dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł53 m² 7 010,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości Select M. 2-pokojowe mieszkanie, spółdzielczo własnościowe, zlokalizowane przy ul. Moniuszki w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł56 m² 7 895,68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta sprzedaży mieszkania w nowym budownictwie położonego w Jeleniej Górze ,cicha spokojna dzielnica blisko centrum. Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie własnościowe położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

372 000 zł42 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy w Cieplicach Śląskich - Zdrój. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 42m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

315 000 zł48 m² 6 589,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku wielorodzinnego. Nieruchomość o powierzchni 47,8m2, składa się z: -Dwóch sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

290 000 zł37 m² 7 793,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy. Mieszkanie położone w ścisłym Centrum Jeleniej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

178 000 zł18 m² 9 742,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Kawalerka po kapitalnym remoncie - Jelenia Góra, ul. 1 maja 82 Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 18,27 m , położone na wysokim parterze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł81 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość składa się z trzech słonecznych pokoi (jeden z wyjściem na balkon) przedpokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na wynajem po kapitalnym remoncie | taras | niskie koszty ogrzewania Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, idealną dla 1-2 osób dorosłych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

189 000 zł26 m² 7 429,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą urokliwej kawalerki o powierzchni 26,38 m2, zlokalizowanej w klimatycznej kamienicy w Cieplicach, jednej z najbardziej atrakcyjnych części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

399 000 zł92 m² 4 346,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 91,8m2, a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prusa

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł67 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem blisko Centrum - Jelenia Góra Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67,10 m , zlokalizowane na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

318 000 zł56 m² 5 723,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania lokal mieszkalny położony w budynku przy ul Sobieskiego 82a. Lokal mieszkalny składa się z: obszernego salonu, dużej sypialni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł82 m² 7 226,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe w Śródmieściu Jeleniej Góry - 81,5 m + 20 m piwnicy Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego, klimatycznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Krótka

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł70 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, stylowy i komfortowy apartament o pow. 70m2(po podłodze ok 80m2) Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w nowym budownictwie(budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

499 000 zł66 m² 7 515,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży stylowe, eleganckie mieszkanie w centrum miasta wraz z pełnym umeblowaniem. Lokal położony w nowym budownictwie, składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na czwartym piętrze w bloku w okolicach Kochanowskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Jelenia Góra

3 960 zł66 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** do wynajęcia piękne nowe mieszkanie. Biuro nieruchomości myhome prezentuje Państwu mieszkanie położone na III piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 246,35 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy po termomodernizacji położonej spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Śródmieście,Jelenia Góra

719 000 zł53 m² 13 625,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima, ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe z balkonem, usytuowane na wysokim parterze w nowym budownictwie (2023 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie o pow. 50m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiedle Robotnicze

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie, gustownie wykończone materiałami z najwyższej półki. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł103 m² 6 797,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nieruchomości oferuje Państwu na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie w centrum miasta Jelenia Góra. Mieszkanie posadowione na 2 piętrze w bardzo ładnej wyremontowanej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

560 000 zł45 m² 12 332,10 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Kama Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45,41 m , usytuowane na drugim piętrze w nowym budynku położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł67 m² 4 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nowa cena 330 000 zł Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 67,10 m2, zlokalizowanego w Jeleniej Górze ( okolice Małej Poczty) Nieruchomość usytuowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Jelenia Góra

3 000 zł58 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** oferta tylko W naszym biurze nie szukaj dalej*** do wynajęcia piękne nowe mieszkanie. Biuro nieruchomości myhome prezentuje wspaniałe mieszkanie na 2 piętrze z windą i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

399 900 zł73 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1875

nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na 1 piętrze kamienicy składa się z : - przedpokoju - 10,37 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

345 000 zł52 m² 6 673,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się w suterenie kamienicy, w okolicy Sądu Rejonowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł40 m² 45,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie w Jeleniej Górze przy ulicy Karłowicza. Umowa najmu okazjonalnego (umowa u notariusza). Oferuję do wynajęcia wyposażone mieszkanie o powierzchni 39,65m2, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Mała Poczta,Jelenia Góra

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy w okolicy Małej Poczty. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

235 000 zł34 m² 6 973,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację mieszkania na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 33,70 m2, składa się: - salonu z balkonem - oddzielnej kuchni z oknem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Zabobrze,Jelenia Góra

330 000 zł37 m² 8 991,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pola

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł48 m² 8 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe | Jelenia Góra Przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 47,90 m , położone w Jeleniej Górze w kamienicy w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

459 000 zł60 m² 7 650 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

325 000 zł33 m² 9 818,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Zapraszam na prezentację mieszkania po kapitalnym remoncie, idealnego pod inwestycję w formie wynajmu krótko lub długoterminowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta na wyłączność - Nie szukaj dalej! Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania o powierzchni całkowitej 69,01 m2, zlokalizowanego w Jeleniej Górze ( okolice Małej Poczty).

Szczegóły ogłoszenia