dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Śródmieście

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

340 000 zł51,70 m² 6 576,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2- piętrowej kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

57,14 zł/m²35 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do wynajęcia lokal usługowy, położony w świetnej lokalizacji w centrum Jeleniej Góry przy ul. Okrzei. Lokal o pow. 35 m2, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! nowa niższa cena 319 000 zł Z 349 000 zł - 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł179,50 m² 6 128,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Wyjątkowa oferta! Przestronny dom wolnostojący w zielonej części Jeleniej Góry - idealny dla dwóch rodzin lub pod inwestycję! Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w Centrum Jeleniej Góry, kilka minut od Placu Ratuszowego. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł110 m² 3 181,82 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: pawilon handlowo-usługowy na działce 600 m możliwość adaptacji na dom lub 2 mieszkania Na sprzedaż murowany pawilon handlowo-usługowy położony na dużej, ustawnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,90 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł450 m² 855,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:449 m²

Nieruchomość dla inwestora w sercu Jeleniej Góry! * Zabudowa wielorodzinna / zabudowa usługowa * Powierzchnia działki: 449 m * Dogodna lokalizacja na ul. Grunwaldzkiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł4 174 m² 287,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu wyjątkową działkę pod zabudowę inwestycyjną. Na tym terenie można wrysować 10 domów w zabudowie szeregowej, każdy po około 150-160m2. Świetna lokalizacja, bardzo blisko.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł42,93 m² 7 896,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,93 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy nieopodal Placu Ratuszowego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł51 m² 7 039,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

* nie szukaj dalej- oferta na wyłączność* Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w okolicy centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

488 205 zł51,39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego z 2007 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 51,39m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł47,50 m² 9 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne 2- pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty, w niezwykle atrakcyjnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł68,67 m² 8 154,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż położone na I p. w 1-piętrowym budynku. Mieszkanie 2-poziomowe : a) na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania kameralne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

48,33 zł/m²60 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Widoczny i funkcjonalny lokal - parter przy głównej ulicy Jeleniej Góry Jeśli szukasz miejsca, które połączy świetną lokalizację, komfort oraz potencjał do rozwoju Twojego biznesu - ten lokal.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia | Centrum miasta | 60 m Mieszkanie, do którego wystarczy wnieść walizkę i zamieszkać. Komfort, przestrzeń i topowa lokalizacja wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

29,30 zł/m²5 544,32 m² 162 449 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:225

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Pocztowa 9-10, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 5 544,32 m2 Liczba pomieszczeń: 225 Grunt: dz. ewid. nr 28/2 o pow. 5 755 m Cena: 29,30 zł /m2 Poczta Polska S.A. prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł70,36 m² 3 538,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry przy ul. Szewskiej- okolica tzw. Małej Poczty. Mieszkanie 2-u.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł120 m² 5 241,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie trzypokojowe dwupoziomowe z tarasem i dwoma miejscami parkingowymi na obrzeżach Jeleniej Góry! Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

24,70 zł/m²675,21 m² 16 678 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:28

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Spółdzielcza 43 A, jelenia Góra Powierzchnia całkowita: 675,21 m2 Powierzchnia do wynajmu: budynek pow. 48,81 m2 | grunt do wynajmu ok. 500 m Liczba pomieszczeń: 28 Grunt: dz. ewid. nr.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł165 m² 3 024,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia Państwu na sprzedaż lokal użytkowy zlokalizowany w samym Centrum miasta Jeleniej Góry. Nieruchomość położona na parterze, z dużymi witrynami, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł59 m² 6 440,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z ogrodem w Jeleniej Górze na ulicy Waryńskiego! Podstawowe informacje Powierzchnia użytkowa: 59m2 Lokalizacja: jelenia.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł53,47 m² 44,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu mieszkania dwupokojowego w centrum miasta - Złotnicza. Na terenie osiedla miejsce parkingowe. Lokal o powierzchni 54 m 2 Składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż jedyne takie 2M na rynku pierwotnym! Mieszkanie na rynku pierwotnym, powstałe na bazie murów starej kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej góry (do deptaku 100m). Cena z vat 8%,.

Szczegóły ogłoszenia

56,67 zł/m²30 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem pozostało 3 z 9 lokali usługowo - biurowych w zadbanym, czystym, atrakcyjnie zlokalizowanym budynku biurowym. Lokale znajduje się na 3 piętrze w budynku biurowym, powierzchnia od.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł100 m² 7 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nieruchomości mały domek ' maja przyjemność zaoferować Państwu rewelacyjny kompleks nowoczesnych loklai użytkowych w prestiżowym miejscu wjeleniej Górze. Lokale w postaci ciągu.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

2 860 zł1 300 m² 2,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia placu utwardzonego o pow. 1300 m2 przy ul. Karola Miarki 10 w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł67,30 m² 5 794,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w okolicy Małej Poczty. W skład powierzchni 52,30m2 wchodzą: - przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

247 000 zł70 m² 3 528,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Ogłoszenie Marzysz o nowym wygodnym i tanim domu ,który juz w dwa miesiące moze stać się twoim miejscem do życia ? Biura nieruchomości Mały Domek oferuje nowoczesne domy wprost od.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł33,30 m² 8 558,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż mieszkanie 33,30 m | 2 pokoje | centrum | ogrzewanie miejskie | parking za szlabanem Na sprzedaż kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55,49 m² 7 118,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane niemal przy samym głównym deptaku Jeleniej Góry. Mieszkanie o pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na rynku pierwotnym, w ścisłym centrum Jeleniej Góry 150 m od deptaka, jasne, przestronne, dużą łazienka około 8m2, inwestycja na bazie murów starej kamienicy, ma.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł34 m² 10 470,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania piękne mieszkanie dwupokojowe z balkonem zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Szkoły Podstawowej nr 10 Nieruchomość położona.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł48,80 m² 6 741,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości "mały Domek" zaprasza na prezentację dwupoziomowego mieszkania w samym centrum Jeleniej Góry, zlokalizowanego na Placu Ratuszowym. Nieruchomość stanowi atrakcyjną opcję.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 990 zł70,63 m² 11 326,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Absolutny unikat w inwestycji! *to jedyne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz dużego 4 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze? Cenisz ciekawy rozkład pomieszczeń i możliwość własnej aranżacji? Nasza nowa oferta mieszkania na sprzedaż to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł21 m² 8 523,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 21m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

368 000 zł51 m² 7 215,69 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie, zlokalizowane w Centrum miasta, przy ul.1- go Maja. Nieopodal sklepy: biedronka, netto, dino, bliski dostep do komunikacji miejskiej, lokal.