Mieszkanie, ul. Pola
Pola, Jelenia Góra, dolnośląskie
- 309 000 zł
- 43,46 m²
- 7 109,99 zł/m²
Grzegorz Sopata
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Pola
Pola, Jelenia Góra, dolnośląskie
zaktualizowane:
29 kwietnia 2026
Mieszkanie, ul. Pola
Zaktualizowane: 29 kwietnia 2026
309 000 zł 43,46 m² 7 109,99 zł/m²
Warto zadzwonić
wysokie zainteresowanie
2/2
2
1890
parking publiczny / na ulicy
bardzo dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/2Liczba pokoi:
2Rok budowy:
1890Miejsce parkingowe:
parking publiczny / na ulicyStan mieszkania:
bardzo dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 309 000 zł (7 109,99 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka mieszkania: 43,46 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: kamienica; rok budowy: 1890
- Rozkład mieszkania: piętro 2/2, jednostronne, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica, ogródek
- Czynsz: 350 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, pralka, zmywarka, piekarnik, lodówka
- Kuchnia: oddzielna, z oknem
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- opomiarowanie wody
- Internet, telefon, telewizja kablowa
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: parking publiczny / na ulicy
- Źródło: biuro nieruchomości: Premium Nieruchomości, zaktualizowane: 29.04.2026
Lokalizacja
- Adres: Pola, Jelenia Góra, dolnośląskie
Opis nieruchomości
Oferta dostępna tylko w naszym biurze .
Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43,46 m², położone na 2 piętrze wyremontowanej kamienicy.
Układ: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, spiżarka, piwnica.
Instalacje wod-kan i elektryczne po wymianie, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo na lata.
Ogrzewanie i ciepła woda: piec gazowy dwufunkcyjny.
Czynsz: tylko 350 zł. (...)