dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jelenia Góra - Lista ofert

303 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

303 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

259 000 zł25 m² 10 221 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładną, zadbaną kawalerkę o pow użytkowej 25,34m2 położoną w Jeleniej Górze na Zabobrzu I. Mieszkanie jest usytuowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

259 000 zł24 m² 10 680,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Biuro Nieruchomości Select M oferuje na sprzedaż przytulną kawalerkę na niskim piętrze budynku, idealną dla singli lub seniorów. Nieruchomość znajduje się na Zabobrzu - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

669 000 zł80 m² 8 362,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w cichym i spokojnym miejscu w Cieplicach. Prezentujemy Państwu na sprzedaż nowe, o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

445 000 zł51 m² 8 674,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, rozkładowe, jasne, ( strona poudn.)dwupokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Mieszkanie środkowe, budynek po termoizolacji. Nie wymaga remontu jedynie odświeżenia.Opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

295 000 zł50 m² 5 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze bloku po termomodernizacji przy ul. Transportowej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,50m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

276 000 zł40 m² 6 934,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania z pięknym widokiem na góry! Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

275 000 zł54 m² 5 055,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ładne mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 4 piętrze bloku w pobliżu dworca Zachodniego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z wyjściem na loggię, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

449 000 zł54 m² 8 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji - Jelenia Góra, ul. Kiepuryoferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54 m , usytuowane na wysokim pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

275 000 zł50 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nowa niższa cena! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze bloku mieszkalnego w Jeleniej Górze. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

335 000 zł44 m² 7 551,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: urocze mieszkanie z widokiem na góry - ul. Karłowicza, jelenia Góra. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego mieszkania o powierzchni 44,36 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł44 m² 45,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m2. Lokal znajduje się na wysokim parterze w bloku na Osiedlu XX-Lecia w Cieplicach. Mieszkanie przeszło generalny remont, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Jelenia Góra,dolnośląskie

435 000 zł60 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Blok w doskonałym miejscu wszędzie blisko: szkoła , przedszkole , żłobek, liczne galerie , las , place zabaw itp. po termomodernizacji , okna wymienione na trzy szybowe , drzwi antywłamaniowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

210 000 zł36 m² 6 179,78 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje w sprzedaży, kawalerkę usytuowaną na parterze IV piętrowego bliku w Jeleniej Górze. Powierzchnia całkowita 35,60 m2 w tym użytkowej 32,90 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrocławska

Maciejowa,Jelenia Góra

339 000 zł37 m² 9 059,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

***oferta na wyłączność, nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 37,42 m , usytuowanego na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze I,Jelenia Góra

425 000 zł44 m² 9 659,09 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje pięknego mieszkania. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia mieszkalna wynosi 44m2 a w jej skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 700 zł47 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe przy ulicy Zielonej w Cieplicach Zdroju. Dom wielorodzinny z 2010 roku, mieszkanie odświeżone, bardzo zadbane. Osobna sypialnia, łazienka razem z wc, osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

265 000 zł36 m² 7 431,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Rezerwacja Mieszkanie szczególnie dla : obywatela spoza ue oraz osoby która nie chce być widoczna w księgach wieczystych Jest to spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez założonej księgi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

329 000 zł42 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Klucze w biurze! Nieruchomości Optima zapraszają Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania z balkonem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł39 m² 9 111,68 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu słoneczne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze w spokojnej części miasta. Lokalizacja idealna dla rodzin czy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

399 999 zł43 m² 9 289,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! promocyjna cena! Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z wyjściem na taras/ogródek, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Karłowicza

Zabobrze,Jelenia Góra

140 000 zł26 m² 5 343,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu kawalerkę do kapitalnego remontu przy ul. Karłowicza na Zabobrzu. Lokal o powierzchni użytkowej 26,20 m2, położony na czwartym i ostatnim piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Różyckiego

Zabobrze,Jelenia Góra

185 000 zł24 m² 7 805,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz mieszkania na start dla sieie, dziecka? Mam dla Ciebie świetą ofertę. Zapraszam Cię na prezentację lokalu mieszkalnego położonego na parterze budynku przy ul. Różyckiego w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wróblewskiego

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 145 900 zł88 m² 12 968,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 88 m (powierzchni po podłodze 108m ) z 2 miejscami postojowymi (w cenie!) zlokalizowany w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zabobrze,Jelenia Góra

395 000 zł42 m² 9 316,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe po remoncie, ulokowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku mieszkalnego, w świetnej lokalizacji na Zabobrzu II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

440 000 zł74 m² 5 919,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania duże, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze ocieplonego bloku na Zabobrzu III. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolberga

Zabobrze,Jelenia Góra

490 000 zł55 m² 8 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania : - po generalnym remoncie - w wysokim standardzie - gotowego do wprowadzenia - które posłuży Ci wiele lat bez żadnych nakładów finansowych To ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zabobrze II,Jelenia Góra

495 000 zł53 m² 9 254,07 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować spółdzielcze-własnościowe mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na trzecim piętrze bloku mieszkalnego z windą (zabobrze II) Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

2 500 zł67 m² 37,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wygodnego lokalu do wynajęcia? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Zapraszam cię na prezentację 3-pokojowego mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie położone na 3 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

515 000 zł78 m² 6 602,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszam na prezentację czteropokojowego przestronnego i bardzo słonecznego lokalu mieszkalnego położonego na drugim piętrze w zadbanej kamienicy. Lokal usytuowany jest w Centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

465 000 zł70 m² 6 681,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania duże, 3-pokojowe mieszkanie w bloku na Zabobrzu II. Mieszkanie położone jest na IV piętrze niskiego bloku po termomodernizacji. Forma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Kopernika

Śródmieście,Jelenia Góra

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w Jeleniej Górze w sąsiedztwie Ratusza Kawalerka w Jeleniej Górze przy ul. Kopernika w sąsiedztwie Placu Ratuszowego, w spokojnej eleganckiej kamienicy , dla 1 max 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

359 000 zł48 m² 7 420,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie na Wzgórzu Grota-Roweckiego - komfortowe, po remoncie, gotowe do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować przytulne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zabobrze,Jelenia Góra

1 900 zł42 m² 45,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna tylko w Biurze Nieruchomości optima*** Oferujemy do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni całkowitej 41,76m2 (użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kraszewskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

389 000 zł49 m² 7 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu słoneczne i przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach Centrum Jeleniej Góry. Nowa niższa cena teraz tylko 389 000,00 pln Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

380 000 zł56 m² 6 797,85 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu dwupokojowe, przestronne mieszkanie na Zabobrzu. Lokal o powierzchni całkowitej 55,90 m2 składający się z: 2 osobnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 850 zł37 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra premium prezentuje Państwu stylowe dwupokojowe mieszkanie w Cieplicach na osiedlu XX Lecia w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mała Poczta,Jelenia Góra

599 000 zł101 m² 5 913,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania z duszą. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy, w okolicy Małej Poczty. Powierzchnia mieszkalna wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

459 000 zł54 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

423 000 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje świeżo wyremontowane i gotowe do zamieszkania mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze. Tylko 7500zł/m2 Lokalizacja najlepsza z możliwych,.