dowolna

Lokale użytkowe Jelenia Góra – na sprzedaż i na wynajem w Jeleniej Górze

105 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

105 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

60 zł/m²540 m² 33 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 70 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

4 050 000 zł540 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Odkryj nowoczesny lokal usługowy przy ul. Kilińskiego /1 Maja w Jeleniej Górze! Oferujemy przestrzeń o powierzchni 540 m wykończone w wysokim standardzie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²485,90 m² 8 746 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowa zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia całkowita to 485,90 m2 ,ściany murowane, posadzka betonowa, 4 szerokie bramy , dojazd oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

19,17 zł/m²180 m² 3 450 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala magazynowo-produkcyjna z zapleczem biurowo socjalnym, zlokalizowana na terenie przemysłowym w Jeleniej Górze przy ul. Wojewódzkiej. Powierzchnia hali -150 m2 - posadzka betonowa, 2 szerokie.

Szczegóły ogłoszenia

28 zł/m²25 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy na Zabobrzu III,pierwsze piętro, duży parking,spokojna, cicha okolica, lokal idealny dla programisty, na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy, pracownię itp. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

890 000 zł144,60 m² 6 180 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Proponujemy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 144,60 m2, położony na parterze budynku przy ul. Sudeckiej w Jeleniej Górze. Lokal posiada bezpośrednie wejście z zewnątrz, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

32 zł/m²100 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal użytkowy z przeznaczeniem na pomieszczenie magazynowe, sklep internetowy, prscownię projektową, szwalnię itp. Lokal o powierzchni 100 m położony jest na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do sprzedaży zadbany lokal handlowo - usługowy zlokalizowany w Jeleniej Górze przy ulicy Drzymały, zaledwie 5 minut od ścisłego centrum miasta, przy dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

60,92 zł/m²32,83 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Solida nieruchomości prezentuje lokal do wynajęcia idealny na salon fryzjerski. Przygotowany do wejścia i wyposażony w niewielką recepcje oraz 3 stanowiska fryzjerskie + 1 myjka. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

71,65 zł/m²69,78 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta tylko U nas, a klucze W biurze! nie szukaj dalej! zadzwoń! zapraszamy na prezentację! Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia w doskonałej,.

Szczegóły ogłoszenia

23,94 zł/m²200,50 m² 4 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Wyjątkowy lokal użytkowy położony na parterze w centrum Jeleniej Góry do wynajęcia lub sprzedaży z dwoma niezależnymi wejściami .W najbliższym otoczeniu znajdują się banki, biura oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł131,13 m² 9 151,22 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż budynek w zabudowie szeregowej położony w Jeleniej Górze, dzielnica Zabobrze. Budynek jednokondygnacyjny, częściowo podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

38,10 zł/m²210 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni łącznej 210 m położony na parterze budynku usługowego na Zabobrzu III. Teren niezalewowy. Budynek wolnostojący. Spokojna,cicha,bezpieczna okolica. Do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł34 m² 13 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy 34m2 w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku ogrzewanie elektryczne cena 450000zł możliwość wynajęcia lokalu

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł67,65 m² 6 637,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Na sprzedaż dwukondygnacyjny lokal usługowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry położony na działce o łącznej powierzchni 169 m2. Budynek o przeznaczeniu usługowym, wolnostojący (jedną.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł730 m² 3 835,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta tylko u nas, nie szukaj dalej Mamy przyjemność zaprezentować Państwu magazyn o pow. 730m2, położony na działce o pow. 11108m2. Dużą część magazynu zajmują chłodnie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Spółdzielcza

Jelenia Góra,dolnośląskie

50 zł/m²495 m² 24 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Prestiżowa siedziba korporacyjna 490 m | Centrum rozliczeniowe | Strefa ekonomiczna Do wynajęcia wysokiej klasy powierzchnia biurowa o charakterze korporacyjnym w Jeleniej Górze. Idealna pod.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w samym Centrum miasta Jeleniej Góry. Nieruchomość położona na parterze, z dużymi witrynami, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 000 zł85 m² 7 647,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania lokal użytkowy położony w Centrum Jeleniej Góry. Lokal mieści się na poziomie -1 kamienicy w ścisłym Centrum - wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

46,06 zł/m²108,56 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Solida nieruchomości prezentuje Państwu ofertę (tylko w naszym biurze ) najmu lokalu usługowego w centrum w Jeleniej Górze. Lokal z bezpośrednim wejściem od ulicy, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł131 m² 4 198,47 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! zapraszamy na prezentację! :) Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal na sprzedaż w doskonałej lokalizacji, blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do wynajęcia lokal usługowy, położony w świetnej lokalizacji w centrum Jeleniej Góry przy ul. Okrzei. Lokal o pow. 35 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²5 544,32 m² 162 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:225

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 9-10, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 5 544,32 m2 Liczba pomieszczeń: 225 Grunt: dz. ewid. nr 28/2 o pow. 5 755 m Cena: 29,30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

76,92 zł/m²52 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy na wynajem | Jelenia Góra, ul. 1 maja 42 | 52 m | parter | 4 000 zł/mies. Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 52 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²25 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wynajem Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o łącznej powierzchni 25 m , zlokalizowany w ścisłym centrum miasta. W skład lokalu wchodzi przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy na działce 600 m możliwość adaptacji na dom lub 2 mieszkania Na sprzedaż murowany pawilon handlowo-usługowy położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

56,57 zł/m²17,50 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

DO wynajęcia lokal użytkowy W jeleniej górze ul wolności Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni około 17,5 m2 położony na pierwszym piętrze budynku biurowego przy ul Wolności.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 000 zł1 684 m² 3 919,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek wolnostojący mieszkalno-usługowy! Duży potencjał inwestycyjny! Projekt budowlany na 25 lokali mieszkalnych z prawomocnym pozwoleniem na budowę. Na sprzedaż budynek.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł134,30 m² 5 137,75 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 134,3m2, położony w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość znajduje się przy ruchliwej ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego, co.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł149 m² 3 020,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Obniżka ceny O 100tys. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży budynek wolnostojący z lokalem usługowym na parterze (do chwili obecnej pełniący funkcję sklepu mięsnego) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł42,90 m² 7 459,21 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Solida Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowy lokal użytkowy na sprzedaż, położony w samym sercu Jeleniej Góry. Jeśli szukasz miejsca na swój biznes, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

26,72 zł/m²131 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! zapraszamy na prezentację! :) Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia bądź do zakupu w doskonałej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

51,35 zł/m²75,95 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy W centrum jeleniej góry! 3900 złotych netto! Idealny na biuro, handel i usługi Lokal znajdujący się w rzędzie kamienic, wybudowanych w czasach współczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²300 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Takie perełki tylko u nas! Do wynajęcia w Jeleniej Górze nowoczesny i funkcjonalny salon samochodowy z zapleczem biurowym, oraz możliwością zaplecza serwisowego, idealny pod.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł78,80 m² 6 979,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na sprzedaż-prosperujący gabinet lekarski - Jelenia Góra, ul. Różyckiego w sąsiedztwie Centrum Medycznego Promed Na sprzedaż samodzielny lokal użytkowy o powierzchni 78,8.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania atrakcyjny lokal użytkowy przy al. Wojska Polskiego. Lokal o powierzchni użytkowej 59,00 m2 usytuowany na parterze kamienicy po termomodernizacji składa.

Szczegóły ogłoszenia

46,95 zł/m²213 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy do Wynajęcia - Jelenia Góra, centrum Doskonała lokalizacja / 213 m / Dwa niezależne wejścia / Bez dodatkowych opłat Opis nieruchomości Do wynajęcia parter.

Szczegóły ogłoszenia

53,33 zł/m²30 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu lokal usługowo- biurowy o powierzchni 30 m2 usytuowane na pierwszym piętrze budynku po termomodernizacji położonego w Cieplicach. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł55 m² 9 454,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż lokal usługowy Jelenia Góra, ul. Wiejska Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni ok. 55 m , położony w doskonałej lokalizacji przy ul. Wiejskiej.