dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra

1 215 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 215 ogłoszeń

579 000 zł85,23 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23 m w Jeleniej Górze, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość: lokal usytuowany przy ul. Kadetów wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75,47 m² 8 678,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na drugim piętrze w cztero-piętrowym bloku , na osiedlu Zabobrze. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł105,53 m² 4 643,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż przestronne 2 poziomowe mieszkanie z widokiem na góry położone w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas- nie szukaj dalej! oferta na wyłączność Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem w Jeleniej Górze- osiedle Czarne. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

580 000 zł83,27 m² 6 965 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł95 m² 5 252,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu duże, przestronne mieszkanie. Położone w kamienicy wielorodzinnej w Cieplicach. Mieszkanie na parterze. . Powierzchnia mieszkalna 95 m2 Skład lokalu; kuchnia. 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:własny parking

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 720 000 zł6 870 m² 395,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu teren idealnie nadający się pod stację paliw. Najbardziej ruchliwa droga w regionie. Natężenie ruchu to około 1mln samochodów miesięcznie w szczycie sezonu. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 68m2, własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego , w okolicy centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł184 m² 3 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jeśli poszukujesz domu niedaleko centrum Jeleniej Góry, w zacisznej lokalizacji, blisko lasu i nie boisz się remontu, to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości Otti posiada.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,90 m² 7 852,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł176,96 m² 9 889,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Nowa cena 1 750 000 brutto Luksusowy Dom na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą sprzedaży nieruchomości Premium - komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł43,70 m² 9 290,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł400 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do wynajęcia budynek wolnostojący handlowo - usługowy, posadowiony nieopodal centrum Jeleniej Góry, z doskonałym dojazdem, przy jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł119,20 m² 6 627,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - w samym centrum Jeleniej Góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe | Cieplice Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63m2 położone w sercu Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74,40 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

42 000 zł18 m² 2 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż dwa pawilony handlowo-usługowe na Zabobrzu przy ulicy Wiłkomirskiego Przedmiotem sprzedaży są nakłady położone na gruncie miasta Jelenia Góra (działka nr 1/56) lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

333 195 zł33,61 m² 9 913,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Promocja na nowe mieszkania jelenia góra, ul. Sudecka 119 - ostatnie 2 dostępne mieszkania! promocyjna cena! Zamieszkaj w nowoczesnym mieszkaniu w atrakcyjnej lokalizacji Jeleniej Góry! Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł514 m² 4 863,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Unikatowa reprezentacyjna willa Z 1912 roku położona na kameralnym osiedlu blisko centrum jeleniej góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 562 zł50,40 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dopasuje się do Twojego czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Funkcjonalne mieszkanie. Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł2 903 m² 688,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:5 634 m²

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kompleks nieruchomości składający się z budynków produkcyjno-biurowych oraz produkcyjno-magazynowych o łącznej powierzchni około 2900 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

6 zł/m²745 m² 4 470 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia lokali w budynku biurowym w Jeleniej Górze przy ul. 1 maja 75. Budynek murowany,.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do wynajęcia lokal usługowy, położony w świetnej lokalizacji w centrum Jeleniej Góry przy ul. Okrzei. Lokal o pow. 35 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Promocja wiosenna tylko 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł67,30 m² 5 750,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze! Podstawowe informacje Powierzchnia całkowita: 67,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

38 zł/m²50 m² 1 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szukasz miejsca na swój biznes, które łączy prestiżową lokalizację z niskimi kosztami utrzymania? Oferujemy do wynajęcia świeżo wyremontowany lokal użytkowy, położony w przyziemiu.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe posadowione na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III - ul. Kiepury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł120 m² 7 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Biuro nieruchomości Optima prezentuje Państwu wolnostojący dom z lat przedwojennych, po remoncie, położony w jednej z najspokojniejszych dzielnic Jeleniej Góry - na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 600 zł80 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowy apartament lub lokal usługowo biurowy W centrum jel. Góry Prezentujemy Państwu do wynajęcia stylowy apartament dwupokojowy o pow. 80mkw. położony na parterze kamienicy w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,30 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej, zadbanej kawalerki, położonej na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiej kamienicy wielorodzinnej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł35 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama ma państwu do zaoferowania jasną i przestronną kawalerkę. Kawalerka 35 m po generalnym remoncie gotowa do zamieszkania! Na sprzedaż oferuję jasną i przestronną.

Szczegóły ogłoszenia

55,56 zł/m²90 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 90 m , położony w dzielnicy Cieplice Śląskie-Zdrój w Jeleniej Górze. Lokal: lokal posiada duże witryny, które zapewniają bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł153,30 m² 4 951,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:569 m²

Solida nieruchomości zaprasza do odkrycia wyjątkowej nieruchomości z 2025 roku, łączącej minimalistyczną architekturę z bliskością natury. Ten nowoczesny segment w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze I,Jelenia Góra