dowolna

Nieruchomości Jelenia Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 082 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 236 zł38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Wolności

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 000 zł1 400 m² 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w Jeleniej Górze przy ulicy Wolności 179, stara gorzelnia. Cena do negocjacji. Zapraszam do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

165 000 zł72 m² 2 298,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania lokal usługowy z dużym potencjałem, zlokalizowany przy jednej z głównych ulic miasta. Nieruchomość sprzedawana w stanie do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

549 000 zł76 m² 7 204,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu bardzo ładne mieszkanie posadowione na parterze w kamienicy w Śródmieściu Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 76.20 m2 (w tym 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

405 000 zł43 m² 9 355,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości :-) Prosimy o umawianie prezentacji stacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

332 000 zł42 m² 7 923,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przytulnej kawalerki położonej w centrum miasta, przy spokojnej i cichej bocznej uliczce Do ścisłego centrum można dojść pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

680 109 zł73 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Pierwotny rynek - przestronne mieszkanie z ogrodem i górskim widokiem Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 73 m w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

379 000 zł57 m² 6 618,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złotnicza

Śródmieście,Jelenia Góra

488 000 zł60 m² 8 168,73 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne i bardzo ekonomiczne w utrzymaniu mieszkanie o powierzchni użytkowej 51,39 m , położone przy ulicy Złotniczej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 092 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wykończenia i wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lutosławskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

669 000 zł71 m² 9 381,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-4 pokojowe mieszkania w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji, ale bez miejskiego zgiełku?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

280 000 zł32 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1915

To nowocześnie wykończone wysokie mieszkanie przygotowane zostało dla osoby która chce mieć blisko do centrum oraz korzystać z ogródków dla mieszkańców. Wysokość mieszkania daje poczucie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł120 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Okazja! Luksusowe 4-pokojowe 120mkw tylko 520tys Do sprzedaży duże 120mkw mieszkanie blisko centrum miasta w Jeleniej Górze. Lokal położony na pierwszym piętrze kamiennicy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krótka

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 999 zł50 m² 6 599,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Sprzedam bezczynsxowe ,2 pokoje na 3 pietrze,mozliwosc zakupu z garazem.po remencie,brak oplat dla wspolnoty,placim5y tylko za liczniki gazu,woda i prad.Posiada 2 pokoje,balkon,garaz pod domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

440 882 zł44 m² 11 448 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,30 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

531 260 zł53 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rynek pierwotny - przestronne mieszkanie z ogrodem i górskim widokiem Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52,60 m w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Śródmieście,Jelenia Góra

420 000 zł62 m² 6 752,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie obecnie z meblami, które mogą pozostać (bez dodatkowych opłat) lub zostaną zabrane. Wysokość kondygnacji 2,70 Budynek ze schronem przeciwlotniczym w piwnicy Pokoje w parkiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jelenia Góra

Strupice,Jelenia Góra

35 000 zł14 800 m² 2,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Czwarty konkurs ofert na zakup działek niezabudowanych - Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Donata P. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

799 000 zł79 m² 10 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

317 160 zł26 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Czarnoleska w Jeleniej Górze - idealne jako pierwsze mieszkanie, baza wypadowa w Karkonosze lub pewna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

366 996 zł31 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z antresolą i loggią - prosto od dewelopera Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 30,84 m z antresolą i loggią, zlokalizowane w inwestycji Apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Cieplicka

Sobieszów,Jelenia Góra

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Witam Sprzedam mieszkanie w kamienicy 4 rodzinnej. Mieszkanie- 51,89 m2 Pomieszczenia przynależne- 17,5 m2 Łączna powierzchnia - 64 m2 Lokalizacja- sobieszów Karpacz 20 min Szklarska Poręba 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

396 458 zł40 m² 10 152 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m z ogrodem 79 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty: słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

503 203 zł50 m² 9 994 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,35 m w nowoczesnej inwestycji Enklawa Cieplice w zielonej, spokojnej części Jeleniej Góry, tuż przy terenach spacerowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

1 950 000 zł153 m² 12 741,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

325 000 zł80 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone przy ul. Wrocławskiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie: lokal o powierzchni 80 m2 w stanie deweloperskim, co daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne w Cieplicach - po odświeżeniu i niedużym nakładzie będzie gotowe do wynajmu w niedługim czasie. Niski koszt zakupu w tym segmencie rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Armii Krajowej

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

260 000 zł40 m² 6 582,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni ok. 39,5 m , położoną w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry - Cieplicach. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

333 789 zł30 m² 11 219,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesne, kawalerka o pow. 29,76 m oraz balkonem o pow. ok. 6 m w 4 piętrowym budynku zlokalizowanym na nowym osiedlu enklawa w Cieplicach. Najważniejsze atuty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

2 150 000 zł384 m² 5 598,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż przepiękna, zabytkowa nieruchomość (obecnie pełniąca rolę antykwariatu z częścią mieszkalną i restauracyjną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł56 m² 7 150,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m , położone w Jeleniej Górze. Lokal znajduje się na III piętrze kamienicy o solidnej, klasycznej konstrukcji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

595 000 zł123 m² 4 830,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Nieruchomość nie znajduje się na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jagniątków,Jelenia Góra

304 990 zł50 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 w Jagniątkowie (jelenia Góra) salon z dwiema rozkładanymi kanapami sypialnia wyposażona kuchnia ze zmywarką łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Cinciały

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 500 000 zł18 637 m² 134,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu piękną i przestrzenną działkę w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Działka położona jest w połowie drogi między Jelenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł82 m² 7 349,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 81,5m2, składa się z dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

222 108 zł892 m² 249 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania działkę budowlaną na nowo powstającym osiedlu przy ul. Orkana - na obrzeżach centrum miasta. Działka o powierzchni 892 m2 w cenie.