dowolna

Nowe mieszkania Jelenia Góra

53 ogłoszenia

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

Panorama Karkonoszy

Kąpielowa 5 i 5A,Karpacz

Mieszkania od 350 920 zł do 998 976 zł

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

 

Metraże:27,58 - 52,30 m²

Panorama Karkonoszy to kompleks 4 budynków z przepięknym widokiem na całe pasmo Karkonoszy i Śnieżkę. Cały projekt składa się z 156 nowych apartamentów. Apartamenty wakacyjne.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty 3 Wieszczów

Słowackiego 13,Jelenia Góra

Mieszkania od 524 856 zł do 981 295 zł

 

Stan inwestycji:zrealizowana

 

Metraże:46,04 - 88,53 m²

Apartamenty 3 Wieszczów Architektura w nowym wymiarze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów kameralnego kompleksu mieszkaniowego, który łączy elegancki design,.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Sudetia

Poznańska 4,Jelenia Góra

Mieszkania od 355 428 zł do 1 197 665 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:32,91 - 126,07 m²

Inwestycja Apartamenty Sudetia to nowoczesne osiedle z mieszkaniami klasy premium. W ramach pierwszego etapu inwestycji powstanie kameralny budynek obejmujący jedynie 61 wygodnych apartamentów.

Szczegóły inwestycji

Kiepury 33

Kiepury 33,Jelenia Góra

Mieszkania od 547 360 zł do 772 398 zł

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

 

Metraże:49,22 - 78,02 m²

Kiepury 33 to nowoczesna inwestycja w centrum Jeleniej Góry spełniająca wymogi najbardziej wymagających mieszkańców. Osiedle Zabobrze od wielu lat jest chętnie wybierane przez jeleniogórzan jako.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Zagajnik,Jelenia Góra

Mieszkania od 45,82 m² do 57,42 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:45,82 - 57,42 m²

! rezerwacja! Zielone Tarasy IV Zagajnik - apartament nr 11 Położony na drugim piętrze, od strony południowo - zachodniej powierzchnia 56,19 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły inwestycji

Śródmieście,Jelenia Góra

Mieszkania od 49,85 m² do 49,85 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:49,85 - 49,85 m²

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły inwestycji

Śródmieście,Jelenia Góra

Mieszkania od 46,04 m² do 79,42 m²

 

Termin realizacji:2024

 

Metraże:46,04 - 79,42 m²

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły inwestycji

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

618 379 zł63,24 m² 9 778,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja na nowe mieszkania jelenia góra, ul. Sudecka 119 - ostatnie 2 dostępne mieszkania! promocyjna cena! Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji Jeleniej Góry! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

333 195 zł33,61 m² 9 913,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

349 370 zł30,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-1, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

429 099 zł33,87 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice k. Jeleniej Góry Na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchni 33,87 35,25 m , zlokalizowanych w kameralnym, 18-lokalowym budynku na terenie Parku Dąbrówka przy ul. Podgórzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

323 840 zł29,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje: 1-pokojowe mieszkania - Nowa Młynówka, ul. Pijarska, jelenia Góra Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

317 160 zł26,43 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

806 080 zł68,35 m² 11 793,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego z antresolą w stanie deweloperskim położonego na 3 piętrze nowego budynku mieszkalnego. Apartament składa się z;.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł37,10 m² 14 824,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 4 położony na parterze , od strony zachodniej powierzchnia 37,1 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

413 755 zł49,85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,57 m² 13 936,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 9 położony na drugim piętrze, od strony wschodniej powierzchnia 46,57m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

722 337 zł122,43 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł47,23 m² 13 974,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 8 w budynku W-2 położony na piętrze , od strony południowo - zachodniej powierzchnia 4 7,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.1 Ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home.

Szczegóły ogłoszenia

333 154 zł25,26 m² 13 189 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pracuję również wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu Mieszkanie świetnie inwestycyjne Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia z budynku Po pracy nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

714 149 zł64,55 m² 11 063,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń kiedy to ty masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia z budynku Po pracy nie musisz jechać przez pół.

Szczegóły ogłoszenia

366 725 zł37,92 m² 9 671,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Majowa promocja cenowa! Cena mieszkania została obniżona z 402 994,80 zł do 366 725,27 zł. To idealny moment na zakup - taka okazja.

Szczegóły ogłoszenia

799 990 zł70,63 m² 11 326,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Absolutny unikat w inwestycji! *to jedyne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

533 099 zł47,30 m² 11 270,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Tylko do 15 maja obowiązuje wyjątkowa promocja - cena mieszkania została obniżona z 567 127,00 zł do 533 099,38 zł, co.

Szczegóły ogłoszenia

590 562 zł50,40 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dopasuje się do Twojego czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Funkcjonalne mieszkanie. Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

476 256 zł44,05 m² 10 811,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Świetna wiadomość dla szukających własnego M! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

647 736 zł65,77 m² 9 848,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. Informacje dotyczące inwestycji oraz cennik apartamentów dostępne na stronie 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

572 000 zł45,82 m² 12 483,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

568 000 zł52,76 m² 10 765,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro noeruchomości Mały Domek zaprasza do zapoznania się z fantastyczna ofertą nowych,pieknych mieszkań w najbardziej prestiżówej ,zielonej dzielnicy w sródmieściu Jeleniej Góry tuz.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł47,55 m² 14 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6, a partament nr 1 położony na parterze , od strony wschodniej powierzchnia 47, 5 5 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,55 m² 15 772,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 5 położony na pierwszym piętrze , od strony wschodniej powierzchnia 47,55 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

364 943 zł54,92 m² 6 645 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na rynku pierwotnym, w ścisłym centrum Jeleniej Góry 150 m od deptaka, jasne, przestronne, dużą łazienka około 8m2, inwestycja na bazie murów starej kamienicy, ma.

Szczegóły ogłoszenia

889 000 zł56,15 m² 15 832,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament nr 10 Zagajnik nr 6 położony na drugim piętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 56 , 15 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

550 088 zł52,64 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup bez prowizji dla biura Cena od 10 450 zł/m do 11 850 zł/m - Cena uzależniona od metrażu i piętra nowa młynówka - mieszkania W sercu jeleniej góry Szukasz mieszkania na start?.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł57,42 m² 15 656,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

! rezerwacja! Apartament nr 2 położony na parterze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 57 , 42 m2! link do wirtualnego spaceru! W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł47,23 m² 10 268,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 1 w budynku W-2 położony na parterze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 47,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka , pokój Do.

Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach

Mieszkania Jelenia Góra, tylko rynek pierwotny