dowolna

Mieszkania pod klucz Jelenia Góra - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

255 ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości team4home prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w dwupiętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117,88 m² 7 550,05 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

**stylowe mieszkanie 117 m w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi** Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł211 m² 4 260,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2 mieszkania na jednym piętrze 211 m | Jelenia Góra, śródmieście Oferuję na sprzedaż przestronny lokal o łącznej powierzchni 211 m , składający się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł70,35 m² 11 215,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

**nowoczesny apartament z panoramicznym widokiem na Karkonosze idealny dla inwestora lub rodziny!** Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł121 m² 4 289,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 4 pokojowe, położone na 1 piętrze kamienicy, w pobliżu centrum Jeleniej Góry Mała Poczta. Na powierzchnię 120,81 m2 składają.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł48 m² 9 687,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortowe, trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Jeleniej Górze - Cieplicach, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł32 m² 9 343,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania kameralne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane w Jeleniej Górze w okolicach Jelfy. Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,69 m² 10 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania nowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 147,08m2 i miejscem parkingowym, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł68 m² 5 661,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 68 m | spokojna okolica blisko centrum Oferuję na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł44,51 m² 11 682,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich-Zdrój Przedstawiam Państwu na sprzedaż nieruchomość położoną w spokojnej części miasta Jeleniej Góry. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł41,90 m² 7 852,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność- tylko W naszym biurze! Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje mieszkanie dwupokojowe w bloku w świetnej lokalizacji- ulica Mickiewicza w Jeleniej Górze. Na.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł102 m² 6 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną energią.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł37,70 m² 8 355,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż - mieszkanie po kapitalnym remoncie wykończone pod klucz Jelenia Góra, mała Poczta Oferujemy Państwu atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 37,7 m , położony na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,71 m² 7 840,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Góry, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

413 755 zł49,85 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupijący nie płaci prowizji.NAJLEPSZA I NAJTAŃSZA INWESTYCJA. Biuro Nieruchomości Fankulewscy oferuje do sprzedaży apartamenty w stanie developerskim na nowym osiedlu w Jeleniej Górze-.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł127,24 m² 7 458,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne 130 m w kamienicy | 4 pokoje | Balkony | Gotowe do zamieszkania Są mieszkania, które się ogląda i takie, do których się wraca. To zdecydowanie jedna z tych drugich historii.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł47 m² 7 021,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1946

Kama Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie dwupokojowe z balkonem o powierzchni 47 m , usytuowane na trzecim piętrze eleganckiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł43 m² 7 883,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie z garażem | Centrum Jeleniej Góry | I piętro Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

430 000 zł62,20 m² 6 913,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w centrum miasta. Lokal znajduje się na parterze kamienicy w doskonałej lokalizacji, dzięki czemu idealnie nadaje się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje z antresolą w centrum miasta Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł56,55 m² 5 888,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Brak prowizji dla biura nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem inwestycyjnym, położone na parterze kamienicy przy ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Oferta dostępna wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,80 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie położone w Jeleniej Górze-Cieplicach na Osiedlu Dwudziestolecia. Lokal o powierzchni 40,80 m2 znajduje się na I piętrze i składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł39,50 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta - Plac Ratuszowy. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe i bardzo zadbane mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Powierzchnia: 39,11 m2 Układ: 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł134,96 m² 7 179,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Luksusowy dwupoziomowy apartament. Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży luksusowy apartament na obrzeżach miasta przy wylocie na Szklarską Porębę. Dwupoziomowy apartament na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

981 295 zł79,42 m² 12 355,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - A3.1 Dodatkowo ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Dodatkowo możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł39,70 m² 8 488,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

2 pokoje | balkon | 1 piętro | Cieplice przy parku Szukasz mieszkania, które łączy dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i spokojne otoczenie zieleni? To propozycja z realnym potencjałem -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 256 zł44,05 m² 10 811,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Świetna wiadomość dla szukających własnego M! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł35,30 m² 8 923,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania komfortową kawalerkę z balkonem zlokalizowaną w Jeleniej Górze w okolicach Małej Poczty. Nieruchomość znajduje się w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56 m² 11 589,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż umeblowane i wyposażone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56 m2, położone na II piętrze w apartamentowcu z windą, w centrum miasta Jeleniej Góry. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł85,70 m² 5 134,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne i przytulne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane kilka minut od Centrum, w okolicy Małej Poczty. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł260 m² 3 457,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Oferta dostępna jedynie w naszym biurze! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż: kamienica w ścisłym centrum Jeleniej Góry - idealny do zamieszkania lub jako inwestycja. Szukasz domu z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50,73 m² 8 653,66 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Zabobrzu III w Jeleniej Górze - ulica Sygietyńskiego. Biuro Nieruchomości Otti oferuje mieszkanie: - na I piętrze w bloku z windą - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł50,60 m² 7 885,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,6 m , położone na 1. piętrze w zadbanym bloku z 1996 roku w Jeleniej Górze (ul. Jana Kiepury 25). Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni około 80 m2 (po podłodze).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł47,23 m² 13 974,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 8 w budynku W-2 położony na piętrze , od strony południowo - zachodniej powierzchnia 4 7,23 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

881 328 zł78,69 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji dla biura nieruchomości oraz bez podatku pcc - B2.1 Ogrzewanie podłogowe w cenie! Lokal posiada samodzielność - formalnie gotowy do zamieszkania. Biuro nieruchomości Team4home.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,23 m² 9 108,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1870

2 pokoje | balkon | centrum | bezczynszowe | garaż Świeżo wyremontowana przestrzeń, która łączy klimat kamienicy z wygodą codziennego życia w centrum miasta. Co tu na Ciebie czeka : Salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł110 m² 11 809,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wyposażony apartament w Cieplicach Śląskich-Zdroju! wirtualna wizyta: zapraszam Zdjęcia przedstawiają aktualny stan nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.