dowolna

Mieszkania w górach Jelenia Góra - Oferty mieszkań z widokiem na góry

418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

418 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

319 000 zł65 m² 4 919,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas ładne rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry przy ul. 1 go Maja. Usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy. Na powierzchnię mieszkalna 64,84 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mała Poczta

Mała Poczta,Jelenia Góra

338 000 zł47 m² 7 253,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w doskonałej lokalizacji. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy w okolicy ul Mickiewicza - zielono, cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urocza

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie nieaktualne Wynajmę mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Góry - ulica Urocza. Bliskość centrum, pkp, ale i terenów spacerowych. Mieszkanie 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł53 m² 5 424,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy do sprzedaży mieszkanie w 4-mieszkaniowym budynku położonym w centrum Jeleniej Góry. Świetnie nadaje się zarówno do celów mieszkaniowych oraz inwestycyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

539 000 zł96 m² 5 638,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy w okolicach poczty głównej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Pola

Zabobrze,Jelenia Góra

215 201 zł30 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra oferuje do sprzedaży zadbane jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30,31 m2 położone w Centrum Jeleniej Góry. Lokalizacja Okolice Stadionu Miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

305 000 zł49 m² 6 197,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skargi

Jelenia Góra,dolnośląskie

365 000 zł59 m² 6 201,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł85 m² 3 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 85m 2 w centrum Jeleniej Góry! mieszkanie do remontu miejsce parkingowe dla mieszkańców I piętro, lokal środkowy idealna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

379 000 zł93 m² 4 075,27 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie po remoncie położone na 3 piętrze w Kamienicy w Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia nieruchomości wynosi 93 m2 na co składa się: - kuchnia - salon - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Zabobrze III

Zabobrze III,Jelenia Góra

255 000 zł26 m² 9 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na 3 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze III. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

286 000 zł38 m² 7 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania. Lokal znajduje się na 2 piętrze bloku w okolicy ul Mickiewicza. Powierzchnia mieszkalna wynosi 38m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł46 m² 6 126,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w pięknej czteropiętrowej kamienicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

280 000 zł44 m² 6 369,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze bloku wielorodzinnego w spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry. Lokal nadaje się do odświeżenia, brak umeblowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie O pow 37,4 M2 w centrum jg Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w centrum Jeleniej Góry o pow całkowitej 37,4 m2 usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chełmońskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł70 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia. Mieszkanie w parku przy ul. Chełmońskiego z własnym miejscem parkingowym, ogrodem i komórką. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

299 000 zł55 m² 5 459,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum Cieplic, tuz obok Placu Piastowskiego, a jednocześnie przy bocznej spokojnej i cichej uliczce. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

590 000 zł102 m² 5 811,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży duże, przestronne mieszkanie położone na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w zachodniej części Jeleniej Góry. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Śródmieście,Jelenia Góra

445 000 zł78 m² 5 705,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania z ogrodem w otoczeniu zieleni. Nowy czterorodzinny budynek znajduje się na osiedlu Europejskim - szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

798 000 zł128 m² 6 248,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 105,26 m2 położone na parterze budynku wielorodzinnego w zielonej, cichej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

385 000 zł65 m² 5 897,67 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedania w Jeleniej Górze na Zabobrzu II ciepłe 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami od strony terenów zielonych. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze bloku, w którym znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

535 000 zł74 m² 7 210,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane w samym centrum Jeleniej Góry - na Placu Ratuszowym. Lokal położony jest na pierwszym piętrze stylowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

625 000 zł55 m² 11 287,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Aplauz oferują do sprzedaży 2-pokojowy apartament o powierzchni 52,38 m2 z dużym tarasem oraz komórką lokatorską o powierzchni 2,99 m2. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

760 000 zł111 m² 6 846,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Numer oferty 1976 Biuro Nieruchomości Optima ma Państwu do zaoferowania piętro budynku wolno stojącym wraz z poddaszem przy ulicy Wolności w Jeleniej Górze. Całkowita powierzchnia wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Jelenia Góra

788 000 zł79 m² 9 974,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na parterze o powierzchni użytkowej 79m2, salon sypialnia, pokój dziecięcy, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

250 000 zł54 m² 4 629,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m 2 w centrum Jeleniej Góry! kuchnia, łazienka, przedpokój, piwnica i strych ogrzewanie centralne - piec dwufunkcyjny okna plastikowe 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

310 000 zł90 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania mieszkanie po remoncie z garażem blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 66 mkw, składające się z 3 pokoi. Lokal położony na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

220 000 zł42 m² 5 269,46 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Aplauz przedstawia do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry przy Urzędzie Miasta. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze bloku bez windy. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Cieplice Śląskie-Zdrój

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

550 000 zł138 m² 3 985,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1915

Całe 1 piętro w poniemieckim pałacyku, własna klatka schodowa plus poddasze, widok na Karkonosze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

379 990 zł54 m² 7 036,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! rozkładowe i słoneczne balkon z widokiem na góry okna pcv umeblowana kuchnia dobra lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

629 990 zł53 m² 11 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania luksusowy apartament o powierzchni 53m 2 w Jeleniej Górze, w idealnej lokalizacji! aneks z salonem + sypialnia nowo wybudowany apartamentowiec - monitorowany w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

315 000 zł48 m² 6 624,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m 2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze! rozkładowe bardzo ładne, po generalnym remoncie widna kuchnia wymienione wszystkie instalacje nowe okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabobrze,Jelenia Góra

309 000 zł59 m² 5 237,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego rozkładowego mieszkania z balkonem. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze zadbanego ocieplonego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

295 000 zł63 m² 4 660,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63m 2 blisko centrum Jeleniej Góry salon z aneksem, 2 sypialnie, łazienka z wc, pomieszczenie gospodarcze osobne wejście z zewnątrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

390 000 zł63 m² 6 190,48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Tylko u Nas! W ogłoszeniu znajdziecie Państwo spacer 3D oraz poglądowy rzut mieszkania, które ułatwią podjęcie decyzji już na etapie oferty! Prezentuję Państwu mieszkanie 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł56 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Jeleniej Górze w spokojnej lokalizacji Osiedle pod Jeleniami. 1 piętro! Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, umeblowane i w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

148 900 zł41 m² 3 649,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze w Kamienicy w Centrum Do sprzedania mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry obok Kościoła Garnizonowego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

290 000 zł71 m² 4 101,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w centrum Jeleniej Góry, przy cichej ulicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sądowa

Sobieszów,Jelenia Góra

170 000 zł77 m² 2 207,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Możliwość podziału na dwie niezależne kawalerki! Prezentuję Państwu dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 77,01 m2 - widoczne skosy na zdjęciach przez co powierzchnia po podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

289 000 zł56 m² 5 118,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe położone na pierwszym piętrze kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej około 47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Morcinka

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 300 zł38 m² 34,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od września chętnie uczeń ,student ,2 osoby,Kaucja 1500zł-zwrotna.Opłata 1300 plus opłaty około 500-600złmedia ,sprzęt agd ,umeblowanie .Mieszkanie znajduje się w centrum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij