dowolna

Mieszkania z aneksem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Mała Poczta,Jelenia Góra

280 000 zł31 m² 8 917,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Select M prezentuje w pełni wyremontowane, 2-pokojowe mieszkanie, które jest gotowe do wynajęcia od pierwszego dnia. Bezobsługowy gotowiec o świetnych parametrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Śródmieście,Jelenia Góra

549 000 zł39 m² 14 076,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 39 m , usytuowany na 4. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku na Osiedlu Rakownica, zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł79 m² 5 573,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

565 000 zł80 m² 7 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości myhome poleca na sprzedaż piękny apartament 3 pokojowy w Jeleniej Górze przy ul. Krótkiej. Idealny do zamieszkania na stałe bądź pod wynajem krótkoterminowy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu komfortową kawalerkę usytuowaną na pierwszym piętrze kamienicy w Centrum Jeleniej Góry. W skład 37m2 wchodzą: - duży salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł35 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne, wyremontowane mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku, idealne dla osób ceniących komfort oraz funkcjonalność. Lokal wyróżnia się praktycznym układem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

669 000 zł68 m² 9 911,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam unikalne mieszkanie o powierzchni 67,5 m z ogrodzoną działką 522m i wiatą garażową stanowiącego parter zadbanego budynku, w którym znajduje się tylko jeden sąsiad (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

806 427 zł78 m² 10 290 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z dużym ogrodem, 4 pokoje z ogrodem Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Zabobrze,Jelenia Góra

300 000 zł27 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne studio położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Jeleniej Góry - na Zabobrzu, przy ulicy Karłowicza. To lokal idealny dla osób poszukujących funkcjonalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

629 925 zł60 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze, okolice ul. Grunwaldzkiej. Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

444 703 zł37 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe miejsce w Jeleniej Górze Nowoczesne mieszkania 3182 m | Garaż podziemny i miejsca naziemne | Windy | Zieleń i pełna infrastruktura lokalizacja zabobrze, ul. Grunwaldzka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

447 270 zł42 m² 10 690 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

419 900 zł42 m² 9 959,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze nowego budynku w Sobieszowie. Lokal o powierzchni użytkowej 42,16m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

470 000 zł52 m² 9 012,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie w sercu Starego Miasta - 52,15 m Cena: 470 000 zł do negocjacji Powierzchnia: 52,15 m Lokalizacja: stare Miasto Jelenia Góra Na sprzedaż oferuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Zabobrze,Jelenia Góra

552 988 zł51 m² 10 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

680 000 zł73 m² 9 298,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Kameralna i Prestiżowa Inwestycja obejmująca 2 budynki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sudecka

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł70 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Super oferta Przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - ul. Sudecka Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,20 m2 plus piwnica 3,30 m2, położone na drugim piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostepna tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje do wynajęcia mieszkanie na ul. Wolności. Lokal w pełni umeblowany, gotowy do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł37 m² 10 783,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry, gdzie miejski styl życia harmonijnie łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

680 000 zł54 m² 12 587,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,02 m2, położone na 2 piętrze nowoczesnego budynku z windą na osiedlu Rakownica. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, idealne dla rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Elewów

Śródmieście,Jelenia Góra

300 000 zł22 m² 13 374,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkową ofertę - przytulną, w pełni gotową do zamieszkania kawalerkę z balkonem, położoną na drugim - i zarazem ostatnim - piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł37 m² 10 321,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Nowe budownictwo! Na sprzedaż piękne i w pełni wyposażone, nowe mieszkanie o powierzchni 37 m położone w absolutnym centrum Jeleniej Góry, przy deptaku ul. 1 maja 49.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

484 389 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Apartamenty Czarnoleska - Spokój i harmonia w sercu Karkonoszy! Spełnij marzenie o nowym mieszkaniu na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli w Jeleniej Górze! Oferta bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

425 000 zł42 m² 10 080,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nieruchomości Dudek prezentują przytulne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 42,16 m2, zlokalizowane na drugim piętrze w apartamentowcu z 2023 roku. Lokal wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pocztowa

Śródmieście,Jelenia Góra

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezerwacja Mieszkanie 3-pokojowe na wynajem - centrum Jeleniej Góry, ul. Pocztowa Nieruchomości | Biuro nieruchomości Jelenia Góra Nieruchomości prezentuje ofertę wynajmu przestronnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

531 260 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

399 000 zł44 m² 8 994,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, na parterze bloku. Remont mieszkania gruntowny w 2018r. Do zamieszkania, ewentualnie odświeżenia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

317 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

164 000 zł18 m² 8 976,46 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Kawalerka po kapitalnym remoncie - Jelenia Góra, ul. 1 maja 82 Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 18,27 m , położone na wysokim parterze kamienicy przy ul. 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Solankowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 400 zł18 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Kawalerka po kapitalnym remoncie z ogródkiem -cieplice, ul. Solankowa | 300 m od Placu Piastowskiego Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje do wynajęcia kameralną kawalerkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Zabobrze,Jelenia Góra

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcie mieszkanie 3-pokojowe. W skald mieszkania wchodzą dwie piwnicę ( duża i mała). Koszt wynajmu 2350 + 600 zł czynsz. W skład czynszu wchodzi ogrzewanie i śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Śródmieście,Jelenia Góra

229 000 zł27 m² 8 609,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

Oferta na wyłączność - Biuro Nieruchomości Optima Na sprzedaż prezentujemy przytulne dwupokojowe mieszkanie , usytuowane na wysokim parterze kamienicy przy ul. Kasprowicza w Jeleniej Górze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

613 940 zł53 m² 11 663 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 52 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Cena: 613 940 pln Szukasz kompaktowego, ale wygodnego mieszkania w centrum miasta? To 52 m daję przestrzeń domownikom codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

469 000 zł63 m² 7 475,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

459 377 zł38 m² 12 044,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 0 | Cena: 459 377 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł72 m² 8 319,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

669 000 zł58 m² 11 606,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo elegancki i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym tarasem [ok 30mm ] oraz prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Rakownica,Jelenia Góra

669 000 zł54 m² 12 384,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na parterze budynku z 2018 roku na Osiedlu Rakownica w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

540 000 zł53 m² 10 266,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Rakownica,Jelenia Góra

680 000 zł54 m² 12 587,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Dudek z przyjemnością prezentuje bardzo ładny apartament na oś Rakownica Mieszkanie o powierzchni 54,02 m2 ,położone na jest II piętrze, na które dojedziemy dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

798 000 zł74 m² 10 805,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.