dowolna

Mieszkania w bloku Jelenia Góra - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

404 252 zł38 m² 10 599,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń nawet dziś! - Jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy *oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera **0% prowizji **0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać przez pół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

625 302 zł64 m² 9 831,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Jeśli myślisz o zakupie mieszkania, to dobry moment, by je zobaczyć na żywo. Zapraszam do kontaktu - chętnie umówię prezentację, również wieczorami i w weekendy. Strefa odpoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

600 447 zł57 m² 10 455,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

229 000 zł26 m² 8 773,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oferta na wyłączność! dla Biura Nieruchomości! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 26,1 m , położona w Jeleniej Górze, w dzielnicy Zabobrze przy ul. Karłowicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 1 Maja

Śródmieście,Jelenia Góra

3 600 zł58 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania d wynajęcia dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. 1 maja w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze I,Jelenia Góra

439 000 zł43 m² 10 209,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,65 m przy ul. Karłowicza 39 w Jeleniej Górze, na 1. piętrze w bloku czteropiętrowym, zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

320 000 zł55 m² 5 807,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje do remontu na I piętrze! *oferta tylko dla klienta gotówkowego!* Biuro nieruchomości nexthome prezentuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

350 000 zł51 m² 6 919,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home oferuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł51 m² 7 309,94 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Zabobrza III - przy ulicy Kiepury 40. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

412 236 zł38 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

510 000 zł66 m² 7 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż zadbane, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 1 piętrze w zadbanym budynku na osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

332 000 zł42 m² 7 923,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Jelenia Góra,dolnośląskie

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację przytulnej kawalerki położonej w centrum miasta, przy spokojnej i cichej bocznej uliczce Do ścisłego centrum można dojść pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 092 zł55 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży nowe mieszkanie deweloperskie, gotowe do wykończenia i wprowadzenia. Lokal składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Robotnicze

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł48 m² 10 604,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesne, klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w budynku z 2020 roku, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

220 000 zł27 m² 8 239,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kompaktowe mieszkanie inwestycyjne w Cieplicach - po odświeżeniu i niedużym nakładzie będzie gotowe do wynajmu w niedługim czasie. Niski koszt zakupu w tym segmencie rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

460 000 zł58 m² 7 972,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomość Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze budynku w 2019 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 57,7m2, składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

660 000 zł56 m² 11 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu wyjątkowe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na I piętrze w nowoczesnym budynku z 2020 roku, w spokojnej i malowniczej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

345 000 zł52 m² 6 686,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze I. Lokal znajduje się na 3 piętrze zadbanego ocieplonego bloku z czystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

415 000 zł50 m² 8 217,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe mieszkanie dwupokojowe z loggią zlokalizowaną na osiedlu Orle w Cieplicach. Mieszkanie gotowe do zamieszkania po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

559 000 zł99 m² 5 646,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m2 w Jeleniej Górze, przy ul. Kadetów. Nieruchomość: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

320 000 zł67 m² 4 793,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe w bloku na Zabobrzu I. Budynek po termomodernizacji, teren wokół zadbany. Mieszkanie położone jest na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

423 000 zł48 m² 8 886,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze, ul. Obrońców Westerplatte Gotowe do wydania! Możliwość szybkiej prezentacji. Klucze w biurze! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orkana

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł75 m² 8 338,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i słoneczne dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowanej w spokojnej i zielonej części Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Zabobrze I,Jelenia Góra

190 000 zł24 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi ok 24m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobieszów,Jelenia Góra

433 000 zł42 m² 10 309,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze 6-cio rodzinnego bloku z 2023r w Sobieszowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

425 000 zł42 m² 10 119 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie wykończenia i gustownie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe o pow. użytkowej 42,16m2 położone w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

749 000 zł74 m² 10 121,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w najbardziej poszukiwanej lokalizacji Jeleniej Góry- osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

553 528 zł44 m² 12 698,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 43 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 4 | Cena: 553 527 pln Mieszkanie dopasowane do Ciebie Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o swobodzie jego lokatorów. To 43 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

384 866 zł34 m² 11 349,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 33 m | Liczba pokoi: 1 | Piętro: 0 | Cena: 384 865 pln Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum miasta? To 33 m to idealna przestrzeń na pierwszy zakup lub pod inwestycję pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze III,Jelenia Góra

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje dużej słonecznej kawalerki. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

754 298 zł85 m² 8 848,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 85 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 0 | Cena: 754 298 pln Inwestycja, która dopasowana jest do Ciebie To 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne przestronne mieszkanie z dużym balkonem, zabobrze III, ul.Kiepury Do wynajęcia komfortowe i słoneczne mieszkanie o powierzchni 38,15 m (+ duży balkon + piwnica ponad 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

490 911 zł38 m² 12 807,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 38 m | Liczba pokoi: 2 | Piętro: 2 | Cena: 490 911 pln Najczęściej wybierane pod kątem inwestycyjnym To kompaktowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m jest w naszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

663 546 zł57 m² 11 554 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 57 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 663 546 pln Szukasz kompaktowego, ale wygodnego mieszkania w centrum miasta? To 57 m daję przestrzeń domownikom codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

469 000 zł63 m² 7 475,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Śródmieście,Jelenia Góra

792 963 zł71 m² 11 227 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 70 m | Liczba pokoi: 3 | Piętro: 3 | Cena: 792 963 pln Mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny Mieszkanie zaprojektowane z myślą o rodzinie, która jednocześnie potrzebuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

147 990 zł20 m² 7 589,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 19,5m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze studio, umeblowane 2 piętro w zadbanej kamienicy po remoncie, wymienione wszystkie instalacje ogrzewanie elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elsnera

Zabobrze,Jelenia Góra

455 000 zł69 m² 6 641,37 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze bloku z windą na Zabobrzu II. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66,85m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

560 000 zł51 m² 11 023,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow użytkowej 50,8m2 położone w Cieplicach na osiedlu XX-lecia. Lokal jest usytuowany na trzecim piętrze.