dowolna

Nieruchomości Jelenia Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 082 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

449 000 zł50 m² 8 980 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe posadowione na pierwszym piętrze w kamienicy. W poszukiwanej części Jeleniej Góry, dzielnica Cieplice. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł38 m² 10 236,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w domu wielorodzinnym. Lokal po remoncie kapitalnym z wymienionymi wszystkimi instalacjami, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie trzypokojowe, posadowione na osiedlu zabobrze w wieżowcu na dziesiątym piętrze. Lokal mieszkalny o powierzchni 60 m 2,przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

209 000 zł98 m² 2 132,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu lokal mieszkalno-uzytkowy, posadowiony w pobliżu ścisłego centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 98 m2. Wymagający remontu kapitalnego, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

299 000 zł66 m² 4 503,01 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania Państwu mamy duże, słoneczne i rozkładowe mieszkanie idealne dla rodziny. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki oraz osobnej toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

409 000 zł54 m² 7 574,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie przedstawić Państwu spółdzielczo-własnościowe mieszkanie trzypokojowe ,z balkonem posadowiony na trzecim piętrze ,w czteropiętrowym bloku. Powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m, posadowione na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Lokal do remontu kapitalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł76 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie trzy pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w kamienicy z ogrzewaniem miejskim. Lokal mieszkalny o powierzchni 76 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł85 m² 3 517,65 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Mdj prezentuje Państwu mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze kamienicy, blisko ścisłego centrum Jeleniej Góry. Czynsz wynosi 300 zł. Ogrzewanie co, piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

449 000 zł68 m² 6 602,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie 3 pokojowe,posadowione na drugim piętrze z balkonem I bezczynszowe. Ogrzewanie z sieci miejskiej,brak gazu. Lokal mieszkalny generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

512 500 zł53 m² 9 688,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność do zaoferowania na sprzedaż mieszkanie 48,3 m2 m z przynależną piwnicą 4,6m2 przy samym Parku Norweskim. Adres nieruchomości Bohaterów Września 1939 bud. 17 m. 4 ogłoszenie od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

349 000 zł200 m² 1 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Proponujemy państwu dom w zabudowie szeregowej w uzdrowiskowej części Jeleniej Góry. Dzielnica Cieplice, budynek do wykończenia z pełnym uzbrojeniem technicznym. Działka do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na parterze w poszukiwanej części Jeleniej Góry (cieplice). Lokal o powierzchni 42 m2, ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

346 000 zł47 m² 7 361,70 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie 2 pokojowe,posadowione w bloku na pierwszym piętrze. Lokal o powierzchni 47 m 2 z balkonem i piwnicą. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

379 000 zł56 m² 6 767,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym z dwoma balkonami w dzielnicy Cieplice. Lokal nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

390 000 zł50 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie 3-pokojowe, posadowione na parterze w budynku 4-rodzinnym z ogródkiem i miejscem parkingowym. Lokal posiada własne ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

899 000 zł117 m² 7 683,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w poszukiwanej części Jeleniej Góry (cieplice). Powierzchni domu 124 m2,powierzchnia działki 800 m 2. Stan deweloperski,budynki są wyposażone w pompę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

389 000 zł118 m² 3 296,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

iuro nieruchomości mdj poleca państwu mieszkanie 3-pokojowe posadowione na pierwszym piętrze w kamienicy blisko ścisłego centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie posiada ogrzewanie gazowe. W każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Czarne,Jelenia Góra

819 000 zł120 m² 6 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu dom w zabudowie szeregowej na osiedlu czarnym. Nieruchomość o powierzchni 120 m 2. Poziom pierwszy,salon z aneksem kuchennym i wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

379 000 zł51 m² 7 431,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomosci mdj prezentuje Panstwu mieszkanie trzypokojowe, posadowione na drugim piętrze z balkonem w Cieplicach na osiedlu Orlim. Do lokalu przynależy piwnica, czynsz 650 zł,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

5 449 000 zł460 m² 11 845,70 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomosci mdj pragnie przedstawić Państwu kamienicę położoną w centrum Jeleniej Góry, około 200 m od jeleniogórskiego rynku. Kamienica o powierzchni 460 m2, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 849 000 zł230 m² 8 039,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu gotową inwestycję w postaci dwóch niezależnych domów z apartamentami pod wynajem. Nieruchomości położone w poszukiwanej dzielnicy Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 66,7m2, posadowione na parterze z balkonem i ogródkiem Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe jednopokojowe , posadowione na drugim piętrze w kamienicy. Lokal po remoncie, do mieszkania przynależy piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

219 000 zł29 m² 7 577,85 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe dwupokojowe , posadowione na parterze , z wyjściem na niewielki ogródek. Lokal po remoncie, a budynek został ocieplony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

339 000 zł38 m² 8 921,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na drugim piętrze na osiedlu zabobrze. Lokal po remoncie kapitalnym o powierzchni 37.50 m z balkonem francuskim, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

649 000 zł167 m² 3 886,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu do zakupu dom w zabudowie bliźniaczej, posadowiony na granicy Cieplic. Działka przynależna do budynku 1800 m2, nieruchomość o powierzchni 167 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

359 000 zł63 m² 5 698,41 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, posadowione na 8 piętrze w wieżowcu na osiedlu zabobrze. Mieszkanie o powierzchni 63 m 2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Orle,Jelenia Góra

349 000 zł54 m² 6 462,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 54 m 2,posadowione na czwartym piętrze w bloku w poszukiwanej części Jeleniej Góry, osiedle Orle. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

339 000 zł52 m² 6 557,06 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj pragnie przedstawić Państwu mieszkanie 2-pokojowe w centrum Jeleniej Góry. Do dyspozycji gródek, piwnica, strych. Ogrzewanie i kanalizacja miejska. Meble w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie spółdzielczo-własnościowe jednopokojowe , posadowione na drugim piętrze w blok. Lokal po remoncie, do mieszkania przynależy piwnica .Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

549 000 zł78 m² 7 038,46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie czteropokojowe, posadowione na pierwszym piętrze na osiedlu zabobrze w Jeleniej Górze. Lokal mieszkalny o powierzchni 78 m 2. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

789 000 zł200 m² 3 945 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Polecam do sprzedaży, dom wolnostojący posadowiony na działce 500 m 2. Budynek dwupiętrowy z ogrzewaniem gazowym i na piec stałopalny. W skład nieruchomości wchodzą, siedem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

590 000 zł94 m² 6 276,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 95 m2 położony w Mysłakowicach kilka kilometrów od Karpacza i Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł37 m² 7 517,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedaży, mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze, czteropiętrowego bloku na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni 45 m2, zlokalizowana jest na II piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Jelenia Góra

722 337 zł122 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołkowa

Śródmieście,Jelenia Góra

1 250 000 zł220 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:539 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 185,83m ( pow całkowita 220m ), posadowiony na pięknie zagospodarowanej działce ( 539 m ) być może czeka na ciebie! oferta dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

999 000 zł374 m² 2 671,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Numer oferty 1152 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania Lokal Gastronomiczny z bardzo dużym potencjałem w atrakcyjnym miejscu. Lokal zajmuje powierzchnie 374m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Goduszyńska

Goduszyn,Jelenia Góra

350 000 zł66 m² 5 328,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości team4home oferuje Państwu trzypokojową nieruchomość o powierzchni użytkowej 65,91 m , zlokalizowaną w Goduszynie. Mieszkanie składa się z: przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze,Jelenia Góra

340 000 zł37 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.