dowolna

Nowe mieszkania Jelenia Góra

56 ogłoszeń

56 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł67 m² 5 964,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym w Cieplicach. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

304 838 zł37 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa do zapoznania się z najnowszą inwestycją deweloperską. Inwestycja przewiduje budowę 17 mieszkań, w trzykondygnacyjnym budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

351 120 zł43 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 273 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

303 765 zł37 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

343 860 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 273 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze III

Zabobrze III,Jelenia Góra

475 000 zł67 m² 7 084,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze nowego ogrodzonego budynku, z bramą wjazdową na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

345 000 zł49 m² 7 071,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

M3/3 Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w budynku 6 lokalowym w Sobieszowie. Mieszkanie o powierzchni 48,79m2 położone jest na parterze. Układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 273 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

344 273 zł42 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

304 590 zł37 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

610 000 zł76 m² 7 994,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dwupoziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze i pierwszym piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

464 000 zł67 m² 6 945,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje nowych mieszkań. Lokal 3 pokojowy znajduje się na 2 piętrze nowo budowanego bloku na osiedlu Zabobrze III. Projekt przewiduje budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Mała Poczta

Mała Poczta,Jelenia Góra

349 000 zł59 m² 5 915,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 segmenty mieszkań dwupoziomowych o powierzchni 59m 2 z ogrodem ok. 100m 2 w Jeleniej Górze. Parter (35m 2 ): salon z kuchnią, jadalnią i wyjściem na ogród,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł53 m² 6 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

4 zupełnie nowe - 2 -pokojowe mieszkania w wyremontowanej kamienicy (jednopiętrowej) w Centrum Jeleniej Góry (okolice Małej Poczty). Mieszkania z ogródkiem lub tarasem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

528 000 zł66 m² 7 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

668 000 zł84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje 3 poziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze/piętrze/poddaszu piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

535 000 zł67 m² 7 997,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 950 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament na nowo powstałym osiedlu Aleja Dębowa w Jeleniej Górze. Budynek zostanie oddany do użytkowania w 2023 roku. Zostały ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł53 m² 5 424,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w 4-mieszkaniowym budynku położonym w centrum Jeleniej Góry. Świetnie nadaje się zarówno do celów mieszkaniowych oraz inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł49 m² 6 197,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł59 m² 6 201,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

364 000 zł59 m² 6 184,17 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie z tarasem naziemnym i ogródkiem w Jeleniej Górze. Lokal usytuowany jest na parterze czterolokalowego budynku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Śródmieście,Jelenia Góra

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania z ogrodem w otoczeniu zieleni. Nowy czterorodzinny budynek znajduje się na osiedlu Europejskim - szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

315 250 zł48 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim w nowo wyremontowanym budynku w Cieplicach Zdroju. Mieszkania na parterze posiadają osobne wejścia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 087 zł65 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament na nowo powstałym osiedlu Aleja Dębowa w Jeleniej Górze. Budynek zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2022 roku. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

495 000 zł110 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow całkowitej 110m2 -blisko centrum. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim położonego blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal jest dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

537 840 zł75 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

dwa budynki mieszkalne po 6 mieszkań. 1 piętro - 2 mieszkania po 59,00 m2 + 2 balkony: południowy 14,45m2 i wschodni 4,8m2 + komórka lokatorska 1,92m2 2 piętro - 2 mieszkania po 74,7,00 m2 + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cieplicka

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł48 m² 6 267,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle w Sobieszowie. Oferuję Państwu do sprzedania mieszkanie z widokiem na Karkonosze i Góry Izerskie 47,71 m2 na 2 piętrze z balkonem pompą ciepła i ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Jelenia Góra,dolnośląskie

364 949 zł54 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży 3-pokojowy apartament na nowo powstałym osiedlu Aleja Dębowa w Jeleniej Górze. Budynek zostanie oddany do użytkowania w IV kwartale 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

315 000 zł51 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima Zaprasza Państwa na prezentacje deweloperskiego mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze gruntownie wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

287 000 zł41 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima Zaprasza Państwa na prezentacje deweloperskiego mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na 1 piętrz gruntownie wyremontowanej kamienicy. Powierzchnia mieszkalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cieplicka

Sobieszów,Jelenia Góra

349 000 zł61 m² 5 711,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle w Sobieszowie. Oferuję Państwu do sprzedania nasłonecznione mieszkanie 61,11 m2 na 2 piętrze z balkonem pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym M2/6 Cena brutto 349 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

297 000 zł46 m² 6 456,52 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze III

Zabobrze III,Jelenia Góra

393 000 zł50 m² 7 800,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni użytkowej 50,38 m2 na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Jeleniej Górze na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe osiedle W jeleniej górze-sobieszów. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego w stanie deweloperskim położonego w Sobieszowie - Jelenia Góra, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sobieszowska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

395 160 zł53 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Nowa Inwestycja W Jeleniej Górze W Uzdrowiskowej Dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój. Lokal mieszkalny nr 3, 4 pokoje, o powierzchni 53,4 m2 na II piętrze (z balkonem) w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

340 000 zł55 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w budynku 6 lokalowym w Sobieszowie. Mieszkanie (M2) trójstronne, 2 pokojowe o powierzchni 55m2 położone jest na parterze.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Jelenia Góra, tylko rynek pierwotny

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij