dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

654 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

654 ogłoszenia

355 000 zł39,10 m² 9 079,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Lokal mieści się na drugim piętrze w bloku na Oś. Westerplatte dzielnica Zabobrze I Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł58,30 m² 7 118,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Piękne mieszkanie na ul. Kiepury Biuro nieruchomości myhome oferuje 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na III, a tym samym ostatnim piętrze bloku. Istnieje możliwość zamiany na dom.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł27 m² 6 851,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 27.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Centrum - spokój, zieleń i pełen komfort! Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Jeleniej Góry. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Centrum Jeleniej Góry | I piętro Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł52 m² 6 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie 52 m | 3 pokoje | ogródek | Cieplice-Śląskie Zdrój | spokojna okolica Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 2. piętrze (niskim).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze III,Jelenia Góra

425 000 zł51,11 m² 8 315,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w poszukiwanej części miasta - Zabobrze III ul Kiepury. Spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu, zakup bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł67,10 m² 8 345,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu- opcja zakupu przez obywateli ukrainy bez zgody ministerstwa. Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż przestronne, klimatyczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł83,31 m² 5 401,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta, nieopodal Placu Ratuszowego. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł56,55 m² 5 888,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze kamienicy przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

348 861 zł33,87 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkową inwestycję w cichej okolicy, otoczonej licznymi drzewami, co gwarantuje prywatność i spokój. To idealna baza wypadowa z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł66 m² 7 560,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m , usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Układ mieszkania: 4 niezależne pokoje osobna kuchnia (do aranżacji).

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł55,70 m² 8 527,83 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie, zlokalizowane w spokojnej, zielonej i poszukiwanej okolicy, nieopodal parku Norweskiego. Atrakcyjna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Cieplicach. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne mieszkania. 1.Kawalerka z aneksem kuchennym oraz toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł80 m² 3 737,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu "orle" w Cieplicach. Lokal usytuowany na 1- szym piętrze w budynku po termomodernizacji, w skład.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w okolicy Dworca Kolejowego. Nieruchomość wg księgi wieczystej ma 53m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł61,90 m² 6 220 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Pilna sprzedaż! -> zapraszam też agentów z klientami Szukasz wygodnego mieszkania blisko centrum miasta, do którego możesz wejść bez dużych nakładów finansowych? Mam dla Ciebie świetną.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł77,74 m² 6 174,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Czteropokojowe mieszkanie w centrum z miejscem postojowym. Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej. Jeśli szukasz mieszkania, w którym Twoja rodzina od razu poczuje.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

**stylowe mieszkanie 117 m w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi** Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

340 000 zł88 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home oferuje Państwu nieruchomość położoną w samym sercu Jeleniej Góry, przy ul. Piłsudskiego 58. Lokal o powierzchni 88 m usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł38 m² 8 681,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | centrum | gotowe do wprowadzenia Jelenia Góra Centrum Powierzchnia: ok. 38 m Piętro: 1 Czynsz: ok. 250 zł Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! wirtualna wizyta: zapraszam Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,89 m² 9 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta zlokalizowana w zielonej części Jeleniej Górze dzielnicy Sobieszów - łączy spokój natury z wygodą codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

258 990 zł76 m² 3 407,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Sobieszowie - Jeleniej Górze 2 duże przestronne pokoje: 1 z wyjściem na balkon (widok na góry i zamek Chojnik) kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł50,29 m² 12 328,49 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

NA sprzedaż mieszkanie W nowym budownictwie W cieplicach świetna lokalizacja, plac Piastowski i Park Zdrojowy w zasięgu kilku minut pieszo. Polecam dwupokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł46,75 m² 5 475,94 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Jeleniej Górze Lokal mieszkalny numer 3 usytuowany na drugiej kondygnacji budynku numer 5 i składa się z przedpokoju, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

559 000 zł68 m² 8 220,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 68m2, własnościowe, 3-pokojowe, posadowione na trzecim piętrze w bloku przy ulicy Słowackiego , w okolicy centrum Jeleniej Góry.

Szczegóły ogłoszenia

7 200 zł174,23 m² 41,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla pracowników - 8 pokoi Jelenia Góra, al. Wojska Polskiego Oferta skierowana do firm poszukujących sprawdzonego i gotowego rozwiązania mieszkaniowego dla swoich pracowników. Do.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł68,42 m² 7 600,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo-własnościowe w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze przy ul. Kiepury. Mieszkanie posadowione na 3 piętrze w 4-ro piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,32 m² 9 951,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Dębiec oferuje na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i zielonym widokiem, zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Park Sudecki w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

419 999 zł59,50 m² 7 058,81 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10. Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł75,47 m² 8 678,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje słonecznego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanego bloku na osiedlu Zabobrze III.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł95,90 m² 6 986,44 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowa inwestycja w sercu Cieplic gotowy biznes w najstarszym uzdrowisku w Polsce Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 95,9 m , położone na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

720 000 zł130 m² 5 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż duże mieszkanie czteropokojowe o pow. 130m2 położone na pierwszym piętrze w kamienicy przy parku Wzgórze Kościuszki w Jeleniej Górze. Nieruchomość składa się z 4.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku 4-piętrowym na 3 piętrze, przy ulicy Karłowicza w Jeleniej Górze. Powierzchnia 38m2 obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł73,60 m² 5 828,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupokojowe położone w zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 zł28 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje stylową, loftową kawalerkę na wynajem w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się w wyremontowanej kamienicy na ul. Wojska Polskiego 44. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł67,70 m² 6 056,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta Biura Nieruchomości Otti idealna dla osób poszukujących: - 4-pokojowego mieszkania obok Placu Ratuszowego - ostatniego IV piętra z którego widać góry i nikt nie hałasuje od góry -.

Szczegóły ogłoszenia

195 500 zł26 m² 7 519,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w dobrej lokalizacji Zabobrze, jelenia Góra Lokalizacja: zabobrze, jelenia Góra Powierzchnia: 26 m Piętro: IV Cena: 195500 zł Na sprzedaż kawalerka położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

352 000 zł38,09 m² 9 241,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia, bez dodatkowych nakładów finansowych. Lokal o powierzchni 38,09.