dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jelenia Góra Śródmieście

368 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

368 ogłoszeń

39,58 zł/m²151,60 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji ul. Bankowa, jelenia Góra Przedstawiam Państwu lokal użytkowy zlokalizowany przy ulicy Bankowej w Jeleniej Górze - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł82 m² 4 573,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-> Oferta wyłącznie w naszym biurze, nie szukaj dalej <- Szukasz przestronnego mieszkania z miejscem parkingowym dla swojej rodziny? Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł445 m² 4 247,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:970 m²

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu Kameralną kamienicę z ogrodem w sercu miasta idealna inwestycja lub przestrzeń do zamieszkania Wyjątkowa Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł91,32 m² 4 489,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie do remontu w Jeleniej Górze Śródmieściu. Mieszkanie o powierzchni 91.32 m2 znajduje się na 2 piętrze w kamienicy blisko dworca PKP.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

870 240 zł4 144 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości nexthome przedstawia na sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni : 4144 m , zlokalizowana w Jeleniej Górze przy ul. Lwóweckiej - w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł46 m² 7 152,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 46 m2 zlokalizowane na 4. piętrze zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu z windą, w centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł67,30 m² 5 750,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania wyremontowane mieszkanie dwupokojowe z balkonem w okolicy Małej Poczty w Jeleniej Górze! Podstawowe informacje Powierzchnia całkowita: 67,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł51 m² 5 980,39 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyobraź sobie miejsce, w którym naprawdę odpoczywasz Po dniu pełnym obowiązków wracasz do swojego mieszkania cisza, spokój i własny ogródek, który daje Ci przestrzeń tylko dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł48,28 m² 5 281,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w Jeleniej Góry, przy ul. Wincentego Pola. Mieszkanie w małej kamienicy na I piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł72 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferta wyłącznie w lw Nieruchomości ścisłe centrum miasta idealna lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł72,80 m² 5 769,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w kamienicy przy ul. Świętojańskiej. Mieszkanie położone na wysokim parterze, dwustronne i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł140,60 m² 6 223,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu lokal użytkowy w centrum Jeleniej Góry. Lokal znajduje się na parterze w zabytkowej, zadbanej kamienicy w ścisłym centrum miasta -.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł35 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na wysokim parterze kamienicy. Nieruchomość o powierzchni 35m2, składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł481 m² 4 137,21 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:534 m²

Na sprzedaż: budynek handlowo-usługowo-mieszkalny o powierzchni użytkowej 481 m - doskonała lokalizacja w centrum Jeleniej Góry Z przyjemnością prezentuję Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł80 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Jelenia Góra, podwale Nowo wyremontowane mieszkanie do wynajęcia w Jeleniej Górze przy ulicy Sobieskiego - od zaraz - sypialnia - ogromny salon - w pełni umeblowane -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł119,20 m² 6 627,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji miasta - w samym centrum Jeleniej Góry. To.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł44,68 m² 40,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej*** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje 2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul. Drzymały. Na powierzchnię 44,68m2 składa się: -salon, -kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł52 m² 3 846,13 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu lokal usługowy z możliwością przekształcenia na lokal mieszkalny o powierzchni 52 m2 usytuowany na parterze kilkurodzinnego budynku z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł43 m² 7 651,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży gotowe do zamieszkania i nie wymagające żadnych nakładów mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrym standardzie, posadowione na III piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł178,49 m² 6 162,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:451 m²

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania dom wolnostojący położony na spokojnym osiedlu tuż przy parku Wzgórze Kościuszki. Budynek z 2021 roku, posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł112,60 m² 5 239,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Cię serdecznie na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużego mieszkania w centrum Jeleniej Góry. Układ mieszkania Lokal, który pragnę.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł85 m² 7 752,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu piękne mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na wysokim parterze w jednej z Jeleniogórskich kamienic. Nieruchomość o powierzchni całkowitej.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł59 m² 10 491,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w centrum Jeleniej Góry Biuro Nieruchomości Perfect ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę mieszkania w samym sercu Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł27,75 m² 50,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu ofertę kawalerki położonej na 3 piętrze kamienicy zlokalizowanej w centrum miasta Jelenia Góra przy ulicy Pocztowej. W pobliżu kino, sklepy spożywcze, szkoły, miejski.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł54,80 m² 7 208,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jasnej, w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze kameralnej, dwupiętrowej kamienicy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

225 000 zł100 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Marzysz o wyjątkowym domu, który łączy tradycję z nowoczesnością? Kochasz styl szachulcowy i chciałbyś zamieszkać w takim pięknym domu? Ta oferta jest dla Ciebie! Dom.

Szczegóły ogłoszenia

46,95 zł/m²213 m² 10 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Handlowo-Usługowy do Wynajęcia - Jelenia Góra, centrum Doskonała lokalizacja / 213 m / Dwa niezależne wejścia / Bez dodatkowych opłat Opis nieruchomości Do wynajęcia parter.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł120 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eleganckie, wyremontowane mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia 120m , zadbana kamienica na 3. piętrze. Dwa miejsca parkingowe oraz ogródek na podwórku, na zamkniętym terenie. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł38 m² 11 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z małą antresolą w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany jest na IV piętrze 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł184 m² 3 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:405 m²

Jeśli poszukujesz domu niedaleko centrum Jeleniej Góry, w zacisznej lokalizacji, blisko lasu i nie boisz się remontu, to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości Otti posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

533 099 zł47,30 m² 11 270,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Tylko do 15 maja obowiązuje wyjątkowa promocja - cena mieszkania została obniżona z 567 127,00 zł do 533 099,38 zł, co.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł100,80 m² 5 257,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu piękne mieszkanie, położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Wolności - blisko centrum. Budynek zadbany - klatka schodowa i dach po.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż własnościowe, bezczynszowe mieszkanie położone w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Ratuszowego. Ścisłe centrum Jeleniej Góry! Powierzchnia: ok. 50 m Piętro: 3 Stan: po.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł74,30 m² 4 024,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie zlokalizowanej w Śródmieściu na ul. Wincentego Pola w Jeleniej Górze. Oferta tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 154 zł25,26 m² 13 189 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Pracuję również wieczorami i w weekendy - zapraszam do kontaktu Mieszkanie świetnie inwestycyjne Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia z budynku Po pracy nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł118,22 m² 3 721,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Jgjp-2394 Na sprzedaż przestronne mieszkanie w samym sercu Jeleniej Góry - ul. 1 maja Polecam Państwu zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 69,50 m2 (118,22 m2 pow. całkowita),.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł162,30 m² 5 668,52 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy w centrum miasta. Doskonała lokata kapitału , kup i zarabiaj! Przedstawiam Państwu do sprzedaży lokal usługowo-handlowy, położony w centrum Jeleniej Górze, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł150 m² 3 733,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej Jelenia Góra, śródmieście Oferujemy do sprzedaży dom w zabudowie szeregowej, położony w prestiżowej dzielnicy Śródmieście w Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł134,96 m² 7 179,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Luksusowy dwupoziomowy apartament. Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży luksusowy apartament na obrzeżach miasta przy wylocie na Szklarską Porębę. Dwupoziomowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł44 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem, ulokowane na trzecim piętrze kamienicy w centrum miasta. Nieruchomość o powierzchni.