dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

253 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

253 ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 000 zł67,65 m² 9 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Kochanowskiego. Lokal położony na 2 piętrze kamienicy, składa się z 3 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 755 zł49,85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

686 000 zł86 m² 7 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta. Lokal dwupoziomowy znajduje się na 3 piętrze bloku z 2019r z windą, nieopodal Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł67,50 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż niezwykle przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na Zabobrzu III, w atrakcyjnej i poszukiwanej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze nieruchomości Select M, nie szukaj dalej. Szukasz gotowego do wprowadzenia mieszkania, w którym Twoje dzieci będą miały zaledwie krok do szkoły, a Ty zyskasz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł60,09 m² 9 152,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność spółdzieklcze własnościowe prawo do lokalu na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie w bloku na II.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł77,22 m² 7 640,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w okolicy liceum im. S Żeromskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego. Powierzchnia użytkowa to 77,22 m2, na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje z antresolą w centrum miasta Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł82 m² 6 939,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle czarne - 3 pokoje na parterze Z ogródem / parking / piwnica Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego o ogródkiem, położonego na Osiedlu Czarne w Jeleniej Górze. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł79 m² 4 417,72 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Cieplicach. Mieszkanie podzielone jest na dwa oddzielne mieszkania. 1.Kawalerka z aneksem kuchennym oraz toaletą.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł63,11 m² 7 431,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Oferujemy do sprzedania mieszkanie z balkonem położone na małym zamkniętym osiedlu nie daleko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie położone na drugim ostatnim piętrze budynku z 2013 r.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,90 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe, z balkonem, w centrum, przy placu Wyszyńskiego 41. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 90,10 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

385 000 zł85 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu przestronne, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 85m2 położone na 2 piętrze kamienicy blisko centrum miasta, w okolicy stadionu. Kamienica i klatka schodowa są w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74,40 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,90 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Jelenia Góra - dzielnica Mała Poczta Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania, trzypokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie przy parku w Cieplicach. Lokal o powierzchni 48 m2 składa się z: - przedpokoju, - widnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,54 m² 7 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni 49,54m2 wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł96 m² 5 885,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł51 m² 6 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz taniego mieszkania 3-pokojowego na niskich piętrach w bloku na Zabobrzu, na niezbyt dużym metrażu a jednocześnie w bardzo wygodnej lokalizacji i nie boisz się remontu.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej i poszukiwanej części Cieplic- na osiedlu XX- lecia. Atutem tej nieruchomości jest bez wątpienia.

Szczegóły ogłoszenia

219 194 zł85,05 m² 2 577,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność: nie szukaj dalej! Sobieszów - 3 pokoje, 85,05 m Szukasz mieszkania, które nie udaje luksusów z katalogu ikea? Tu masz 100% prawdy, zero pudru i cekinów. Co.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem, zlokalizowane na zielonym osiedlu w Cieplicach, kilka minut od Placu Piastowskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł48 m² 7 020,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3-pokojowe położone na IV piętrze ocieplonego bloku przy ul. Karłowicza. Wspólnota mieszkaniowa ma teren do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super oferta mieszkania na ul. Łomnickiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w obecnie dwurodzinnym domu, na pierwszym piętrze. Oplata za wynajęcie to 2500 pln, brak.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł65 m² 8 461,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65 m , położone na parterze w spokojnej i zielonej części Maciejowa. Układ mieszkania: -2 ustawne sypialnie -przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł53,60 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładne i przytulne mieszkanie trzypokojowe o pow. użytkowej 50m2, całkowitej 53,60m2 położone w Cieplicach na osiedlu Orlim. Mieszkanie jest usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł53 m² 7 075,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na czwartym (ostatnim) piętrze kamienicy w okolicy Dworca Kolejowego. Nieruchomość wg księgi wieczystej ma 53m2, po.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł76,98 m² 12 470,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Domo.Expert Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowocześnie urządzonego 3-pokojowego apartamentu z tarasem i ogrodem na prestiżowym, kameralnym osiedlu Cieplicach. Mieszkanie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł93 m² 5 688,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***oferta tylko W naszym biurze*** ***ważne*** Do mieszkania dodatkowo w cenie są dwa pomieszczenia (do remontu) o łącznej powierzchni 26,8 m2 ,na tym samym piętrze co daje ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze (okolica Jelfy). Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu dwupoziomowy apartament z widokiem na góry położony przy jednej z najbardziej prestiżowych ulic Wróblewskiego w Jeleniej Górze ( Cieplice.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 337 zł122,43 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny loftowy apartament w nowej inwestycji w ścisłym Centrum Jeleniej Góry. Przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny w absolutnie topowej lokalizacji - w samym sercu Jeleniej Góry, bezpośrednio przy reprezentacyjnym deptaku rezerwacja - oferta W trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

425 000 zł91,30 m² 4 654,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże mieszkanie w kamiennicy blisko centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie o powierzchni 91,30m2 składa się z trzech dużych pokoi, kuchni, łazienki z razem wc oraz dużego korytarza.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł88,99 m² 4 371,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości lokum prezentuje ofertę sprzedaży klimatycznego mieszkania na wyłączność, położonego w sercu spokojnej i zielonej dzielnicy. Jeśli szukasz dużych wnętrz,.