dowolna

Mieszkania z prawem własności Jelenia Góra - Lista ofert

625 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

625 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

285 000 zł46 m² 6 236,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu komfortowe, w pełni wyposażone M1, usytuowane na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy w Sobieszowie. W skład nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Jelenia Góra

Mała Poczta,Jelenia Góra

425 000 zł63 m² 6 788,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne i jasne mieszkanie położone na II piętrze kamienicy po remoncie. Lokal o powierzchni użytkowej 62,61m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

197 000 zł51 m² 3 878,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem w Sobieszowie. Lokal położony jest na I piętrze kamienicy zamieszkiwanej przez 4 rodziny. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł63 m² 6 788,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu, atrakcyjne, rozkładowe, czteropokojowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w wyremontowanej kamienicy, w centrum Jeleniej Góry. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

256 000 zł52 m² 4 959,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Nowa niższa cena 259 000 zł! Zapraszam na prezentację wyremontowanej dużej kawalerki o powierzchni użytkowej 34,95 m2, zlokalizowanej w centrum Jeleniej Góry. Lokal mieszkalny usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

320 000 zł45 m² 7 174,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dla siebie komfortowego mieszkania? Mam dla Ciebie coś świetnego. Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na 4 piętrze w bloku na Zabobrzu. To urokliwe mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Jelenia Góra

425 000 zł63 m² 6 788,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Nieruchomości Optima zapraszają do zapoznania się z wyjątkowym, mieszkaniem. Lokalizacja: to czteropokojowe mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odnowionej i ocieplonej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

285 000 zł48 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. idealne jako inwestycja pod wynajem, jak i do zamieszkania dla niedużej rodziny. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

619 000 zł85 m² 7 284,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

- na Sprzedaż piękne 3 pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami w Jeleniej Górze - Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania, które może stać się Twoim nowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania luksusowe mieszkanie dwupokojowe w nowym budownictwie na osiedlu Rakownica w Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

539 000 zł98 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z dużym tarasem, znajdujące się na wysokim parterze, zlokalizowane w pobliżu centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 98m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

329 000 zł52 m² 6 388,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze kamienicy, w bliskiej okolicy Zabobrza. Na powierzchnię 51,50 m2 lokalu składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

480 000 zł75 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 75 mkw - 4 pokoje przy Parku Zdrojowym z balkonem - Jelenia Góra - Cieplice Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica bliskość terenów zielonych Nieruchomość złożona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z ogrodem w kamienicy w Cieplicach! Mieszkanie o pow. użytkowej 59 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

507 000 zł74 m² 6 861,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni 74 m2, na Zabobrze III. Mieszkanie środkowe i dwustronne, znajdujące się na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

345 000 zł42 m² 8 214,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Ostatnia szansa na kredyt na 2% dostepny dla wnioskow zlozonych do konca grudnia. Urocze mieszkanie z duzym balkonem w centrum Jeleniej Gory, dwa kroki od rynku. Mieszkanie dostepne od juz - obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza na prezentację dużego dwu pokojowego mieszkania położonego w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w kamienicy usługowo- mieszkalnej, na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł43 m² 5 697,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu z balkonem! Lokal mieszkalny rozkładowe, z przedpokoju wchodzimy do salonu i kuchni, sypialni z balkonem, łazienki z wc. Dodatkowo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł100 m² 3 616,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Nieruchomości Optima zapraszają do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania w centrum miasta z możliwością parkowania za budynkiem. Być może mieszkanie wydawać się może do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł49 m² 5 658,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze bloku na Zabobrzu I w Jeleniej Górze. Nieruchomość o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

729 000 zł101 m² 7 246,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa okazja! Duże mieszkanie z osobnym wejściem w wysokim standardzie + działka rod Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja wysoki standard wykończeń zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zabobrze

Zabobrze,Jelenia Góra

250 000 zł35 m² 7 082,15 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje na sprzedaż 1-pokojowe na Zabobrzu. Komfortowe 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,30 m2, znajdujące się na ósmym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

407 000 zł78 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1234

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowej kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

548 999 zł98 m² 5 591,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 98 m2 w Jeleniej Górze 2 sypialnie + aneks kuchenny z salonem wysoki parter piwnica oraz dostęp do strychu mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł59 m² 6 798,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy w Cieplicach. W skład powierzchni użytkowej 58,69 m2 wchodzą: trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

360 000 zł120 m² 3 012,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu wysokie, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze w centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia całkowita wynosi 119,52 m2 a użytkowa 99,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

281 000 zł51 m² 5 509,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania mieszkanie położone w samym centrum miasta, ale nie przy głównej ulicy. Panuje tu cisza i spokój, a pod oknami i nie jeżdżą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sobieszów,Jelenia Góra

119 000 zł43 m² 2 761,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania do kapitalnego remontu i własnej aranżacji. Lokal znajduje się na 2 i ostatnim piętrze kamienicy w Sobieszowie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Goduszyńska

Jelenia Góra,dolnośląskie

140 000 zł72 m² 1 936,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość o powierzchni łącznej 72,29m2 usytuowana na parterze do remontu.Okna wymienione na plastikowe, budynkiem zarządza wspólnota czynsz wraz z funduszem remontowym wynosi 360 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

350 000 zł49 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Pilna sprzedaż 3 pokoje, balkon, bez pozwolenia z Ministerstwa ***spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu bez kw*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Jelenia Góra,dolnośląskie

300 000 zł48 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w Jeleniej Góry w okolicy Sądu Rejonowego. Mieszkanie o pow. 47,50 m2 usytuowane jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

231 000 zł27 m² 8 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka o powierzchni 27m2 w Jeleniej Górze zabudowa kuchenna do odświeżenia ogrzewanie miejskie okna pcv świetnie zagospodarowany teren wokół budynku piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł50 m² 7 937,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

***tylko U nas, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż stylowe dwupokojowe mieszkanie usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze kamienicy w willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

559 000 zł52 m² 10 750 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

310 000 zł48 m² 6 518,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze, w spokojnej dzielnicy Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 47,56 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

235 000 zł34 m² 6 911,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę położoną na 8. piętrze wieżowca 10-piętrowego z windą na Zabobrzu. Lokal o powierzchni 34m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zastanawiasz się nad zakupem nieruchomości? Inflacja ciągle rośnie, a Twoje pieniądze tracą na wartości? Mam dla Ciebie świetną ofert idealną pod inwestycję! Zapraszam Cię na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł34 m² 7 205,88 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnej kawalerki. Lokal znajduje się na 8 piętrze wieżowca, w poszukiwanej części Zabobrza II. Powierzchnia mieszkalna wynosi 34m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

600 000 zł117 m² 5 112,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania piękne, duże i przestronne mieszkanie z balkonem w sercu Cieplic, na ul Tabaki. Do każdego z pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

385 000 zł57 m² 6 778,17 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na II piętrze niskiego bloku na Zabobrzu I. Lokal o powierzchni użytkowej 56,8m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

265 000 zł48 m² 5 509,36 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Nieruchomości Optima zapraszają na prezentację mieszkania położonego w świetnej lokalizacji, blisko ue w Jeleniej Górze. Mieszkanie słoneczne, 2 pokojowe, położone na 1 piętrze.