dowolna

Mieszkania z aneksem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

280 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

280 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 150 000 zł88 m² 13 014,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 86,19 m ( powierzchnia po podłodze ok. 108m ) z 2 miejscami postojowymi oraz 2 komórkami lokatorskimi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

325 000 zł33 m² 9 818,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie, idealnego pod inwestycję w formie wynajmu krótko lub długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

499 000 zł39 m² 12 880,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje na sprzedaż elegancki apartament dwupokojowy, usytuowany w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich-Zdroju. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maciejowa,Jelenia Góra

299 000 zł37 m² 7 990,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** *** nowa niższa cena*** black weeks*** tylko do końca grudnia cena 299 000 zł *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolności

Śródmieście,Jelenia Góra

279 000 zł41 m² 6 871,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Łuczyński i Partnerzy polecają mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w kamienicy niedaleko centrum. Nieruchomość wynajęta z umową najmu okazjonalnego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry, gdzie miejski styl życia harmonijnie łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 200 zł52 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Poszukujesz słonecznego i komfortowego mieszkania do wynajęcia? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok. 52,24 m , składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

374 000 zł43 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, piękne, wyremontowane mieszkanie, zlokalizowane w Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

518 321 zł50 m² 10 284,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 50 m2 | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 1 | Cena: 518 321 pln promocja! -15% Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

592 107 zł64 m² 9 311,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 63 m2 | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 592 107,16 pln rabat! -15% Atuty inwestycji: okna typu francuskiego - jasne, przestronne wnętrza Mieszkanie z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 350 zł20 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową kawalerkę na wynajem. Mieszkanie słoneczne, znajduje się na parterze. Wielkość mieszkania to 20m2 plus taras 9m2. Całość gustownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

280 000 zł41 m² 6 896,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na pierwszym piętrze w kamienicy niedaleko centrum. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

384 866 zł34 m² 11 349,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Opis inwestycji: powierzchnia: 33 m2 | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 384 865 pln Cena promocyjna! 15% rabatu Atuty inwestycji: bardzo duży taras przy większej kawalerce - 11 m2 Okna typu francuskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mroczna

Śródmieście,Jelenia Góra

365 000 zł63 m² 5 766,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1869

Rezerwacja! północ nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronne 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym Centrum Jeleniej Góry przy ul Mrocznej (dosłownie 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 115 000 zł88 m² 12 618,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj z widokiem na góry. Cena 1 050 000 pln tylko do końca 2025 roku! Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 86,19 m ( powierzchnia po podłodze ok. 108m ) z 2 miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

418 000 zł47 m² 8 912,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze kamienicy, przy Placu Ratuszowym. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

380 000 zł76 m² 4 996,06 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,06 m2, zlokalizowane na wysokim parterze w kamienicy w pobliżu Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

425 000 zł58 m² 7 289,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Piękne mieszkanie na ul. Kiepury Biuro nieruchomości myhome oferuje 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na III, a tym samym ostatnim piętrze bloku. Mieszkanie o powierzchni 58,30 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kopernika

Śródmieście,Jelenia Góra

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu stylowe duże, 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Centrum Jeleniej Góry z miejscem parkingowym w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł59 m² 6 133,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Miejsce, w którym poranek działa na Twoją korzyść. Przedszkole 4-5 minut spacerem. Szkoła podstawowa 6-7 minut. Park 10 minut. Wychodzicie z domu o czasie, dzieci jedzą śniadanie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

270 000 zł42 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Możesz zamieszkać w centrum od zaraz, a możesz wynająć na 42m2 znajdują się: - przedpokój z oknem - pokój bez okna ale z doświetlającym przeszkleniem - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malinnik

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 700 zł30 m² 55,85 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** apartament typu studio Z dużym tarasem I widokiem na góry! Biuro nieruchomości nexthome przedstawia do wynajęcia nowoczesne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

563 456 zł60 m² 9 422,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Enklawa Cieplice - jz przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o zachodniej wystawie okien oraz z pięknym 70-metrowym ogródkiem. Pokoje o metrażach (10,88m2, 9,5m2, 28,97m2). To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

371 000 zł30 m² 12 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Enklawa Cieplice Z przyjemnością prezentujemy 1-pokojowe mieszkanie o zachodniej wystawie okien oraz z pięknym 6-metrowym balkonem. Salon z aneksem kuchennym o metrażu 23,19m2. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

463 940 zł40 m² 11 523,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Enklawa Cieplice - Z przyjemnością prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o zachodniej wystawie okien oraz z pięknym balkonem. Pokoje o metrażach (21 i 10m2). To nowopowstające.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

570 082 zł60 m² 9 533,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

333 000 zł80 m² 4 158,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w kamienicy przy Alei Wojska Polskiego w Jeleniej Górze. Oferuję przestronne mieszkanie o unikalnym charakterze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wszystko to za jedyne 3500 zł miesięcznie ( 1300 Czynsz wspólnota + 2200 najem lokalu ) w cenie wszystkie opłaty czynsz i media prąd woda śmieci oraz internet. Mam dla Ciebie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł33 m² 9 939,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania nieopodal centrum. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy w okolicy Jelfy. Powierzchnia mieszkalna wynosi 33.10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 600 zł113 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży czteropokojowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim położonego na 3 piętrze budynku mieszkalnego. W skład apartamentu wchodzi; przedpokój-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 352 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wykończenia i wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

341 208 zł41 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego z balkonem w stanie deweloperskim, położonego na 2 piętrze nowego budynku mieszkalnego. Apartament składa się z :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę piękny apartament w nowo oddanym apartamencie na ulicy Spółdzielczej 15. Doskonała lokalizacja - blisko centrum i tras wylotowych. Spokojne miejsce dla osób ceniących cisze. Blisko.