dowolna

Mieszkania pod klucz Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 ogłoszeń

385 000 zł60 m² 6 416,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Nieruchomości vip homes prezentują Państwu do sprzedaży ciekawe mieszkanie 5 pokojowe, położone na IV i ostatnim piętrze kamienicy w ścisłym centrum Jeleniej Góry. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł50,29 m² 13 720,42 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z dużym tarasem i garażem w nowym budownictwie zlokalizowane przy ul. Tabaki w Cieplicach Śląskich -.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł80,40 m² 8 208,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w sercu Cieplic - nieopodal Placu Piastowskiego. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy, powierzchnia mieszkalna wynosi 80,4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

524 856 zł46,04 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

AOferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania - A0.1 Biuro nieruchomości Team4home prezentuje Państwu dwupokokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

789 000 zł56,18 m² 14 044,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealny apartament do życia i pod wynajem. Rezerwacja Pr agnę przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu o powierzchni 56,18 m , położonego w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł24,50 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Oferta dostępna wyłącznie w Naszym biurze Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę w okolicach Małej Poczty - Jelenia Góra Mieszkanie odświeżone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

488 000 zł59,74 m² 8 168,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Szukasz 2-pokojowego mieszkania w nowszym budownictwie, na niskim piętrze, z balkonem i miejscem parkingowym na ogrodzonej posesji to ta oferta może Cię zainteresować. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł58 m² 6 879,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,80 m , usytuowane na 3. piętrze zadbanej kamienicy, w spokojnej części miasta, a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

440 000 zł59,24 m² 7 427,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania nieopodal centrum. Dwupoziomowy lokal znajduje się na 3 i 4 piętrze budynku wielorodzinnego na osiedlu Pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

973 830 zł75,93 m² 12 825,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B3.3 Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł103 m² 11 650,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Luksusowe, dwupoziomowe mieszkanie 103 m (po podłodze 120 m ) z 2 balkonami i widokiem na Karkonosze 1 200 000 zł Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne i luksusowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł38,30 m² 9 268,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 38,3 m , położone na wysokim parterze w zadbanym budynku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł83,94 m² 5 944,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność mieszkanie w Sobieszowie. Mieszkanie w budynku 6-o rodzinnym na parterze z indywidualnym wejściem i ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł26 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa kawalerka w centrum Jeleniej Góry Oferuję na wynajem przytulną i funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 26 m , położoną na parterze w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł27,54 m² 7 988,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę z oddzielną kuchnią zlokalizowaną w ścisłym Centrum jeleniej Góry! Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,63 m² 9 435,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje przytulne, w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w bardzo dobrej lokalizacji - spokojna, zielona okolica, blisko parku oraz z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

760 000 zł55,45 m² 13 706,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 10 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony południowo - wschodniej powierzchnia 5 5,45 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł54 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 mieszkania w jednym! | 54 m Jelenia Góra, zabobrze Wyjątkowe mieszkanie położone na 2 piętrze kamienicy. Według dokumentacji jest to jedno mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

490 000 zł83 m² 5 903,61 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama Oferta sprzedaży mieszkania w okolicach Liceum Żeromskiego Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 83,58.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł38,30 m² 8 355,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką prezentuje kawalerkę (z opcją zrobienia mieszkania dwupokojowego) z balkonem o dużym potencjale, zlokalizowaną na parterze w bloku na.

Szczegóły ogłoszenia

329 900 zł38 m² 8 681,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | centrum | gotowe do wprowadzenia Jelenia Góra Centrum Powierzchnia: ok. 38 m Piętro: 1 Czynsz: ok. 250 zł Na sprzedaż funkcjonalne i stylowo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 370 zł30,38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-1, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 099 zł33,87 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice k. Jeleniej Góry Na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchni 33,87 35,25 m , zlokalizowanych w kameralnym, 18-lokalowym budynku na terenie Parku Dąbrówka przy ul. Podgórzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł55,50 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo ładne, 3-pokojowe mieszkanie z widokiem na góry, zlokalizowane przy ul. Moniuszki. W skład powierzchni 53,60m2 wchodzą: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł50,43 m² 35,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz komfortowego mieszkania w dobrej lokalizacji w Jeleniej Górze? Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i świeżo odnowione mieszkanie położone na popularnym osiedlu Zabobrze II. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł63 m² 7 539,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, świeżo po remoncie, wykończone z dużą starannością i przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Lokal znajduje się w uzdrowiskowej.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na 3. piętrze w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Najważniejsze atuty: -mieszkanie bezczynszowe -balkon -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Jeleniej Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 606,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

**stylowe mieszkanie 117 m w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi** Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 562 zł50,40 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dopasuje się do Twojego czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Funkcjonalne mieszkanie. Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1978 roku (wielka płyta). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż 3- pokojowe, słoneczne mieszkanie w Jeleniej Górze przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 55m2 położona jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł46,40 m² 7 521,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Serafin Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,85 m² 10 548,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zielona

Jelenia Góra,dolnośląskie

720 000 zł52,75 m² 13 649,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Cieplicach -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 z balkonem do remontu - przy ul. Wojska Polskiego 61,2 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone na 3. piętrze w budynku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł47,55 m² 15 772,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zagajnik nr 6 Apartament nr 5 położony na pierwszym piętrze , od strony wschodniej powierzchnia 47,55 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka oraz sypialnia Do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł33,30 m² 8 678,68 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje w centrum | Ogrzewanie miejskie | Parking za szlabanem | Niski czynsz Nieruchomości Panorama mają do zaoferowania funkcjonalne i ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33,30.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

317 160 zł33,77 m² 9 391,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

339 625 zł27,17 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Cieplice Residence Park - komfort życia w harmonii z naturą. 1-pokojowe mieszkanie numer A-1-4, na pierwszym piętrze budynku w I etapie Inwestycji Cieplice Residence Park pow. użytkowa.