dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 214 ogłoszeń

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowo- biurowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł4 141 m² 60,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży pięknie widokowa nieruchomość gruntowa położona na obrzeżach Jeleniej Góry (dzielnica Goduszyn). Grunt o powierzchni 4141 m2 , w planie zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł184 m² 8 152,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:474 m²

Dom przechodzi obecnie ostatni szlif wykończeniowy, dlatego zdjęcia parteru zostaną dodane w najbliższych dniach. Dom jednorodzinny w Cieplicach, świetna lokalizacja, gotowy do pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

579 000 zł100 m² 5 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 100 m 3 pokoje, 2 balkony, miejsce parkingowe Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku. Lokal idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Witamy w ofercie biura nieruchomości Mały Domek". Przedstawiamy dom, który przyciąga uwagę inwestorów pragnących przekształcić nieruchomość w lukratywne przedsięwzięcie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Studio Centrum , najem mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry na I piętrze w wyremontowanej kamienicy (elewacja, dach, klatka schodowa, domofon), mieszkanie jest po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 150 zł55 m² 39,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie M2 na wynajem blisko stadionu. Opis lokalu: mieszkanie o powierzchni 55 m znajduje się na drugim piętrze kamienicy. W skład lokalu wchodzi salon z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,80 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Jeleniej Górze-Cieplicach na Osiedlu Dwudziestolecia. Lokal o powierzchni 40,80 m2 znajduje się na I piętrze i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,11 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | wysoki standard | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | inwestycja z kontem Booking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 1-pokojowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 150 000 zł203,40 m² 5 653,88 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:177 m²

Tylko u nas - nie szukaj dalej! Prezentacje wyłącznie po wcześniejszym umówieniu za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje kamienicę usługowo-mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł914 m² 27,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:914 m²

Budynek handlowo - usługowy jelenia góra - centrum do wynajęcia wynajem długoterminowy Inwestycja idealnie nadaje się na hos t el, biurowiec , bursę, przychodnię zdrowia lub inne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł130 m² 6 515,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej (dostępne 2 segmenty). Budynek położony w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:570 m²

Nieruchomości ,mały Domek ' polecaja bardzo ładny dom w zabudowie bliźniaczej /podział lpionowy/ Na sprzedaż pół dużego (240 metrów kwadratowych) bliźniaka w Jeleniej Górze- cieplicach,.

Szczegóły ogłoszenia

50,22 zł/m²46 m² 2 310 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowy lokal biurowy w budynku biurowym o wysokim standardzie; przy ul. Sobieskiego Powierzchnia: biuro nr 1 - 46 m2- na jednej powierzchni. Lokal biurowy wyposażony o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł36 739 m² 135,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę o pow. 3,6139 Ha w Cieplicach tuż przy os. Orle. Działka rolna oznaczona jako pastwiska trwałe i grunty orne (działka w trakcie przekształcania na.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²210 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej 210 m położony na parterze budynku usługowego na Zabobrzu III. Teren niezalewowy. Budynek wolnostojący. Spokojna,cicha,bezpieczna okolica. Do.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł93,01 m² 7 149,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowe mieszkanie W sercu jeleniej góry świetna lokalizacja, przestrzeń I potencjał Szukasz miejsca, które łączy klimat zabytkowej kamienicy z nowoczesnym komfortem? A może.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie z ogrodem, tarasem i miejscem postojowym Jelenia Góra Na wynajem nowoczesne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł50,83 m² 8 833,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, komfortowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie położone w atrakcyjnej lokalizacji. Na powierzchni 50,83 m znajdziecie Państwo: -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Flisaków

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 940 m²

Nieruchomości Panorama oferuje do sprzedaży zespół budynków o charakterze przemysłowo usługowym, są to budynki warsztatowo magazynowo biurowo mieszkalne zlokalizowane w Jeleniej Górze przy.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł73,80 m² 6 300,81 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Jgjp-2406 Sudecka. Parter. Miasto na wyciągnięcie ręki i pomysł na życie, który w końcu ma sens. Wyobraź sobie poranek: kawa w salonie, szybki spacer do parku, a potem kilka.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł632 m² 4 667,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

iuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje unikalną ofertę skierowaną do wymagającego inwestora na sprzedaż piękna, zabytkowa kamienica położona przy reprezentacyjnej ulicy 1 Maja,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł95,20 m² 3 781,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż ładne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w Cieplicach blisko Parku Zdrojowego oraz Term Cieplickich. Mieszkanie położone jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł52,80 m² 11 931,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku z 2022 roku. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym przy ulicy Sobieskiego w Jeleniej Górze - bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie o powierzchni 50m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:531 m²

Piękny dom w spokojnej okolicy Dom położony jest na spokojnym i bardzo bezpiecznym osiedlu. Otoczony zielonym ogrodem, który oddziela posesję od sąsiadów, zapewniając prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł153,04 m² 12 284,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 z balkonem do remontu - przy ul. Wojska Polskiego 61,2 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone na 3. piętrze w budynku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy bez zgody z Ministerstwa. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

603 000 zł86 m² 7 011,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- oferta na wyłączność Na sprzedaż piękne, przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - łączące styl, funkcjonalność i lokalizację w dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

56,57 zł/m²17,50 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy W jeleniej górze ul wolności Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 17,5 m2 położony na pierwszym piętrze budynku biurowego przy ul Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł87 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pragniesz zamieszkać blisko centrum miasta ,a jednoczesnie cieszyć się zielenią najpiękniejszego parku w jeleniej górze wśród śpiewu ptaków i szumu drzew? Ta oferta czeka na Ciebie.Z DO.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł5 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka inwestycyjna - cieplice/sobieszów / jelenia góra Idealna pod zabudowę wielorodzinną, jednorodzinną + usługi turystyczne z panoramicznym widokiem na Karkonosze Do sprzedania.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł67 m² 6 492,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe, po kapitalnym remoncie, doprowadzone do stanu deweloperskiego. W mieszkaniu wymieniona została instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drzymały

Jelenia Góra,dolnośląskie

369 000 zł76,38 m² 4 831,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Drzymały - do remontu, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Lokal znajduje się na 3. piętrze trzypiętrowej kamienicy z cegły. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 431 m² 209,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Jgjp-2364 Do sprzedania malownicza działka budowlana, położona w Jeleniej Górze - Goduszynie. Dobra komunikacja albowiem do centrum Jeleniej Góry dojedziesz w 10 minut, do Szklarskiej Poręby.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł3 323 m² 391,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł23,27 m² 9 024,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę po remoncie, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal galerii Nowy Rynek. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł209 m² 1 961,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.