Mieszkanie, ul. Sudecka

Sudecka, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 370 000 zł
  • 87,78 m²
  • 4 215,08 zł/m²

Zdjęcie

Paulina Iwińska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Sudecka

Sudecka, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

370 000 zł

87,78 m²

4 215,08 zł/m²

Mieszkanie, ul. Sudecka

Zaktualizowane: 19 maja 2026

370 000 zł 87,78 m² 4 215,08 zł/m²

Piętro:
2/2
Liczba pokoi:
3
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
dobry

Piętro:

2/2

Liczba pokoi:

3

• Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 370 000 zł (4 215,08 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 87,78 m², 3 pokoje; stan: dobry
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: kamienica
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/2, dwustronne, jednopoziomowe
  • Media: ogrzewanie: gazowe
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości Perfect, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 3935/NPR/MS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ul. Sudeckiej. Lokal znajduje się w kamienicy na 2 piętrze (nad mieszkaniem jest jeszcze mieszkanie i część strychu).
Na powierzchnię 87,78 m2 składa się: trzy pokoje (z czego jeden jest przechodni - fioletowy), kuchnia z wejściem do łazienki z wc oraz przedpokój. Okna PCV (dwustronna ekspozycja). Ogrzewanie przy pomocy pieca gazowego 2-funkcyjnego. (...)

Agent

Paulina Iwińska

571 902...

571 902 571

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Paulina Iwińska

571 902...

571 902 571

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości