dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Śródmieście

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

430 000 zł50,50 m² 8 514,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze przy ulicy Sobieskiego Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

607 239 zł55,71 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką, wc i loggią. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

397 440 zł34,56 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuję 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska 4

Śródmieście Jelenia Góra

637 696 zł60,16 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, łazienką i ogródkiem. Lokal znajduje się w inwestycji Apartamenty Sudetia w centrum Starego Miasta w Jeleniej Górze. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

464 000 zł48,10 m² 9 646,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe położone w samym centrum miasta przy ul. Obrońców Westerplatte. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł2 000 m² 337,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

2.000m2 - DZIAŁKA BUDOWLANA w CENTRUM JELENIEJ GÓRY Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ i PROJEKTEM DOMU w cenie! BEZPOŚREDNIO! Płaska, działka budowlana 2.000 m w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Jeleniej Góry Oferuję na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26 m , położoną na parterze w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

863 650 zł75,10 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Ap_a0.4 3 pokojowe mieszkanie z tarasem w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul. Słowackiego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

646 300 zł56,20 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Ap_b0.4 3 pokojowe mieszkanie z tarasem w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy przestronne 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul. Słowackiego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego 13

Śródmieście Jelenia Góra

806 080 zł73,28 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Stan inwestycji:zrealizowana

Mieszkanie ap_a3.2 funkcjonalna przestrzeń z antresolą w Apartamentach 3 Wieszczów Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie AP_A3.2 w ekskluzywnej inwestycji Apartamenty 3 Wieszczów przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł50 m² 12 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze nowego budownictwa z 2024 roku. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł63,08 m² 5 944,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Jeleniej Góry - w lokalizacji, która daje pełną swobodę codziennego funkcjonowania. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł52,90 m² 7 164,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze wyremontowanego bloku w świetnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł81,50 m² 6 490,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry! Lokalizacja: centrum Jeleniej Góry Powierzchnia: 75 m +8m2 piwnicy Piętro: III Cena: 529 000 zł Czynsz:.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł73,50 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność Biura Nieruchomości Otti skierowana do poszukujących większego metrażu w niższej cenie w centrum Jeleniej Góry. Widok na zachody słońca w gratisie :) Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł100,20 m² 5 489,02 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Best Invest oferuje na sprzedaż duże, przestronne, z ogromnym potencjałem mieszkanie, w samym sercu miasta Jeleniej Góry przy ulicy Matejki, skąd kilka minut do Placu Ratuszowego,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł147 m² 4 421,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż duże mieszkanie w samym centrum Jeleniej Góry, znajdujące się blisko deptaka (ulicy I-go Maja), na pierwszym piętrze w zadbanej kamienicy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47,50 m² 6 947,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni użytkowej 37,10 m2 (powierzchnia całkowita 47,50 m2). Mieszkanie położone jest w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł43,73 m² 8 346,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na 1 piętrze. Ul. Weigla to kameralna, dobrze skomunikowana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł95,10 m² 3 880,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra z przyjemnością prezentuje przestronne , trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy tuż przy Rynku w samym sercu miasta.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł106,60 m² 7 410,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:555 m²

Przedstawiamy dom z niepowtarzalnym potencjałem, usytuowany w urokliwej i spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych idealne miejsce dla rodzin ceniących funkcjonalność i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

1 400 000 zł2 635 m² 531,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka inwestycyjna w Jeleniej Górze przeznaczona pod zabudowę deweloperską - budowa budynku wielorodzinnego. Dane nieruchomości: - powierzchnia działki 2635m2 - dla działki uzyskano.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł61,80 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Wymarzona lokalizacja dla ludzi ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,10 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 4 - A1.1 Pierwsze piętro Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł59,30 m² 9 106,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 1 - A0.1 Parter Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł449 m² 857,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Jelenia Góra - ogromny potencjał pod zabudowę wielorodzinną lub usługi możliwość realizacji zabudowy wielorodzinnej oraz usługowej działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Komarnie (gm. Janowice Wielkie), zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Z domu (z 1 i 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

50,22 zł/m²46 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy w budynku biurowym o wysokim standardzie; przy ul. Sobieskiego Powierzchnia: biuro nr 1 - 46 m2- na jednej powierzchni. Lokal biurowy wyposażony o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł93,01 m² 7 149,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeleniej góry świetna lokalizacja, przestrzeń I potencjał Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł50,76 m² 8 471,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowanie mieszkanie dwupokojowe bez barier - brak progów, z wygodnym dostępem oraz szeroką klatką schodową co zapewnia komfort i swobodę poruszania się.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł514 m² 4 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Unikatowa reprezentacyjna willa Z 1912 roku położona na kameralnym osiedlu blisko centrum jeleniej góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 903 m² 688,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kompleks nieruchomości składający się z budynków produkcyjno-biurowych oraz produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 2900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

339 900 zł56,55 m² 6 010,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

***nowa niższa cena*** ***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł109 m² 11 834,86 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 109 m , położony w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ul. Długiej- w bezpośrednim sąsiedztwie rynku. Lokal: lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł63,20 m² 6 962,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż klimatyczne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m (w tym piwnica 3,96 m ), położone na 3. i 4. piętrze w spokojnej części Jeleniej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł70 m² 5 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy do sprzedaży stylowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64,90m2 położone w kamienicy na III piętrze blisko ścisłego centrum Jeleniej Góry. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,64 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze secesyjnej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kamienica jest po termomodernizacji: dachu, elewacji i po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł74,20 m² 9 824,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu atrakcyjny apartament położony w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Zlokalizowany bezpośrednio przy Rynku, z niepowtarzalnym widokiem na Ratusz.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł995 m² 3 516,58 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:11 248 m²

Jelenia Góra, pałac, sprzedaż. Najlepsza lokalizacja: pałac zlokalizowany przy głównej drodze łączącej centrum miasta Jelenia Góra z uzdrowiskiem Cieplice, przez które można dojechać do.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Sudety ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z tarasem o powierzchni 108 m2, położony w ścisłym Centrum Jeleniej Góry, na trzecim i jednocześnie.