Mieszkanie, ul. Różyckiego

Różyckiego, Zabobrze, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 2 400 zł
  • 37,20 m²
  • 64,52 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Zglenicka

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Różyckiego

Różyckiego, Zabobrze, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

2 400 zł

37,20 m²

64,52 zł/m²

Mieszkanie, ul. Różyckiego

Zaktualizowane: 14 maja 2026

2 400 zł 37,20 m² 64,52 zł/m²

Piętro:
3/4
Liczba pokoi:
2
Umeblowane:
tak
Stan mieszkania:
bardzo dobry
Kaucja:
2 400 zł

Piętro:

3/4

Liczba pokoi:

2

Umeblowane:

tak

Stan mieszkania:

bardzo dobry

Kaucja:

2 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 2 400 zł / miesiąc
  • Dostępne: natychmiast
  • Charakterystyka mieszkania: 37,20 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: bardzo dobry
  • Budynek: blok mieszkalny
  • Rozkład mieszkania: piętro 3/4, jednostronne, wysoki parter, jednopoziomowe
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 2 400 zł
  • Media: gaz; ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: KAMA Nieruchomości, zaktualizowane: 14.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 10621016

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Oferta tylko w u Nas!

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy Różyckiego.

Joanna Zglenicka

661 223...

661 223 812

661 223 812

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości