dowolna

Mieszkania pod klucz Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

257 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

257 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

333 000 zł55 m² 6 054,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 55m2. Jelenia góra zabobrze I. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow użytkowej 55m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

219 000 zł31 m² 7 133,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę gotową do zamieszkania. Lokal o powierzchni 30,70m2 składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

331 000 zł54 m² 6 073,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują przestronne M2 na parterze bloku w cichej okolicy miasta. Powierzchnia całkowita to 54,50 m2, natomiast użytkowa wynosi ok.53 m2, na którą składają się: słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję Państwu mieszkanie w nowym budownictwie położone w centrum miasta, blisko Placu Ratuszowego. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone, gotowe do zamieszkania. Lokal położony na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

323 000 zł70 m² 4 631,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży przestronne mieszkanie na Zabobrzu III. Lokal usytuowany jest na dziesiątym piętrze bloku z windą. Na powierzchnię użytkową 63,50 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 962,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 53m2. Jelenia góra. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego położonego w Jeleniej Górze w spokojnej i cichej okolicy blisko centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

219 000 zł32 m² 6 867,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestronna i bardzo funkcjonalna kawalerka "na start" w nowoczesnym wydaniu. Idealna dla singla lub pary, a także jako inwestycja pod wynajem! północ nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

575 990 zł82 m² 6 998,66 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 82m 2 w Jeleniej Górze! częściowo umeblowane, gotowe do zamieszkania, po generalnym remoncie kuchnia połączona z jadalnią i salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

530 000 zł78 m² 6 794,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu wyjątkowy lokal usługowy pełniący funkcję mieszkania. Nieruchomość zlokalizowana jest w samym centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

335 000 zł47 m² 7 188,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania dwupokojowego Z balokonem na pierwszym piętrze do wprowadzenia W jeleniej górze. Proponuję Państwu słoneczne dwupokojowe mieszkanie po remoncie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenie Góra prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie za Zabobrzu III gotowe do wynajęcia. Mieszkanie o powierzchni 51m2 składa się z: - obszerny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze II

Zabobrze II,Jelenia Góra

439 000 zł76 m² 5 811,49 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu przestronne M4 w wieżowcu na siódmym piętrze. Mieszkanie rozkładowe, przestronne, ładne, zadbane, o powierzchni całkowitej 75,54 m2, natomiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

259 000 zł63 m² 4 102,65 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni całkowitej 63,13m2 znajduje się na na II piętrze w kamienicy. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

610 000 zł76 m² 7 994,76 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje dwupoziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze i pierwszym piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

398 000 zł102 m² 3 910,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Otti proponują rozkładowe 5-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze zabytkowej kamienicy 5-lokalowej, zlokalizowane w jednej z uliczek odchodzących od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Sobieszów

Sobieszów,Jelenia Góra

299 000 zł51 m² 5 862,75 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego bezczynszowego mieszkania. Lokal znajduje się na 1 piętrze małego 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zabobrze II

Zabobrze II,Jelenia Góra

283 000 zł43 m² 6 538,82 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 3 piętrz wieżowca, na osiedlu Zabobrze II. Powierzchnia mieszkalna wynosi 43,28m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

187 990 zł47 m² 3 999,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 w Jeleniej Górze po kapitalnym remoncie ogrzewanie gazowe miejsce parkingowe piwnica - 10m 2 zadbana kamienica z pokoju widok na góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

318 000 zł47 m² 6 707,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 47m2. Jelenia góra zabobrze I. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego na Zabobrzu I w Jeleniej Górze o pow użytkowej 47,43m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

528 000 zł66 m² 7 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze i poddaszu budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

388 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego przez dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

668 000 zł84 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje 3 poziomowego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze/piętrze/poddaszu piętrze budynku, kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł35 m² 4 943,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Katy ma do zaoferowania, mieszkanie położone w śródmieściu miasta w niedalekiej odległości od centrum. Mieszkanie położone jest na 1 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

535 000 zł67 m² 7 997,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego deweloperskiego mieszkania z ogrodem. Lokal znajduje się na parterze budynku, kompleksowo przebudowanego oraz wyremontowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

269 000 zł37 m² 7 238,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Północ Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie przytulne i komfortowe, układ bardzo funkcjonalny, idealny dla pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł51 m² 7 185,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam na prezentację mieszkania położonego w malowniczej części Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w cztero- piętrowym bloku składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

500 000 zł60 m² 8 392,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nieruchomości Dudek, prezentują Państwu piękne 3-pokojowe mieszkanie w 11-sto letnim apartamentowcu z windą przy ul. 1 maja. Apartament w pełni wyposażony, gustownie umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł53 m² 5 424,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w 4-mieszkaniowym budynku położonym w centrum Jeleniej Góry. Świetnie nadaje się zarówno do celów mieszkaniowych oraz inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

539 000 zł96 m² 5 638,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy w okolicach poczty głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł49 m² 6 197,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł59 m² 6 201,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

299 000 zł55 m² 5 459,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum Cieplic, tuz obok Placu Piastowskiego, a jednocześnie przy bocznej spokojnej i cichej uliczce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

798 000 zł128 m² 6 248,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 105,26 m2 położone na parterze budynku wielorodzinnego w zielonej, cichej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

625 000 zł55 m² 11 287,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Aplauz oferują do sprzedaży 2-pokojowy apartament o powierzchni 52,38 m2 z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni 2,99 m2. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

475 000 zł76 m² 6 288,06 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu klimatyczne, 4 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze dzielnicy Zabobrze o powierzchni całkowitej 75,54 m2. Nieruchomość ta usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

788 000 zł79 m² 9 974,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze o powierzchni użytkowej 79m2, salon sypialnia, pokój dziecięcy, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

339 990 zł66 m² 5 135,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m 2 na Zabobrzu II w Jeleniej Górze! przedpokój, wc, łazienka, 3 pokoje, salon z kuchnią duży słoneczny balkon - wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

268 000 zł39 m² 6 871,79 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu mieszkanie na parterze kamienicy w Cieplicach. Powierzchnia całkowita to 39 m2, natomiast użytkowa wynosi 36 m,2 na nią składają się: nieduży, słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł47 m² 6 396,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m 2 w Jeleniej Górze salon z wyjściem na balkon, sypialnia, przedpokój, kuchnia, łazienka piwnica mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze w spokojnej lokalizacji Osiedle pod Jeleniami. 1 piętro! Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Elewów

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł57 m² 6 403,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedam bardzo ładne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ul. Elewów. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2, powierzchni użytkowej 57m2. Składa się otwartego salonu z aneksem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij