dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

485 000 zł86 m² 5 632,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie centrum Jeleniej Góry. Lokal położony jest na drugim piętrze wyremontowanej kamienicy. Na powierzchnię użytkową 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Jelenia Góra,dolnośląskie

420 000 zł49 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentację mieszkania w idealnej lokalizacji. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze ładnej kamienicy w okolicy ul Mickiewicza -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł30 m² 7 753,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe, w zadbanej kamienicy, w okolicach centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. użytkowej 30,31 m2, usytuowane na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 155,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek poleca Państwu mieszkanie dwupokojowe blisko teatru w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow. użytkowej ok 58 m2, usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

300 000 zł51 m² 5 866,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację dwupokojowego mieszkania w Sobieszowie o powierzchni 51,14 m2. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze kamienicy. Nieruchomość składa się z: -dużej kuchni,; -salonu;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czarnieckiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

459 000 zł84 m² 5 494,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jeśli marzysz o wyjątkowym miejscu w zacisznej zielonej okolicy Cieplic z pięknym widokiem na góry, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Super cena! niecałe 5,5tys za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

385 000 zł48 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 47,5m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

350 000 zł59 m² 5 932,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 w samym centrum Jeleniej Góry! I piętro w II piętrowej kamienicy rozkładowe, bardzo ciepłe umeblowane nowe okna pcv ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

416 000 zł47 m² 8 781,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze bloku z 2010 roku na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

269 000 zł37 m² 7 192,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu I. Nieruchomość o pow. 35,6 m2 usytuowana na parterze czteropiętrowego bloku bez windy. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł45 m² 8 382,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nieruchomości Optima polecają na sprzedaż mieszkanie w nowym budownictwie położone na parterze. Mieszkanie o pow. 45,33m2 jest propozycją dla osób ceniących sobie wygodę. Pomimo nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

508 000 zł74 m² 6 837,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania w kamienicy zlokalizowanego w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Mieszkanie o pow. użytkowej 74,2 m2, znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

408 000 zł47 m² 8 680,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***umowa przedwstępna*** Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na obrzeżach osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze w nowym budownictwie. Pożądana lokalizacja. Zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

545 000 zł81 m² 6 703,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w okolicy centrum w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow. użytkowej 81,30 m2 usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

499 000 zł52 m² 9 655,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie na ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł69 m² 5 499,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedaży trzypokojowe, umeblowane mieszkanie w kamienicy, na pierwszym piętrze, usytuowane w okolicy Małej Poczty. Na nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

510 000 zł74 m² 6 873,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu do sprzedaży wyposażone trzypokojowe mieszkanie na Placu Ratuszowym. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Powierzchnia użytkowa wynosi 74,20 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

450 000 zł43 m² 10 392,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1917

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż dwie niezależne kawalerki (jedna księga wieczysta ) usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w zielonej, prestiżowej i poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osiedle Rakownica

Śródmieście,Jelenia Góra

610 000 zł58 m² 10 548,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na II piętrze apartamentowca z windą na Osiedlu Rakownica w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

730 000 zł147 m² 4 965,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości Dudek zapraszają Państwa na prezentację nieruchomości położonej na pierwszym piętrze, w dwupiętrowej kamienicy, na Wzgórzu Kościuszki w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Norwida

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche dwupokojowe umeblowane mieszkanie na 4 piętrze. Ogrzewanie miejskie. Wynajem 1700 zł plus czynsz do wspólnoty 323 zł. (w tym zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo płatne media. Prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Transportowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł33 m² 6 988,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Nieruchomości Optima z przyjemnością prezentują na sprzedaż przestronną kawalerkę zlokalizowaną w nowym budownictwie z 2004 roku w centralnej części Jeleniej Góry. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Maciejowa,Jelenia Góra

155 000 zł30 m² 5 113,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność -tylko w naszym biurze. Zapraszam na prezentację dużego 1-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 30,31 m2 zlokalizowanego w Jeleniej Górze dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

399 000 zł51 m² 7 758,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Rezerwacja. Sprzedam bezpośrednio trzy pokoje mieszkanie na Zabobrzu III w nowym budownictwie z 2009r. o powierzchni 51,43 m/kw. składające się: z aneksu kuchennego, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

328 000 zł42 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Nieruchomości Dudek oferują do sprzedaży wyposażone, dwupokojowe mieszkanie na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się na czwartym i ostatnim piętrze w bloku bez windy. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

328 000 zł42 m² 7 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje słoneczne dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym piętrze bloku znajdującego się na Zabobrzu II w Jeleniej Górze. Mieszkanie o pow. użytkowej 39 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Śródmieście,Jelenia Góra

255 000 zł52 m² 4 937,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie na parterze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. (całkowitej 51,65 m2 ) użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Plac Niepodległości

Śródmieście,Jelenia Góra

305 000 zł34 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1870

Biuro Nieruchomości Optima oferuje na sprzedaż piękną i słoneczną kawalerkę znajdującą się na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Kawalerka o pw. 34,11 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tabaki

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł59 m² 6 798,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima serdecznie poleca Państwu przestronne mieszkanie o trzech pokojach, o łącznej powierzchni 58,69 m2. To atrakcyjne lokum znajduje się na pierwszym piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wzgórze Grota-Roweckiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł50 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa po remoncie. W bloku w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

329 000 zł35 m² 9 285,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Poszukujesz idealnego miejsca pod bazę wypadową? A może mieszkanie pod inwestycje? Zapraszam Cię na prezentację przytulnego lokalu mieszkalnego położonego w spokojnej i cichej dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł68 m² 29,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Mój Dom oferuje do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze domu jednorodzinnego w Cieplicach. Na pow. 67,87 składają się : - 3 przestronne pokoje, - kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas! Do wynajęcia spokojnym lokatorom mieszkanie w bardzo dobrym standardzie o powierzchni ok. 36 m2. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze wyremontowanej Kamienicy znajdującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 100 zł29 m² 72,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta do wynajęcia od 01.01.2024r. Do wynajęcia mieszkanie o pow. 28 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze w bloku z cegły w Cieplicach. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartka Zwycięzcy

Jelenia Góra,dolnośląskie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania do wynajęcia? Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego o powierzchni ok. 40 m2 położonego na parterze w zadbanym budynku - w świetnej lokalizacji. Na 40 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duża kawalerka o powierzchni 33m2. Mieszkanie mieści się w nowym budownictwie blisko centrum Jeleniej Góry na parterze. Lokal jasny, zadbany na ścianach gładź okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

285 000 zł46 m² 6 236,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu komfortowe, w pełni wyposażone M1, usytuowane na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy w Sobieszowie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

320 000 zł45 m² 7 174,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie komfortowego mieszkania? Mam dla Ciebie coś świetnego. Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na 4 piętrze w bloku na Zabobrzu. To urokliwe mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Jelenia Góra

425 000 zł63 m² 6 788,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Optima zapraszają do zapoznania się z wyjątkowym, mieszkaniem. Lokalizacja: to czteropokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odnowionej i ocieplonej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł85 m² 7 284,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

- na Sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Jeleniej Górze - Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które może stać się Twoim nowym domem.