dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

657 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

657 ogłoszeń

389 000 zł58,70 m² 6 626,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości mdj ,pragnie przedstawić państwu mieszkanie mieszczące się na pierwszym piętrze w kamienicy, w Maciejowej. Lokal o powierzchni 58,7m2 , składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,70 m² 6 576,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2- piętrowej kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

189 900 zł37,40 m² 5 077,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Berg Nieruchomości prezentuje nieruchomość o powierzchni użytkowej 37,40 m idealną zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem. W skład mieszkania wchodzą: pokój.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze bloku przy ul. Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal o powierzchni 37 m2 składa się z: - przedpokoju, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

660 000 zł93,04 m² 7 093,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują duże i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,77 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy alei Wojska Polskiego. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! nowa niższa cena 319 000 zł Z 349 000 zł - 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27 m2, położoną na drugim piętrze bloku na Zabobrzu I. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry, kilka minut od Placu Ratuszowego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł48,50 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,90 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,09 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Aplauz Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie zlokalizowane na jednym z najbardziej cenionych osiedli w Jeleniej Górze - Zabobrzu. To miejsce od lat uchodzi za jedną.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42,93 m² 7 896,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,93 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy nieopodal Placu Ratuszowego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

488 205 zł51,39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego z 2007 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 51,39m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł68,01 m² 10 586,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piętro domu Jelenia Góra- zabobrze. Bardzo ładne mieszkanie w domu dwurodzinnym. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 68m2 składa się z: słonecznego salonu 25mkw z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty, w niezwykle atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł102 m² 7 245,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Zapraszam do odkrycia tego niezwykłego mieszkania położonego w malowniczej okolicy, u podnóża Karkonoszy, w Jeleniej Górze -jagniątkowie. Moja propozycja to przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł68,67 m² 8 154,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż położone na I p. w 1-piętrowym budynku. Mieszkanie 2-poziomowe : a) na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł63,30 m² 5 055,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie w w Jeleniej Górze Sobieszów, w niewielkiej odległości od Zamku Chojnik. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania kameralne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

515 000 zł104,73 m² 4 917,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 104,73m2 zajmuje całe I piętro kamiennicy. Na powierzchnie mieszkania składają się: przedpokój, 4.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł66,84 m² 7 929,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność mieszkanie w Jeleniej Górze , Zabobrze III ul. Kiepury. Mieszkanie na III piętrze ( blok z 2007roku).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Centrum miasta | 60 m Mieszkanie, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać. Komfort, przestrzeń i topowa lokalizacja wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Wyjątkowa oferta dostępna tylko u nas! Kama Nieruchomości z dumą prezentuje przestronne mieszkanie o powierzchni 113 m , usytuowane na drugim piętrze odrestaurowanej, trzyrodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł59,20 m² 3 800,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! 2-pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta! doskonała lokalizacja niskie koszty utrzymania miejsce parkingowe Przedstawiam Państwu mieszkanie z balkonem, usytuowane w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70,36 m² 3 538,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry przy ul. Szewskiej- okolica tzw. Małej Poczty. Mieszkanie 2-u.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie Zabobrze I Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 35 m , położone na parterze w spokojnej części Zabobrza I. Układ pomieszczeń: * dwa.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe z tarasem i dwoma miejscami parkingowymi na obrzeżach Jeleniej Góry! Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w Jeleniej Górze na ulicy Waryńskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59m2 Lokalizacja: jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra, blisko centrum Powierzchnia: 48 m Liczba pokoi: 2 Piętro: 3 / blok Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

599 000 zł80,71 m² 7 421,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie z bardzo dużym tarasem oraz dwoma miejscami postojowymi (ogrodzonymi) zlokalizowane w okolicy Jelfy.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł132 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Przestronne 102 m w sercu Jeleniej Góry | Klimatyczna kamienica z potencjałem Prezentujemy wyjątkową ofertę mieszkania położonego na pierwszym piętrze zadbanej kamienicy w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty. W skład powierzchni 52,30m2 wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania, które można od razu wynajmować bez dodatkowych nakładów? Biuro nieruchomości Select M zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego po.