dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jelenia Góra - Lista ofert

302 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

302 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , usytuowane na pierwszym piętrze po termomodernizacji bloku w urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noskowskiego

Zabobrze II,Jelenia Góra

540 000 zł82 m² 6 585,37 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokojowe, pow. ~82m2 na Zabobrzu w Jeleniej Górze. 4 piętro, 2 komórki lokatorskie. Budynek po termoizolacji. Dużo terenów zielonych, w pobliżu korty tenisowe, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

455 000 zł56 m² 8 077,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania z balkonem. Lokal znajduje się na 3 piętrze ocieplonego bloku, na osiedlu Zabobrze I - okolice szkoły podstawowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

439 000 zł65 m² 6 712,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego na Osiedlu Orlim. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

495 000 zł64 m² 7 681,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania na Zabobrzu III w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 64,44m2 , a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 115 000 zł108 m² 10 324,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny, przestronny apartament dwupoziomowy położony w prestiżowej części Jeleniej Góry Cieplicach. Nieruchomość mieści się w kameralnym budynku z 2022 roku, bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Śródmieście,Jelenia Góra

529 000 zł63 m² 8 396,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60,3 m , położone na 1 piętrze bloku. Mieszkanie znajduje się w poszukiwanej dzielnicy, w cichej i spokojnej okolicy z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 152 zł32 m² 10 990 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bądź pierwszy/a i zarezerwuj mieszkanie na Kadetów! Osiedle "pod Jeleniami" to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Jeleniej Górze, zlokalizowana przy ulicy Kadetów. W siedmiu budynkach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Morcinka

Śródmieście,Jelenia Góra

550 000 zł67 m² 8 233,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super oferta 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie! Lokalizacja: blisko Szkoły Podstawowej nr 10 Powierzchnia: 60,9 m + piwnica 5,9 m Piętro: 1/4 Cena: 550 000 zł do negocjacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł57 m² 11 581 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta. Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania, gotowego do wprowadzenia. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku na osiedlu Zabobrze I, a w jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noskowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

270 000 zł35 m² 7 666,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - ładne mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu przy ul. Noskowskiego 6. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

499 000 zł72 m² 6 930,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Wyobraź sobie mieszkanie, w którym Twoja rodzina rozpoczyna dzień wspólnym śniadaniem w słonecznym, nowoczesnym salonie. Popołudnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

275 000 zł43 m² 6 979,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Rezerwacja! północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,4 m w cichej i zielonej części Jeleniej Góry przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

340 000 zł58 m² 5 841,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupokojowe w jednej z dzielnic Jeleniej Góry - Sobieszów. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w bloku. Mieszkanie 52mkw w skład wchodzi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Ratuszowy

Śródmieście,Jelenia Góra

370 000 zł59 m² 6 239,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry - doskonała okazja! Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,3 m , położone na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

739 263 zł69 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! promocyjna cena! Ogrzewanie z sieci miejskiej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

504 000 zł48 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! promocyjna cena! Ogrzewanie z sieci miejskiej! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Zabobrze,Jelenia Góra

1 950 zł50 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości prezentuje słoneczne i przytulne mieszkanie na wynajem w Jeleniej Górze na Zabobrzu II. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 3piętrze a z balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

495 000 zł67 m² 7 405,75 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie położone na VIII piętrze wieżowca na Zabobrzu II. Lokal o powierzchni użytkowej 66,84m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Zabobrze I,Jelenia Góra

210 000 zł22 m² 9 383,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje słoneczną kawalerkę usytuowaną na wysokim parterze w bloku mieszkalnym (zabobrze I) Nieruchomość o powierzchni całkowitej 22,38m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

899 000 zł83 m² 10 854,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szukasz dużego mieszkania z możliwością wykończenia po swojemu z dużym balkonem i z widokami na Karkonosze? Mam dla Ciebie rewelacyjną ofertę lokalu z pięknymi widokami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze III,Jelenia Góra

400 000 zł51 m² 7 824,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania. Lokal znajduje się na 3 piętrze bloku na osiedlu Zabobrze III. Powierzchnia mieszkalna wynosi 51,12m2 a w jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Ratuszowy

Jelenia Góra,dolnośląskie

270 000 zł53 m² 5 133,08 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomość sprzedawana wyłącznie przez nasze biuro nieruchomości:-) Prosimy o umawianie prezentacji wyłącznie za pośrednictwem naszego biura. Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł48 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Gotowiec inwestycyjny w samym sercu miasta komfort, styl i pełna harmonia przestrzeni! Na sprzedaż jasne, słoneczne i niezwykle funkcjonalne mieszkanie położone na III piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

399 000 zł48 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 47,6 m , położonego na trzecim piętrze odnowionej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na parterze. Lokal znajduje się w pożądanej lokalizacji - Osiedle pod Jeleniami. Dwu poziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

650 000 zł102 m² 6 393,86 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują wyjątkową ofertę dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w spokojnej, zielonej części Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 101.66 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Zabobrze II,Jelenia Góra

539 000 zł79 m² 6 822,78 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja: zabobrze II, jelenia Góra Powierzchnia: 79 m (pow. użytkowa) Piętro: 6. piętro w wieżowcu z windą Media: ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różyckiego

Zabobrze I,Jelenia Góra

310 000 zł44 m² 7 045,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie do remontu 44m2,dwa pokoje,duża kuchnia,łazienka z toaletą,słoneczne i bardzo ciepłe,okna pcv,nowa instalacja elektryczna i wodna.Cena 320000. Tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Śródmieście,Jelenia Góra

640 000 zł99 m² 6 466,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania na osiedlu Pod Jeleniami - ul Kadetów. Dwupoziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głowackiego

Śródmieście,Jelenia Góra

1 700 zł34 m² 49,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia - 34,5 m | Balkon | Głowackiego, jelenia Góra Biuro Nieruchomości team4home prezentuje przytulne mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, balkonem i pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

357 000 zł56 m² 6 332,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

NA sprzedaż Biuro nieruchomości myhome prezentuje na sprzedaż mieszkanie na Zabobrzu. Nieruchomość o powierzchni 53,10 m 2 znajdująca się na IV i ostatnim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Osiedle Rakownica

Rakownica,Jelenia Góra

798 000 zł74 m² 10 805,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długa

Śródmieście,Jelenia Góra

449 000 zł67 m² 6 701,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży świetnie zlokalizowane i wyposażone mieszkanie 3 - pokojowe, posadowione na II piętrze odrestaurowanej kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej Góry,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

469 000 zł69 m² 6 797,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne, gustownie urządzone mieszkanie trzypokojowe o pow użytkowej 69,59m2 położone w Jeleniej Górze na Zabobrzu III. Mieszkanie jest usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szymanowskiego

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł35 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na wynajem mieszkanie dwupokojowe usytuowane czwartym piętrze, czteropiętrowego bloku na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie o powierzchni 35,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

579 000 zł71 m² 8 154,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż 3 pok mieszkanie przy ul. Kiepury, na lubianym i świetnie skomunikowanym osiedlu Zabobrze III. To propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalność i przestrzeń. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rataja

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

493 000 zł50 m² 9 791,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Enklawa Cieplice - Z przyjemnością prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o zachodniej wystawie okien oraz z pięknym 53-metrowym ogródkiem i 23-metrowym tarasem. Pokoje o metrażach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

259 000 zł25 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładną, zadbaną kawalerkę o pow użytkowej 25,34m2 położoną w Jeleniej Górze na Zabobrzu I. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze w bloku.