dowolna

Domy z garażem Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

138 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

138 ogłoszeń

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Jelenia Góra, śródmieście Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł446,63 m² 10 747,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 374 m²

Zamieszkaj w miejscu, które inspiruje luksusowa rezydencja w sercu uzdrowiskowej Jeleniej Góry Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową posiadłość położoną w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł316,77 m² 4 072,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek mieszkalny - Jelenia Góra, ul. Sobieskiego Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana czterokondygnacyjnym budynkiem mieszkalnym o łącznej powierzchni użytkowej 316,77.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł320 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 169 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży na zasadach wyłączności dom wolnostojący z około 1908 roku w Jeleniej Górze- sobieszów przy ul. Karkonoskiej. Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 250 000 zł187 m² 6 684,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:391 m²

Uwaga nowa niższa cena! Biuro nieruchomości ,mały Domek ' ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną ofertę nieruchomości. Dom w którym chce się pozostać ,zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje domu w otoczeniu zieleni. Budynek znajduje się na zagospodarowanej 600 metrowej działce, między Cieplicami a centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł460 m² 3 369,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:566 m²

Świetna oferta prosperującego domu Z wydzielonymi 7 mieszkaniami pod wynajem. Proponuję Państwu dom w zabudowie bliźniaczej oraz mały domek mieszkalny w Jeleniej Górze na osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł908,61 m² 2 476,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:30

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek biurowy usytuowany w doskonałej lokalizacji w Jeleniej Górze - w Cieplicach ul. Dworcowa 19. Cena nie podlega opodatkowaniu vat i jest ceną brutto. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 290 000 zł150 m² 15 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Nowoczesny dom w prestiżowej dzielnicy Jeleniej Góry w pełni umeblowany! Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom o wysokim standardzie wykończenia, położony w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 700 000 zł156,50 m² 10 862,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:809 m²

Nowa cena 1 700 000 brutto Luksusowy Dom na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą sprzedaży nieruchomości Premium - komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł194,31 m² 5 661,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu przestronny dom wolnostojący położony w Jeleniej Górze na Os. Skowronków. Najważniejsze informacje : działka 451 m2 pow. całkowita 194,31 m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł207,34 m² 10 610,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:842 m²

Oferta na Wyłączność - Biuro Nieruchomości Lokum z dumą prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu z 2018 roku, zlokalizowanego w najbardziej pożądanej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł121,04 m² 7 187,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej | 121 m | osiedle czarne - nowa jaśminowa | jelenia góra | stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 096 m²

*** jelenia góra - sobieszów *** *** dom plus budynek usługowy Z garażem *** *** duży ogród *** *** spokojna okolica *** *** ogrzewanie gazowe *** *** 1992 R. Budowy *** *** księga wieczysta ***.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 850 000 zł176,96 m² 10 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Domo.Expert Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą nieruchomości premium: komfortowego i nowoczesnego domu położonego na prestiżowym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł163 m² 5 644,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni użytkowej 121 m , położona w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł311,40 m² 6 262,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 986 m²

Biuro Nieruchomości Premium prezentuje duży, rodzinny dom położony w miejscowości Jelenia Góra - Maciejowa. Na sprzedaż wyjątkowy dom położony w urokliwej, spokojnej okolicy, otoczonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 880 000 zł153,04 m² 12 284,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania w pełni wyposażony, luksusowy, wolnostojący dom z ogrodem, garażem, tarasem oraz basenem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł200 m² 9 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Dom z historią i działka z przyszłością - Cieplice Śląskie Zdrój Biuro Nieruchomości Sudety oferuje na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym charakterze i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł210 m² 18 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Skoro słowa nie wystarczą, to musi być prawdziwy raj na ziemi! jagniątków- to miejsce takie jest. Zapraszam - to mówią właściciele. Dzięki za zaproszenie - brzmi jak zachęta. Miejsce, które trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł176,96 m² 9 889,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Nowa cena 1 750 000 brutto Luksusowy Dom na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą sprzedaży nieruchomości Premium - komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł415 m² 6 746,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży w ofercie na wyłączność kamienicę w zwartej zabudowie przy Placu Ratuszowym, kamienica mieszkalno-usługowa. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł180 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Połowa bliźniaka w cenie dużego mieszkania w Jeleniej Górze. Okazja! zmiana ceny Z 880.000, - NA 735.000,- Prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Czarne,Jelenia Góra

