Mieszkanie, ul. Małcużyńskiego

Małcużyńskiego, Zabobrze III, Jelenia Góra, dolnośląskie

  • 685 000 zł
  • 115,66 m²
  • 5 922,53 zł/m²

Zdjęcie

Monika Gutkiewic...

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Małcużyńskiego

Małcużyńskiego, Zabobrze III, Jelenia Góra, dolnośląskie

zaktualizowane:
6 maja 2026

685 000 zł

115,66 m²

5 922,53 zł/m²

Mieszkanie, ul. Małcużyńskiego

Zaktualizowane: 6 maja 2026

685 000 zł 115,66 m² 5 922,53 zł/m²

Nie zwlekaj z kontaktem

bardzo wysokie zainteresowanie

Piętro:
parter/3
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
1999
Miejsce parkingowe:
garaż w bryle budynku
Stan mieszkania:
do remontu

Piętro:

parter/3

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

1999

Miejsce parkingowe:

garaż w bryle budynku

Stan mieszkania:

do remontu

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
  • Cena: 685 000 zł (5 922,53 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępne: natychmiast
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Charakterystyka mieszkania: 115,66 m² (93,64 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do remontu
  •   instalacje: stan dobry; okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1999
  • Rozkład mieszkania: piętro 0/3, dwustronne, narożne, jednopoziomowe
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon (17 m²), piwnica 3,50 m²
  • Czynsz: 630 zł
  • Kuchnia: oddzielna, z oknem
  • Łazienka: wanna, oddzielne WC
  • Media: siła; ogrzewanie: elektryczne
  •   opomiarowanie wody
  • Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
  • Możliwe przeznaczenie: nadaje się na biuro

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania 4-pokojowego w spokojnej części Zabobrza, najchętniej z garażem , dużym balkonem i na parterze to ta oferta może Cię zainteresować. Zapraszam serdecznie :)

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Otti :
-garaż 18m2 w przyziemiu i komórka lokatorska 3,5m2 w cenie mieszkania!
- przestronne 4-pokoje,z widną oddzielną kuchnią, łazienką, toaletą oraz dużym pięknym holem
- metraż 93,64m2
- wysoki (...)

Agent

Monika Gutkiewicz

603 491...

603 491 335

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość