dowolna

Nieruchomości Jelenia Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 082 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

409 000 zł37 m² 11 054 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry, gdzie miejski styl życia harmonijnie łączy się z naturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Czarnoleska

Czarne,Jelenia Góra

250 000 zł933 m² 267,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana położona w jednej z najbardziej poszukiwanych i prestiżowych lokalizacji Jeleniej Góry - osiedlu Czarne, na nowo powstającym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

299 000 zł37 m² 7 990,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** *** nowa niższa cena 299 000 zł *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,42.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 260 000 zł152 m² 8 289,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:644 m²

Domy z widokiem na panoramę Karkonoszy Unikatowy projekt zlokalizowany w prestiżowej części Uzdrowiska Cieplice przy ul. Wróblewskiego. Jest to ostatni etap butikowej inwestycji, idealnej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 470 000 zł172 m² 8 546,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:631 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

4 800 000 zł447 m² 10 747,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 895,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie położonego w Jeleniej Górze ,cicha spokojna dzielnica blisko centrum. Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie własnościowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mroczna

Jelenia Góra,dolnośląskie

460 000 zł75 m² 6 133,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Tel:   Jelenia Góra Centrum Sprzedam apartament na 2 piętrze w kamienicy Na powierzchnię 75,20m2 składa się: przestronny salon z aneksem kuchennym; dwie sypialnie; łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

372 000 zł42 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy w Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

750 000 zł241 m² 3 112,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w pobliżu Jeleniej Góry - Mysłakowice. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

417 000 zł38 m² 10 933,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w sercu Jeleniej Góry - inwestycja Nowa Młynówka Cena: 417 000 zł brutto | Powierzchnia: 38,14 m + balkon 4,20 m | 1. piętro z windą Cena tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

315 000 zł48 m² 6 589,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2, składa się z: -Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Malinowa

Czarne,Jelenia Góra

750 000 zł106 m² 7 087,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:394 m²

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima z ogromną przyjemnością prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z 2003 roku, z garażem jednostanowiskowym, położony na pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Skowronków

Śródmieście,Jelenia Góra

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:856 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom w Centrum Jeleniej Góry, położony blisko parku Wzgórze Kościuszki. Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 100m2 (pow. całkowita ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyczółkowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł69 m² 4 651,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Uwaga - promocyjna cena! Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

290 000 zł37 m² 7 793,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy. Mieszkanie położone w ścisłym Centrum Jeleniej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

178 000 zł18 m² 9 742,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka po kapitalnym remoncie - Jelenia Góra, ul. 1 maja 82 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 18,27 m , położone na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podchorążych

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł99 m² 6 050,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 84 m , położone na wysokim parterze w kameralnym, zadbanym budynku przy ul. Podchorążych, na Osiedlu pod Jeleniami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł81 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość składa się z trzech słonecznych pokoi (jeden z wyjściem na balkon) przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

480 000 zł86 m² 5 590,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Team4home oferuje na sprzedaż nieruchomość po rewitalizacji przez dewelopera o niezwykle dużym potencjale aranżacyjnym, położoną przy ul. Kadetów 7 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

189 000 zł26 m² 7 429,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwej kawalerki o powierzchni 26,38 m2, zlokalizowanej w klimatycznej kamienicy w Cieplicach, jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 990 000 zł1 298 m² 1 533,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 260 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży Hali magazynowo -produkcyjnej położonej w strefie przemysłowej blisko centrum Jeleniej Góry. Hala jest ogrzewana - piec na ekogroszek ( hala -dmuchawy, biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

210 000 zł40 m² 5 248,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe w zadbanej kamienicy po remoncie. Lokalizacja to okolice Małej Poczty, zapewnia bliskość sklepów, przedszkola, szkoły, a także przystanków komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 346,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 91,8m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

293 500 zł25 m² 11 619,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w sercu Jeleniej Góry - inwestycja Nowa Młynówka Cena: 293 500 zł brutto | Powierzchnia: 25,26 m | 2. piętro z windą Cena tego konkretnego mieszkania została wynegocjowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Łąkowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł150 m² 3 465,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Team4home ofertuje Państwu nieruchomość znajdującą się przy ul. Łąkowej w Jeleniej Górze - Cieplicach, która łączy w sobie uroki własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Hofmana

Śródmieście,Jelenia Góra

739 000 zł160 m² 4 618,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:348 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż - połówka bliźniaka z kawalerką w Jeleniej Górze, ul. Hofmana 11 Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł67 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko Centrum - Jelenia Góra Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

335 000 zł44 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego w spokojnej i cichej dzielnicy Jeleniej Góry. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

175 000 zł1 020 m² 171,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana 1020 m - Jelenia Góra, cieplice Śląskie-Zdrój Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1020 m , położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

1 300 000 zł200 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

*** jelenia góra - sobieszów *** *** dom plus budynek usługowy Z garażem *** *** duży ogród *** *** spokojna okolica *** *** ogrzewanie gazowe *** *** 1992 R. Budowy *** *** księga wieczysta ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Jelenia Góra

Strupice,Jelenia Góra

52 626 zł14 800 m² 3,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Trzeci konkurs ofert na zakup działek niezabudowanych - Jelenia Góra Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Donata P. osoby fizycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł65 m² 6 147,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

676 000 zł69 m² 9 790,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kawalerka w sercu Jeleniej Góry - inwestycja Nowa Młynówka Cena: 676 000 zł brutto | Powierzchnia: 69,05 m + balkon 4,20 m | 1. piętro z windą Cena tego konkretnego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł52 m² 4 247,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z potencjałem inwestycyjnym w formie wynajmu długoterminowego. Na drugim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

318 000 zł56 m² 5 723,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania lokal mieszkalny położony w budynku przy ul Sobieskiego 82a. Lokal mieszkalny składa się z: obszernego salonu, dużej sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

419 000 zł53 m² 7 905,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie spółdzielczo-własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

649 000 zł54 m² 12 014,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Jeśli marzysz o własnym ogrodzie, ale nie chcesz budować domu ani brać na siebie jego kosztów to mieszkanie jest dokładnie tym kompromisem, który ma sens. Na 54 m otrzymujesz przestrzeń do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

266 000 zł34 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze budynku wielorodzinnego w Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł64 m² 5 267,25 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

3-pokojowe mieszkanie z potencjałem | 64,36 m | Kochanowskiego Na sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,36m , położone na 2. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł82 m² 7 226,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Śródmieściu Jeleniej Góry - 81,5 m + 20 m piwnicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, klimatycznego.