dowolna

Mieszkania w górach Jelenia Góra - Oferty mieszkań z widokiem na góry

416 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

416 ogłoszeń

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej i spokojnej części Sobieszowa. Lokal znajduje się na parterze kamienicy, która właśnie przechodzi.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,11 m² 7 431,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na małym zamkniętym osiedlu nie daleko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na drugim ostatnim piętrze budynku z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56,90 m² 6 133,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Tylko klienci gotówkowi Na sprzedaż lub zamianę wyjątkowe mieszkanie w sercu Uzdrowiska Cieplice, przy Placu Piastowskim Przestronne mieszkanie o powierzchni 66,36 m (oficjalnie 56,90.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł38,09 m² 8 899,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części Jeleniej Góry przy ul. Kiepury , tuż obok Galerii Sudeckiej. To idealna propozycja dla osób szukających niskich.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 990 zł76 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu-poziomowe w Jeleniej Górze-Zabobrze III ul.Kiepury 11. z balkonem i dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

399 000 zł54 m² 7 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania przestronne mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie zlokalizowane w dzielnicy Sobieszów w Jeleniej Górze. Nieruchomość po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł56 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu mieszkanie zlokalizowane blisko centrum Jeleniej Góry nowa niższa cena! Mieszkanie w kamienicy położone na 3 piętrze. Budynek po remoncie (klatka schodowa, dach) ładnie zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podgórzyńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

429 099 zł34 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice k. Jeleniej Góry Na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchni 33,87 35,25 m , zlokalizowanych w kameralnym, 18-lokalowym budynku na terenie Parku Dąbrówka przy ul. Podgórzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Jelenia Góra

225 000 zł18 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na wysokim parterze bloku mieszkalnego w cichej i spokojnej dzielnicy - niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

410 000 zł65 m² 6 346,75 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokoje z pięknym widokiem na całe Karkonosze! oferta dostępna tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości nexthome oferuje do sprzedaży mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

689 000 zł50 m² 13 780 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta na wyłączność- tylko U nas! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na drugim piętrze nowego budownictwa z 2024 roku. Budynek posadowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chełmońskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

629 000 zł74 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w Jeleniej Górze. Najważniejsze atuty nieruchomości: > Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Jelenia Góra

820 000 zł152 m² 5 394,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Oferta na wyłączność. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką, oferuje wyjątkową połowę willi - przestrzeń i natura w sercu Jeleniej Góry. Na sprzedaż połowa klimatycznej willi z ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Cieplice - przy Rynku | Parking | Bezczynszowe Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na wynajem po kapitalnym remoncie | taras | niskie koszty ogrzewania Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, idealną dla 1-2 osób dorosłych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 69m2 usytuowane na drugim piętrze kilkurodzinnej odrestaurowanej willi położonej w Cieplicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł72 m² 8 180,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oferta na wyłączność- nie szukaj dalej! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie w centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł88 m² 5 751,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca, gdzie napijesz się kawy na tarasie słuchając śpiewu ptaków? Mam dla Ciebie świetną ofertę, całe piętro kamienicy niedaleko centrum w Jeleniej Górze. Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łabska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Uroczy Domek do wynajęcia w spokojnej okolicy Cieplic Marzysz o zamieszkaniu w cichej, zielonej okolicy, a jednocześnie w pobliżu wszelkich udogodnień? Nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

349 000 zł63 m² 5 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

809 541 zł85 m² 9 496,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, 0% podatku pcc Zadzwoń już dziś - jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Po pracy nie musisz jechać przez pół miasta, żeby zadbać o siebie. Strefa odpoczynku -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

665 000 zł130 m² 5 115,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1914

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje jasne, wysokie mieszkanie w poniemieckiej wilii, z 5 pokojami, dwiema łazienkami, szerokim przedpokojem, dużą kuchnią i werandą z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Śródmieście,Jelenia Góra

368 174 zł32 m² 11 462,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń teraz! Jestem dostępny wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio od dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Szukasz kompaktowego mieszkania w centrum miasta? To 32.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Jelenia Góra

279 000 zł28 m² 9 789,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na drugim piętrze bloku mieszkalnego w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni 28,5m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

583 921 zł57 m² 10 167,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostosuję się do Twoich potrzeb - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji i 0% podatku pcc Po pracy nie musisz jechać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

672 263 zł69 m² 9 735,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzwoń kiedy Ci pasuje - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Po pracy nie musisz jechać przez pół miasta, żeby zadbać o siebie. Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

682 197 zł69 m² 9 879,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Idealna pora na zakup mieszkania - 0% prowizji, 0% podatku pcc Zadzwoń już dziś - jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

478 632 zł44 m² 10 982,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jestem do dyspozycji również po pracy i w dni wolne. Kupujesz taniej bezpośrednio u dewelopera. Mieszkanie dopasowane do Ciebie Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o swobodzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Jelenia Góra