dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jelenia Góra - Lista ofert

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

399 900 zł73 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy składa się z : - przedpokoju - 10,37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

408 720 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zabobrze III przy ulicy Kiepury w bloku na I piętrze. Lokal składa się z bardzo ładnego dużego słonecznego pokoju dziennego, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Orle,Jelenia Góra

400 000 zł54 m² 7 407,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie, położone na Osiedlu Orle! Powierzchnia lokalu wynosi 54 m2 i składa się z salonu z dużym balkonem, dwóch sypialni, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się w suterenie kamienicy, w okolicy Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

565 000 zł70 m² 8 014,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie przy ul. Noskowskiego, na wysokim parterze. metraż mieszkania 70,5 m2 3 pokoje (dwa pokoje na stronę południową) garderoba kuchnia łazienka wc balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

371 000 zł30 m² 12 466,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, kawalerka o pow. 29,76 m oraz balkonem o pow. ok. 6 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł40 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Jeleniej Górze przy ulicy Karłowicza. Umowa najmu okazjonalnego (umowa u notariusza). Oferuję do wynajęcia wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,65m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

235 000 zł34 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 33,70 m2, składa się: - salonu z balkonem - oddzielnej kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

610 000 zł71 m² 8 567,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego ciepłego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 piętrze zadbanego bloku z cegły, na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

537 000 zł53 m² 10 132,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania. Lokal dwupoziomowy znajduje się na 3 piętrze bloku (z windą) w doskonałej lokalizacji, okolica wzgórza Wandy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

407 000 zł51 m² 7 927,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z balkonem, w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabobrze,Jelenia Góra

330 000 zł37 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 150 000 zł88 m² 13 014,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj z widokiem na góry. Na sprzedaż wyjątkowy lokal o powierzchni 86,19 m ( powierzchnia po podłodze ok. 108m ) z 2 miejscami postojowymi oraz 2 komórkami lokatorskimi (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

499 000 zł39 m² 12 880,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje na sprzedaż elegancki apartament dwupokojowy, usytuowany w pożądanej części Jeleniej Góry - Cieplicach Śląskich-Zdroju. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Maciejowa,Jelenia Góra

299 000 zł37 m² 7 990,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** *** nowa niższa cena*** black weeks*** tylko do końca grudnia cena 299 000 zł *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego,.