dowolna

Mieszkania z prawem własności Jelenia Góra - Lista ofert

621 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

621 ogłoszeń

Rynek pierwotny

339 625 zł27,17 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Jeleniej Górze - Cieplicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł63,70 m² 4 160,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w centrum miasta Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na I piętrze w kamienicy przy ulicy Okrzei. Lokal ma powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł52,75 m² 14 407,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje komfortowego mieszkania w nowym budownictwie. Lokal znajduje się na 1 piętrze (z windą) apartamentowca w Cieplicach - nieopodal parku.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Wyjątkowa oferta dostępna tylko u nas! Kama Nieruchomości z dumą prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej, trzyrodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł63,20 m² 4 272,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro Nieruchomości Premium prezentuje przestronne, 2-pokojowe mieszkanie blisko Placu Piastowskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze kamienicy, składa się z korytarza, wc, miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty. W skład powierzchni 52,30m2 wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,90 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe, z balkonem, w centrum, przy placu Wyszyńskiego 41. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 90,10 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł52,30 m² 7 437,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

W ofercie Łuczyński i Partnerzy prezentuję mieszkanie położone w niskim bloku, na 1 piętrze z 2 balkonami co stanowi świetną ofertę zarówno dla rodziny 2+1, pary lub dojrzałej osoby.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł46,05 m² 8 469,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na IV piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Kiepury. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,10m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. W skład powierzchni 69,22m2 wchodzą: * I poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania kawalerkę położoną na II piętrze bloku z windą. Mieszkanie o powierzchni 28m2 składa się z: - pokoju z aneksem kuchennym, -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł45,70 m² 8 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu piękne mieszkanie ulokowane na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 45,7m2 , a w.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł55,70 m² 6 463,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicach Zabobrza. W skład powierzchni użytkowej 55,70 m2 wchodzą; trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze (okolica Jelfy). Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! wirtualna wizyta: zapraszam Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pijarska

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł49,10 m² 3 564,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości. Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania słoneczne mieszkanie dwupokojowe z balkonem w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej 61,20 m2 usytuowany na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,06 m² 11 835,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupili je dla tarasu zostali dla stylu życia Wyobraź sobie poranek. Słońce wpada przez duże przeszklenia, a Ty wychodzisz boso na taras z kawą w dłoni. Cisza. Zieleń. Spokój. Jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł132 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 102 m w sercu Jeleniej Góry | Klimatyczna kamienica z potencjałem Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku przy ul. Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal o powierzchni 37 m2 składa się z: - przedpokoju, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł78,46 m² 2 791,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje ciekawe mieszkanie w kameralnej- 4 lokalowej kamienicy w Jeleniej Górze. Atrakcyjna cena 2800 zl/ m2. Mieszkanie znajduje się przy ul. Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Aplauz Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrzu. To miejsce od lat uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

289 000 zł44,10 m² 6 553,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych nakładów mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym standardzie, posadowione na III piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 1 Maja

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 900 zł70 m² 4 998,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy prestiżowej ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 70 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł52,30 m² 7 552,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52m2 w Jeleniej Górze salon i sypialnia z wyjściem na balkon, przedpokój, widna kuchnia, łazienka z wc panele i kafle na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł120 m² 4 991,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe z tarasem i dwoma miejscami parkingowymi na obrzeżach Jeleniej Góry! Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105,11 m² 5 518,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem, garażem i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,58 m² 7 194,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M4 na ul. Kiepury - Jelenia Góra - Zabobrze Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 63 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

868 000 zł59,27 m² 14 644,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Proponujemy do sprzedaży ładne mieszkanie dwupokojowe położone w Jeleniej Górze Cieplicach w trzypiętrowym apartamentowcu z windą, wybudowanym w 2019 roku. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

396 000 zł61,80 m² 6 407,77 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w samym Centrum Jeleniej Góry, przy Placu Ratuszowym. Wymarzona lokalizacja dla ludzi ceniących sobie komfort.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70,35 m² 11 215,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

**nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!** Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł62,96 m² 9 529,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z księgą wieczystą. M ieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł81 m² 5 308,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże, ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w centrum Cieplic. Lokal o powierzchni 81 m2 znajduje się na drugim piętrze kamienicy i składa się z pokoju dziennego z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł48,20 m² 5 311,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjny hit w Centrum Jeleniej Góry I piętro, blisko pkp! Opis nieruchomości: z przyjemnością prezentuję rozkładowe mieszkanie położone w samym sercu Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

344 000 zł51 m² 6 745,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu trzypokojowe mieszkanie do remontu usytuowane na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku na Zabobrzu l w Jeleniej Górze. W skład 51m2 wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł65 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane na parterze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51,20 m² 8 183,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. *** Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Zapraszam na prezentację bardzo ładnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Vip homes Nieruchomości prezentują Państwu do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3 pokojowe, posadowione na 3 piętrze bloku na Zabobrzu przy ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Rodzaj.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij