dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jelenia Góra - Lista ofert

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

349 000 zł42 m² 8 309,52 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na parterze w poszukiwanej części Jeleniej Góry (cieplice). Lokal o powierzchni 42 m2, ogrzewanie z sieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

269 000 zł40 m² 6 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie własnościowe jednopokojowe , posadowione na drugim piętrze w kamienicy. Lokal po remoncie, do mieszkania przynależy piwnica i miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

245 000 zł27 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie spółdzielczo-własnościowe jednopokojowe , posadowione na drugim piętrze w blok. Lokal po remoncie, do mieszkania przynależy piwnica .Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł37 m² 7 517,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedaży, mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze, czteropiętrowego bloku na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 36,58 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedaży mieszkanie 3 pokoje na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni 45 m2, zlokalizowana jest na II piętrze, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolności

Śródmieście,Jelenia Góra

722 337 zł122 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze,Jelenia Góra

340 000 zł37 m² 9 264,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Oferta na wyłączność, tylko w naszym biurze! Klucze w biurze. Biuro Nieruchomości Optima prezentuje na sprzedaż przestronną kawalerkę o powierzchni 36,70 m2, położoną na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

435 000 zł50 m² 8 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na parterze bloku mieszkalnego na Zabobrzu III. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 49,63m2 i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

390 000 zł51 m² 7 602,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na wysokim parterze zadbanego bloku, na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi 51,3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Sobieskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

711 875 zł28 m² 25 858,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jelenia Góra perła Karkonoszy turystyczna baza wypadowa i biznesowa. Dolina Pałaców i Ogrodów w Kotlinie Jeleniogórskiej to wyjątkowy zakątek Europy, gdzie historia spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Westerplatte

Śródmieście,Jelenia Góra

345 000 zł48 m² 7 172,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Poszukujesz wygodnego, przytulnego miejsca, które będzie Twoją codzienną przystanią? Marzysz o mieszkaniu w sercu miasta, a jednocześnie z dala od jego zgiełku - takim, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

399 000 zł59 m² 6 762,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 59m2 w Cieplicach - Jeleniej Górze powierzchnia użytkowa mieszkania 54,7m2 dwustronne, jasne i ustawne salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

430 000 zł47 m² 9 199,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 43,48m2 (powierzchnia po podłodze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze III,Jelenia Góra

435 000 zł50 m² 8 764,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Dwupokowe mieszkanie na Zabobrzu III | parter | 47 m Biuro Nieruchomości Select M z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Zabobrze III,Jelenia Góra

479 000 zł66 m² 7 311,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 65,51 m , położone na piątym piętrze w budynku z windą na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterów Września 1939 r.

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam przyjemność do zaoferowania na wynajem mieszkanie 48,3 m2 m z przynależną piwnicą 4,6m2 przy samym Parku Norweskim. Adres nieruchomości Bohaterów Września 1939 bud. 17 m. 4 2200 zł/mc +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

549 000 zł45 m² 12 334,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny 2-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i spektakularnym widokiem. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

499 900 zł70 m² 7 172,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 na Zabobrzu III w Jeleniej Górze! mieszkanie rozkładowe, bardzo ciepłe, na wysokim parterze (na dole lokale usługowe) w sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł56 m² 6 119,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, przestronne mieszkanie położone w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal został gruntownie wyremontowany i starannie wykończony, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

499 900 zł70 m² 7 172,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa dużo niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu spółdzielczo-własnościowe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na wysokim parterze, bloku mieszkalnego na Zabobrzu III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

450 000 zł49 m² 9 183,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż wyjątkowy apartament w centrum Jeleniej Góry! Na sprzedaż komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 46 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

589 000 zł99 m² 5 951,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne 2-poziomowe mieszkanie (z 4 niezależnymi pokojami) w cichej i zielonej części Jeleniej Góry przy ulicy Kadetów (os.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

285 000 zł49 m² 5 823,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjna cena! Dla klienta gotówkowego - oferta tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie położone w na 1 piętrze z widokiem na panoramę Karkonoszy. Mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

437 500 zł54 m² 8 042,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

390 000 zł54 m² 7 222,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego, dwustronnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

402 000 zł48 m² 8 454,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa nizsza cena! Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu bez dodatkowych formalności przez osoby spoza Unii Europejskiej! Marzysz o mieszkaniu gotowym do wprowadzenia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

360 000 zł38 m² 9 498,68 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje do sprzedania bardzo ładne mieszkanie na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni 37,9m2 usytuowana jest na 7 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

349 000 zł45 m² 7 729,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo jasne 2- pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji tj w bezpośrednim sąsiedztwie Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Liceum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł37 m² 7 517,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie na Zabobrzu położone na parterze (wejście bez schodów) bloku. Lokal o powierzchni użytkowej 35,78m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

375 000 zł57 m² 6 527,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam Cię na prezentację komfortowego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 57,45 m , położonego na niskim parterze z ogródkiem i z niezależnym wejściem, w zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

2 500 zł40 m² 62,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy 2-pokojowe mieszkanie na wynajem w bloku przy ul. Karłowicza. Mieszkanie o powierzchni 40m2 znajduje się na III piętrze, składa się z: - przedpokoju z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Śródmieście,Jelenia Góra

360 000 zł61 m² 5 939,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż! Biuro Nieruchomości Aplauz oferuje na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie położone na 3 piętrze. Idealne dla osób ceniących ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

305 000 zł37 m² 8 310,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro Nieruchomości Team4home prezentuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

275 000 zł37 m² 7 432,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku położonego w Jeleniej Górze na Zabobrzu l. W skład 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

360 000 zł45 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie na Zabobrzu. Mieszkanie o powierzchni i 45m2 znajduje się na parterze w niskim (4 piętrowym) bloku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Dudek z przyjemnością przedstawia Państwu ofertę atrakcyjnego trzypokojowego mieszkania, położonego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stwosza

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

435 000 zł54 m² 8 100,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie na Osiedlu Orlim. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53,7m2, znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

295 000 zł37 m² 7 972,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

355 000 zł40 m² 8 897,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, po remoncie kapitalnym. Lokal położony jest na III piętrze 4-piętrowego, ocieplonego bloku na Zabobrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Zabobrze III,Jelenia Góra

479 000 zł66 m² 7 311,86 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

280 000 zł54 m² 5 147,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu mieszkanie w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 54.4 m2, składające się z przedpokoju, trzech pokoi, kuchni, łazienki.