dowolna

Mieszkania w bloku z płyty Jelenia Góra - Oferty wynajmu i sprzedaży

77 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

77 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m przy ul. Karłowicza 39 w Jeleniej Górze, na 1. piętrze w bloku czteropiętrowym, zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł51 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Zabobrza III - przy ulicy Kiepury 40. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne w Cieplicach - po odświeżeniu i niedużym nakładzie będzie gotowe do wynajmu w niedługim czasie. Niski koszt zakupu w tym segmencie rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze I. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanego ocieplonego bloku z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

423 000 zł48 m² 8 886,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Obrońców Westerplatte Gotowe do wydania! Możliwość szybkiej prezentacji. Klucze w biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zabobrze I,Jelenia Góra

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi ok 24m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze III,Jelenia Góra

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje dużej słonecznej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Kama Nieruchomości prezentują Państwu funkcjonalne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 37 m2 usytuowane na czwartym piętrze bloku położonego na osiedlu Zabobrze I. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

330 000 zł52 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania nieopodal centrum miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku ma Osiedlu Robotniczym. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

429 000 zł55 m² 7 822,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

399 000 zł44 m² 8 994,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe, na parterze bloku. Remont mieszkania gruntowny w 2018r. Do zamieszkania, ewentualnie odświeżenia. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, przychodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Zabobrze,Jelenia Góra

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam. Do wynajęcie mieszkanie 3-pokojowe. W skald mieszkania wchodzą dwie piwnicę ( duża i mała). Koszt wynajmu 2350 + 600 zł czynsz. W skład czynszu wchodzi ogrzewanie i śmieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Rakownica,Jelenia Góra

3 500 zł55 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na os. Rakownica w Jeleniej Górze. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

262 000 zł39 m² 6 796,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

* oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! * klucze W biurze! Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

340 000 zł38 m² 8 877,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38,3 m znajdujące się na parterze w bloku. Blok został oddany do użytku w 1975 roku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Orle,Jelenia Góra

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja! Na sprzedaż zadbane, jasne i ciepłe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 42 m , położone w Cieplicach Śląskich-Zdroju, na Osiedlu Orle spokojnej i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł53 m² 7 010,66 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w Biurze Nieruchomości Select M. 2-pokojowe mieszkanie, spółdzielczo własnościowe, zlokalizowane przy ul. Moniuszki w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

279 000 zł38 m² 7 420,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m, położone na czwartym piętrze w bloku w okolicach Kochanowskiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, nowoczesne mieszkanie o pow. 50m2 położone na 3 piętrze w bloku przy ul. Paderewskiego. Mieszkanie składa się z pokoju gościnnego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 000 zł36 m² 56,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na osiedlu Zabobrze III przy ulicy Kiepury w bloku na I piętrze. Lokal składa się z bardzo ładnego dużego słonecznego pokoju dziennego, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

565 000 zł70 m² 8 014,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Rezerwacja Sprzedamy bezpośrednio mieszkanie przy ul. Noskowskiego, na wysokim parterze. metraż mieszkania 70,5 m2 3 pokoje (dwa pokoje na stronę południową) garderoba kuchnia łazienka wc balkon piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

407 000 zł51 m² 7 927,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z balkonem, w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze II,Jelenia Góra

349 000 zł52 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Zabobrzu II - 54,59 m | 9. piętro | Balkon | Winda Szukasz mieszkania z dużym potencjałem? - opcja idealna dla rodziny, inwestora lub kogoś, kto chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

285 000 zł51 m² 5 588,24 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz mieszkania do remontu to oferta jest dla Ciebie! 54,51m2 z piwnicą - pełna własność - najwyższe piętro Mieszkanie jest słoneczne, jednostronne z dwoma balkonami Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małcużyńskiego

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 400 zł65 m² 36,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie Jelenia Góra - Zabobrze III ul.Małcużyńskiego 4. Trzecie piętro 65,43 m: 3 pokoje, duża wyposażona kuchnia, łazienka z wc. Balkon z widokiem na pasmo Karkonoszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

360 000 zł55 m² 6 594,61 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne trzypokojowe mieszkanie w 10-cio piętrowym bloku z windą. Lokal na dziewiątym piętrze o powierzchni użytkowej 52,35mkw składa się z trzech pokoi z jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

M2 po remoncie przy ul .Kiepury Sprzedam dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 35.66 m2. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Tuż za blokiem sklepy spożywcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

340 000 zł39 m² 8 717,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową ofertą! Doskonała okazja, aby stać się właścicielem przytulnego, dwupokojowego mieszkania z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

333 000 zł47 m² 7 085,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Select M prezentuje ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na drugim piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu Zabobrze w Jeleniej Górze - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

366 000 zł49 m² 7 469,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości partner prezentuje Państwu praktyczne mieszkanie na osiedlu Zabobrze. Lokal położony jest na trzecim piętrze w bloku z windą. Lokalizacja idealna dla rodzin z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szymanowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł39 m² 7 026,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Umowa przedwtępna została zawarta - czekasz na podobną nieruchomość? zapisz się na listę oczekujących! tel. Szukasz mieszkania po remoncie w atrakcyjnej cenie? Właśnie trafiłeś na świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

469 000 zł66 m² 7 159,21 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Promocja - teraz tylko 469 000 zł zamiast 499 000 zł- 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,51 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

554 000 zł66 m² 8 401,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania : po generalnym remoncie w wysokim standardzie gotowego do wprowadzenia które posłuży Ci wiele lat bez żadnych nakładów finansowych To ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

619 000 zł79 m² 7 798,92 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu jasne i bardzo przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dużym [prawie 5m ] balkonem na ul. Noskowskiego ( Zabobrze II ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

419 000 zł39 m² 10 716,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta na wyłączność! Nowoczesny apartament Espresso Corner - gotowy do zamieszkania / inwestycji, jelenia Góra Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

300 000 zł29 m² 10 493,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentacje małego przytulnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 28,59m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

299 000 zł35 m² 8 542,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnej dużej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

619 000 zł79 m² 7 798,92 zł/m²

 

Piętro:6/10