dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo własnościowe - przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78 m , położone na 1 piętrze w środkowej części budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł189 m² 6 873,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

**dom na sprzedaż cieplice** **cena: 1 350 000 zł** **powierzchnia domu: 166 m w tym niezależna kawalerka która pełnić funkcję mieszkania dla seniora, dorastającego dziecka, gabinetu lub.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

559 000 zł63 m² 8 873,02 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować: mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry idealne pod inwestycję lub do zamieszkania! Na sprzedaż przestronne 63 m zlokalizowane 50.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,79 m² 8 451,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania wyremontowane, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sobieszowie. W skład powierzchni 76,79m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

195 000 zł29 m² 6 724,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium przedstawia Państwu 2 pokojowe mieszkanie o pow. 29m2 położone na 2 ostatnim piętrze kamienicy w okolicy Wincentego Pola. Mieszkanie składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super oferta mieszkania na ul. Łomnickiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w obecnie dwurodzinnym domu, na pierwszym piętrze. Oplata za wynajęcie to 2500 pln, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedaży poniemiecka willa w pożądanej części Jeleniej Góry. Willa z ok. 1930r. położona na działce o powierzchni 538 m2. Posesja ogrodzona (ogrodzenie kute), działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,30 m² 37,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem stylowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,7 m położone na 2. piętrze klimatycznej kamienicy z cegły. Lokal usytuowany jest w samym centrum Cieplic - zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł187,42 m² 9 017,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 679 m²

Dom w sercu Karkonoszy - wśród gór i natury Aplauz Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - dom w stanie podwyższonym deweloperskim przy ulicy Michałowickiej w Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł466,98 m² 618,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 835 m²

Szukasz nieruchomości do stworzenia miejsca dla siebie lubinwestycyjnie? mam cos ciekawego. Na działce o powierzchni 1835 m , przy ulicy Ludowej, znajdują się pozostałości zabudowy mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł26,70 m² 13 108,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dochodowego mieszkania. Lokal znajduje sie na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 26,7m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta wyłącznie W biurze lw nieruchomości nowa cena 260.000 ZŁ Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 43 m (+ piwnica łączna powierzchnia 49,1 m ). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Na sprzedaż: duży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Cieplice / Jelenia Góra Na sprzedaż przestronny dom z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi oraz dwoma oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

286 000 zł41 m² 6 975,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu przestronną kawalerkę nieopodal centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 41m2 składa się z: - przedpokoju - dużej sypialni - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

338 000 zł54,61 m² 6 189,34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Dusza kamienicy, serce miasta: twoja enklawa w Jeleniej Górze Zapraszam do wnętrza, gdzie czas płynie wolniej, choć bije tu puls centrum Jeleniej Góry. To wyjątkowa przestrzeń dla kogoś, kto.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł460 m² 47,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje do wynajęcia W całości kamienicę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 zł2 400 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu usługowo - handlowego zlokalizowanego na terenie działki o numerze geodezyjnym 34/21.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł480,16 m² 9 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Ta luksusowa willa w Jeleniej Górze to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających klientów, ceniących przestrzeń, najwyższą jakość wykończenia oraz unikalny design. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł3 000 m² 1,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na wynajem przy stacji orlen! Oferowana działka o powierzchni 3000m2 na wynajem znajduje się przy ruchliwej drodze, co zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł589,52 m² 1 170,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:406 m²

Na sprzedaż nieruchomość położona przy ul. Wolności 150 w Jeleniej Górze. Jeżeli szukasz Inwestycji komercyjnej, lokali biurowych, usługowych, lub dla pracowników w dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

358 000 zł45,90 m² 7 799,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowita 51.60m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku położonego na Zabobrzu I Mieszkanie pow.45.90m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne M2 do wynajęcia w sercu Cieplic! Lokalizacja: eleganckie mieszkanie na I piętrze w sercu osiedla w Cieplicach. Spokojna i zielona okolica, idealna dla tych, którzy cenią.

Szczegóły ogłoszenia

142 520 zł1 018 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu Ostatnią działkę budowlaną w dzielnicy Czarne w Jeleniej Górze w tej lokalizacji. Cena 140 zł / m2 Działka dobrze nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł53,05 m² 37,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W bloku na zabobrzu - - noskowskiego 6 - 4 piętro. Polecam Państwu mieszkanie na Zabobrzu w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie posadowione jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Biuro nieruchomości Dudek prezentuje dom zlokalizowany w sercu Cieplic, z ogromnym potencjałem, do własnej aranżacji. Nieruchomość położona w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł48,20 m² 5 311,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny hit w Centrum Jeleniej Góry I piętro, blisko pkp! Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentuję rozkładowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 90m2 z możliwością zakupu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł127 m² 1 181,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Budynek biurowy w Jeleniej Górze. Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntu nr 326/1 o pow. 371 m oraz prawo własności.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,90 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe, z balkonem, w centrum, przy placu Wyszyńskiego 41. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 90,10 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł90 m² 6 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową okazję eleganckie mieszkanie w urokliwej kamienicy, usytuowane w samym sercu miasta na spokojnej, cichej ulicy. To miejsce, które łączy historyczny urok.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł16 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w centrum - gotowa do zamieszkania | 16 m | umeblowana Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 16 m , świeżo odmalowana i w pełni umeblowana. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł467,20 m² 12 842,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:196 m²

Prezentuję Państwu na sprzedaż 4 kondygnacyjną kamienicę mieszkalno-usługową przy ul. Groszowej w Jeleniej Górze! Kamienica położona w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Pastwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji! Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku z windą, w okolicy Parku Norweskiego oraz Term.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł125 m² 5 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:876 m²

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony w Jeleniej Górze - osiedle Czarne. Pierwsze dwa segmenty nowopowstającego osiedla domów.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł54,93 m² 7 263,79 zł/m²