dowolna

Domy z cegły Jelenia Góra - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

64 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

64 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

199 000 zł121,09 m² 1 643,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:441 m²

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położony w jednej z najbardziej klimatycznych części Jeleniej Góry -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł136 m² 6 544,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:990 m²

Na sprzedaż dom w Sobieszowie. Dom wolnostojący, zabudowa poniemiecka. Bardzo blisko lasu i wejścia na teren kpn. Cicha i spokojna okolica. Dom składa się z: parter: salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł153 m² 4 019,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:406 m²

Obniżka ceny! Przedstawiam urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z dużym potencjałem położony w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry. Dom o powierzchni 153m , powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł103,25 m² 4 455,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 341 m²

Oferta dostępna tylko U nas W biurze! Opiekun : Dorota Kołt tel:   Proponuję sprzedaż części domu z ogrodem - 4 pokoje, 103,25 m , Sobieszów z widokiem na Zamek.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 600 000 zł266 m² 6 015,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 311 m²

Nieruchomość o powierzchni 266 m , na działce 1311m , z dużym sadem i ogródkiem, która składa się z dwóch niezależnych mieszkań. Jest to dom z 1859 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 145 000 zł300 m² 3 816,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Biuro Nieruchomości północ z przyjemnością prezentuje Państwu wyjątkowy dom w Komarnie (gm. Janowice Wielkie), zaledwie kilkanaście minut od Jeleniej Góry. Z domu (z 1 i 2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

280 000 zł130 m² 2 153,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Sprzedam dom szachulcowy, z obmurowaniem częściowym cegła/kamień. Parter - nowe okna pcv 3 szybowe. Wylewki betonowe z 20 cm izolacją termiczną (styropian). Tynki zewnętrzne i wewnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł300 m² 8 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 216 m²

Stylowa willa z 1912 roku | Prestiżowa zielona dzielnica Jeleniej Góry | 500m powierzchni | Duży potencjał inwestycyjny Na sprzedaż wyjątkowa, przedwojenna willa z 1912 roku położona.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł297,36 m² 3 359,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 918 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - p rezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł200 m² 4 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 235 m²

Oferujemy do sprzedaży przestronny, trzypoziomowy dom o powierzchni ok. 150 m . Nieruchomość posadowiona jest na działce gruntu o powierzchni 0,1235ha. Układ pomieszczeń: poziom "0" - 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedaży poniemiecka willa w pożądanej części Jeleniej Góry. Willa z ok. 1930r. położona na działce o powierzchni 538 m2. Posesja ogrodzona (ogrodzenie kute), działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł200 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Na sprzedaż: duży dom z dwoma niezależnymi mieszkaniami Cieplice / Jelenia Góra Na sprzedaż przestronny dom z dwoma niezależnymi lokalami mieszkalnymi oraz dwoma oddzielnymi wejściami,.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł663,51 m² 3 993,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż Stara Willa - okazały, zabytkowy budynek z 1880 roku, który od 10 lat, po gruntownym remoncie, pełni funkcję popularnego górskiego pensjonatu. Zlokalizowana w baśniowym,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł317 m² 2 050,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:619 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze przy ul. Wyspiańskiego. Willa z 1921r, następnie rozbudowana w latach 70-tych -.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł308,96 m² 10 677,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 751 m²

Wyjątkowy dom z pięknym ogrodem i widokiem na góry - Jelenia Góra ( Cieplice ) Polecam na sprzedaż funkcjonalny, przestronny dom o powierzchni użytkowej 309 m2 , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł137 m² 8 386,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:520 m²

Dom z duszą w sercu Karkonoszy - dla tych, którzy kochają harmonię natury i ponadczasową estetykę W miejscu, gdzie czas zdaje się płynąć wolniej, a każdy poranek pachnie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł183,30 m² 3 409,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić willę poniemiecką z lat 30'tych w willowej dzielnicy Jeleniej Góry na ul. Wyspiańskiego. Bardzo atrakcyjna lokalizacja. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

739 000 zł91,94 m² 8 037,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Z dumą prezentujemy kolejny, już IV etap prestiżowej inwestycji, która skradła serca wielu rodzin, które tu zamieszkały! W południowej części Jeleniej Góry, na Osiedlu Czarnym, tworzymy.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł435 m² 687,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 169 m²

Biuro nieruchomości "mały Domek" ma przyjemność zaoferować do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną pomiędzy górami Jeleniej Góry a Cieplicami. W skład tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł379 m² 3 166,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:3 068 m²