1 100 000 zł236,68 m² 4 647,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładny, bardzo funkcjonalny dom, wraz z ogrodem i garażem, zlokalizowany w poszukiwanej części Jeleniej Góry, tj. na Osiedlu Czarne.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł135 m² 48,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:528 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy wałach Cieplickich, na willowym osiedlu Dom o pow. użytkowej. 135m2 składa się z garażu, holu, łazienki z wc, gabinetu, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł3 500 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:95

 

Powierzchnia działki:4 318 m²

Na sprzedaż nieruchomość zabudowana budynkiem pokoszarowym, pełniącym wcześniej funkcję sztabu. Budynek trzykondygnacyjny, z poddaszem użytkowym, w całości podpiwniczony, kryty.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł200 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący położony w Cieplicach, blisko term. Budynek wybudowany w roku 1969 posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł110 m² 6 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:361 m²

Segment z ogrodem | ul. Spacerowa, cieplice W jednej z najbardziej cenionych i zielonych części miasta - Jelenia Góra - Cieplice, przy kameralnej ulicy Spacerowej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł147,80 m² 6 021,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 032 m²

Rezerwacja! wyjątkowa oferta na wyłączność - tylko w naszej ofercie! Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalną nieruchomością, która zachwyca swoim położeniem oraz potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł200 m² 1 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:360 m²

Witamy w ofercie biura nieruchomości Mały Domek". Przedstawiamy dom, który przyciąga uwagę inwestorów pragnących przekształcić nieruchomość w lukratywne przedsięwzięcie. Położony.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł165,70 m² 6 336,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:504 m²

Oferta biura nieruchomości otti Idealna oferta dla kogoś kto: - ceni sobie spokój i ciszę a zarazem szybkie znalezienie się w centrum miasta - wystarczy Ci 98m2 mieszkania do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł241 m² 2 904,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 241 m2 położony na kameralnym osiedlu w Mysłakowicach. Budynek piętrowy częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł420 m² 3 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu dom z miejscami na wynajem blisko centrum Jeleniej Góry. Dom o powierzchni całkowitej około 360 m2 oraz dodatkowo domek wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł242,42 m² 3 708,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:689 m²

Dom z potencjałem - przestrzeń do życia i tworzenia, zabobrze W sercu spokojnego osiedla Zabobrze czeka miejsce, które może stać się zarówno wymarzonym domem, jak i przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł438,50 m² 1 708,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:840 m²

Bliźniak na prestiżowym osiedlu! Oferta dotyczy sprzedaży bliźniaka wraz z nieruchomością gruntową w gminie Jeżów Sudecki obręb Dziwiszów, niedaleko Jeleniej Góry. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł220 m² 6 318,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 220 m (160 m użytkowej) położony na działce 530 m , w spokojnej i cichej części osiedla domków.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł198,60 m² 6 797,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:538 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący w zielonej części Centrum. Budynek posadowiony na działce o powierzchni 538m2. Na powierzchnię użytkową domu.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł138 m² 9 775,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:577 m²

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący w Cieplicach. Nieruchomość posadowiona na zagospodarowanej działce o powierzchni 577m , na osiedlu domów jednorodzinnych. Budynek parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł506 m² 2 964,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:3 065 m²

Biuro Nieruchomości Premium oferuje Państwu wyjątkowa, przedwojenną, willę. Pow. użytkowa wynosi 506m2, natomiast całkowita ok 600m2. Willa składa się z 3 kondygnacji. Najbardziej okazały.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł195,30 m² 3 942,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:433 m²

Oferta sprzedana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości - prezentacje wyłącznie po umówieniu z biurem :) Prosimy nie przyjeżdżać samodzielnie pod nieruchomość i uszanować warunki.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł148 m² 6 074,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:491 m²

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu, położonego przy ulicy Mickiewicza w Jeleniej Górze. Ten urokliwy dom, z pięknym ogrodem i starannie przemyślanymi detalami,.