowe, biedronka. Dogodna komunikacja z centrum i punktami handlowymi, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Działkowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

850 zł35 m² 24,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka zlokalizowana przy ulicy Działkowicza. Mieszkanie po remoncie generalnym - nowe plastikowe okna, panele, kafle, w pełni wyposażona kuchnia i łazienka (pralka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 zł55 m² 11,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie. Mieszkanie jest jasne, słoneczne z balkonem. Istnieje możliwość umeblowania. Czynsz najmu 650 zł + opłaty. Razem ok. 1000-1100 zł. Pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzielnica: śródmieście Okna: pcv Przynależne: piwnica Liczba łazienek z wc: 1 Instalacje w mieszkaniu: 220V., KANALIZACJA, WODNA, GAZOWA , ogrzewanie i ciepla woda gaz: Ilość poziomów:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malczewskiego

Mała Poczta,Jelenia Góra

1 300 zł51 m² 25,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokoje,50,8 m2,mieszkanie wyremontowne,kuchnia+łazienka pod zabudowę,przedpokój szafy wnękowe,mieszkanie częściowo umeblowane,4 piętro,balkon.Cena 1300 zł miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 zł50 m² 16 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieaktualne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

1 200 zł69 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Dzień dobry, chcę zaoferować państwu możliwość wynajmu dużego, 3-pokojowego mieszkania, ulokowanego w obszarze dzielnicy Zabobrze przy ul. Kiepury 55. Więcej zdjęć pod linkiem:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 400 zł104 m² 13,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta dla osób, których dzisiaj z różnych powodów nie stać na zakup mieszkania. Wynajmując to mieszkanie przez minimum dwa lata skorzystasz z możliwości pierwokupu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoene-Wrońskiego

Mała Poczta,Jelenia Góra

500 zł55 m² 9,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Możliwość umeblowania mieszkania. Mieszkanie posiada duży balkon, możliwość korzystania ze strychu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

700 zł51 m² 13,74 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Posiadam do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie. Możliwość umeblowania mieszkania na życzenie. Mieszkanie posiada duży balkon. Czynsz najmu wraz z opłatą do wspólnoty wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe umeblowane i urządzone mieszkanie (pralka, lodówka, tv, internet, tv sat) tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 000 zł47 m² 21,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowy budynek, z windą. Piękna, cicha okolica przy parku zdrojowym, wiele terenów spacerowych. Luksusowe mieszkanie na poddaszu, 3 piętro. Piękna panorama Karkonoszy z okien oraz balkonu (pd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 zł55 m² 11,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Posiadam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, świeżo po remoncie z dużym balkonem, piwnica i możliwością korzystania ze strychu. Istnieje możliwość umeblowania mieszkania wg. życzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 zł53 m² 22,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

1. Wynajem - mieszkanie 53M2, 3pokoje, iip, cena 1200zł + liczniki+kaucja jednomiesięczna Prezentujemy Państwu do wynajęcia przytulne 3 pokojowe mieszkanie , o pow. 53 mkw. położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 000 zł80 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

1. Centrum - mieszkanie 3 pokojowe 80M2- czynsz 1000zł, kaucja 1000zł- nie umeblowane Do wynajęcia przestronne, duże, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 80 mkw. położone w stylowej kamienicy na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 zł74 m² 16,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zabobrze III, mieszkanie 3 pokojowe 75M2, czynsz 1200zł+ media, kaucja 1200zł Do wynajęcia duże, 3 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu III o pow. 74 mkw. położone w nowoczesnym bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

790 zł48 m² 16,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica; wyposażone; możliwy wynajem bez wyposażenia na życzenie; możliwe dostosowanie mieszkania do potrzeb klineta;

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Maciejowa

Maciejowa,Jelenia Góra

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie dwupoziomowe W jeleniej górze O pow.50 M2 .CENA 1200 PLN +MEDIA + 1200PLN. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupoziomowego powierzchni 50 m2,położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 zł60 m² 12,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajm -stylowe mieszanie pow. 6Om2 w ścisłe centrum jeleniej góry. Cena - 750 pln +czynsz 270 + media + kaucja 1000 pln Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu stylowego mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia mieszkanie O pow.32 M2 W JELENIEJ GÓRZE.DOGODNA LOKALIZACJA. Cena 800 pln /+ prąd/+ kaucja 1600 pln. Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

800 zł32 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł140 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajm - 140M2 ścisłe centrum jeleniej góry.CENA 2500PLN +OPŁATY LICZNIKOWE + KANUCJA 2500 PLN Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu mieszkania o powierzchni całkowitej 140m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaułek

Jelenia Góra,dolnośląskie

950 zł49 m² 19,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie. Na 2 piętrze niskiego bloku. Dwa wyposażone nowymi meblami pokoje w tym jeden z balkonem. Zapewnione miejsce parkingowe na parkingu przynależącym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 100 zł54 m² 20,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajem - mieszkanie 54M2, 3 pokoje, cena 1100zł + liczniki +kaucja- 1000zł. Prezentujemy Państwu do wynajęcia nowe, bardzo ładne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54mkw o podwyższonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Maciejowa

Maciejowa,Jelenia Góra

1 000 zł60 m² 16,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wynajm - 60,5 m2 + antresola 15,6 m2 Cena 1000 pln + opłaty licznikowe +kaucja Chcę Państwu zaprezentować mieszkanie do wynajmu w budynku jednopiętrowym, wielorodzinnym ( 8 mieszkań),.