Szukałeś dużego domu z możliwością prowadzenia działalności? To gospodarstwo idealnie się do tego nadaje. Dom o powierzchni 379 m z 1900 roku, wykonano z cegły, jest idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł226 m² 28,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:429 m²

Dom do wynajęcia z widokiem na Karkonosze Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości, która urzeka niepowtarzalnym klimatem Cieplic - jednej z najbardziej malowniczych części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł1 200 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:25

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu wyjątkowy dom z ogromnym potencjałem, zlokalizowany w Jeleniej Górze. Nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń i wygodę. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

4 200 000 zł1 000 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:17

 

Powierzchnia działki:6 000 m²

Do sprzedaży cena4200000zł! boutique hotel do sprzedazy Jelenia Gora na Dolnym Slasku Inwestycja lub nowy pomysl na zycie. Kameralny i nowoczesny obiekt o charakterze boutique hotel. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

750 000 zł200 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:208 m²

Dwa mieszkania + 2x garaż i 2x pomieszczenie gospodarcze - idealne dla wielopokoleniowej rodziny! Szukasz przestrzeni, która pomieści całą rodzinę, a jednocześnie zapewni niezależność? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł632 m² 4 667,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:393 m²

iuro Nieruchomości "mały Domek" z dumą prezentuje unikalną ofertę skierowaną do wymagającego inwestora na sprzedaż piękna, zabytkowa kamienica położona przy reprezentacyjnej ulicy 1 Maja,.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł167 m² 6 526,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:408 m²

Oferujemy do sprzedaży dom poniemiecki po kapitalnym remoncie o powierzchni użytkowej 142mkw przy czym powierzchnia całkowita wynosi 167 mkw.z Nieruchomość usytuowana jest w Sobieszowie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł207 m² 3 763,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:262 m²

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu kamienicę w centrum Jeleniej Góry - przy ul. Wyszyńskiego. Budynek ok 100-letni, wybudowany z cegły, dach kryty papą (wymieniony.

Szczegóły ogłoszenia

2 949 000 zł680 m² 4 336,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomosci ,mały Domek' polecają atrakcyjna ofertę dla inwestora Na sprzedaż klimatyczny pensjonat w butikowym stylu z ogromnym potencjałem położony w malowniczym Jagniątkowie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 088 745 zł136,10 m² 7 999,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:452 m²

Na sprzedaż dom po kapitalnym remoncie, znajdujący się w pobliżu Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze. Dom o powierzchni 136,10 m składa się z: parter: kuchnia, 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:156 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek mieszkalno-usługowy w centrum Jeleniej Góry z lokalem usługowym na parterze oraz dwoma mieszkaniami na I i II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł537,30 m² 3 145,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:89 m²

Prezentujemy wyjątkową okazję inwestycyjną: w pełni skomercjalizowaną kamienicę położoną przy jednej z najważniejszych i najbardziej ruchliwych arterii Jeleniej Góry. To budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł293,60 m² 5 108,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:627 m²

NA sprzedaż Oferta tylko w naszym biurze nie szukaj dalej :) Biuro nieruchomości myhome zaprasza Cię na prezentację przestronnego i wygodnego domu położonego w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Czarne,Jelenia Góra

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z 1987 roku, usytuowanego na osiedlu Czarnym w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł210 m² 4 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny, a może dla rodziny wielopokoleniowej, ta oferta może być dla Ciebie! Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na prezentację, a nieruchomość mile Cię zaskoczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł216 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Cieplic Śląskich Zdrój, przy ul. Tabaki. Dom posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 000 zł750 m² 6 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:-

Na nowego właściciela czeka wspaniała willaw najatrakcyjniejszej części uzdrowiska Cieplice Zdrój ,tuż przy parku głównym zaledwie 300m od Term Cieplickich. Wyjątowy obiekt przystosowany pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł445 m² 4 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł190 m² 7 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Do sprzedania willa o powierzchni 190m2 na działce 538m2 w Jeleniej Górze 5 pokoi parter: wiatrołap, hol, duży salon z aneksem kuchennym, jadalnia z oryginalnym pięknym kominkiem 1.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł184 m² 3 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jeśli poszukujesz domu niedaleko centrum Jeleniej Góry, w zacisznej lokalizacji, blisko lasu i nie boisz się remontu, to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości Otti posiada.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Jelenia Góra, śródmieście Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 000 zł2 200 m² 6 136,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:40

 

Powierzchnia działki:120 000 m²

Szanowni Państwo , Zapraszam do zapoznania się z opisem wyjątkowej nieruchomości na sprzedaż będącej perłą karkonoszy. Jest to pałac całkowicie odrestaurowany w 2004 roku ,wpisany do.