dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

310 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

310 ogłoszeń

779 000 zł73,85 m² 10 548,41 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż przestronny i nowoczesny apartament 3-pokojowy o wysokim standardzie, z dużym balkonem i pięknym widokiem na góry, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł34,11 m² 8 941,66 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe | wysoki standard | centrum miasta | gotowe do wprowadzenia | inwestycja z kontem Booking Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 1-pokojowe, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł69,18 m² 10 523,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta - dostępna tylko u nas! Biuro Nieruchomości Optima zprezentuje eleganckie, nowocześnie wykończone mieszkanie na cenionym osiedlu Zabobrze III, przy ul. Kiepury. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł23,27 m² 9 024,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż kawalerkę po remoncie, położoną w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal galerii Nowy Rynek. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku po.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

419 990 zł47,45 m² 8 851,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż mieszkanie, które po prostu robi robotę ? 47,45 m | wysoki parter | duża piwnica 12 m + schron Szukasz miejsca, do którego wchodzisz i mieszkasz? Bez remontów, bez.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,58 m² 7 194,35 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu M4 na ul. Kiepury - Jelenia Góra - Zabobrze Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 63 m2 składa się z: salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania ładne, dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy Stadionu Miejskiego. W skład powierzchni 69,22m2 wchodzą: * I poziom: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł28,59 m² 8 359,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortową i funkcjonalną kawalerkę położoną na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w miejscu, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł71 m² 11 239,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż jasne, zadbane mieszkanie na nowym osiedlu, w budynku z 2021 r. 4. piętro z windą. Układ: salon z aneksem 31 m , 2 sypialnie, łazienka, przedpokój. Tytuł:.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł71,20 m² 11 221,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Nowe 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej lokalizacji, blisko wszystkiego co potrzebne do komfortowego życia! Szukasz nowoczesnego mieszkania w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł63 m² 7 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż | Mieszkanie 2-pokojowe | Cieplice Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 63m2 położone w sercu Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

356 000 zł35 m² 10 171,43 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle ładne mieszkanie zlokalizowane na atrakcyjnym osiedlu, w spokojnej i zielonej dzielnicy Jeleniej Góry, z urokliwymi terenami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

439 000 zł47,50 m² 9 242,11 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do wprowadzenia. Blisko centrum Jeleniej Góry. Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,50 m z.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł59,80 m² 78,60 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu nowoczesny, dwupoziomowy apartament w ofercie na wynajem, zlokalizowany w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Kopernika, w pobliżu Placu Ratuszowego, bazyliki.

Szczegóły ogłoszenia

333 000 zł48,90 m² 6 809,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Na sprzedaż mieszkanie - ul. Sudecka przy Urzędzie Miasta w Jeleniej Górze - oferta na wyłączność, nie szukaj dalej! Na sprzedaż mieszkanie położone na 3 piętrze kamienicy przy ul. Sudeckiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Vip homes Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2 - pokojowe posadowione na wysokim parterze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze na Zabobrzu III - ul. Kiepury. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł50 m² 24 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Biuro Nieruchomości Optima, prezentuje Państwu mieszkanie do wynajęcia. Lokal znajduje się na 1 piętrze zadbanej ocieplonej kamienicy w Cieplicach - ul Bohaterów Września. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł43,45 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu przytulne mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie - ul. Wiedeńska. Budynek z 2024r, 18 lokali mieszkalnych na sporej działce, położony.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł61,97 m² 6 132 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

***oferta na wyłączność - nie szukaj dalej*** Biuro Nieruchomości Optima ma przyjemność zaprezentować mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na trzecim piętrze budynku mieszkalnego przy ul. Waryńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł87 m² 7 126,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Pragniesz zamieszkać blisko centrum miasta ,a jednoczesnie cieszyć się zielenią najpiękniejszego parku w jeleniej górze wśród śpiewu ptaków i szumu drzew? Ta oferta czeka na Ciebie.Z DO.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł62,60 m² 8 466,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania bardzo przestronne, 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Kiepury. W skład powierzchni 62,60m2 wchodzą: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł66,28 m² 7 240,49 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Panorama przedstawia na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na 5, ostatnim piętrze w bloku na Zabobrzu III ul. Kiepury w Jeleniej Górze. Na powierzchnię 66,28 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

714 149 zł64,55 m² 11 063,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zadzwoń kiedy to ty masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Strefa odpoczynku - możesz się relaksować bez wychodzenia z budynku Po pracy nie musisz jechać przez pół.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł64,70 m² 7 357,03 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie własnościowe w samym centrum Zabobrza, gdzie wszędzie blisko a jednocześnie cicho, składające się z : salonu - 24,4 m. kw. 2 pokoi - 10, 6 i 8,4 m. kw. kuchni - 6 m. kw.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł95,10 m² 5 888,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Zabytkowe mieszkanie na 1 piętrze składa się z : * 3 dużych i jasnych pokoi (17 + 26 + 23 m. kw.) * jasnej i dużej kuchni o pow. 10,5 m. kw. * łazienki o pow. 3 m. kw. * loggia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł76,79 m² 8 451,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania wyremontowane, w pełni wyposażone 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Sobieszowie. W skład powierzchni 76,79m2 wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Zabobrze I,Jelenia Góra

260 000 zł37,20 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie, zlokalizowane w bloku po termomodernizacji, położone nieopodal przychodni Promed, w pobliżu sklepy, szkoła, przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł59,06 m² 11 835,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Kupili je dla tarasu zostali dla stylu życia Wyobraź sobie poranek. Słońce wpada przez duże przeszklenia, a Ty wychodzisz boso na taras z kawą w dłoni. Cisza. Zieleń. Spokój. Jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł51,45 m² 7 482,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Premium oferuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni całkowitej 51,45 m . Lokal jest rozkładowy i dwustronny, co zapewnia funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł27 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu spółdzielczo-własnościową kawalerkę o powierzchni 27m2, usytuowaną na drugim piętrze bloku mieszkalnego na Zabobrzu I. Kawalerka świetnie sprawdzi.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokoje | parter | ogródek | Cieplice | idealne także na gabinet Na sprzedaż nowoczesne, 2-letnie mieszkanie położone w Cieplicach (jelenia Góra), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł35,71 m² 7 840,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Oferta wyłącznie w naszym biurze - nie szukaj dalej. Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Jeleniej Góry, ta propozycja zdecydowanie zasługuje na Twoją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

650 000 zł67,65 m² 9 608,28 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty ma do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie położone przy ul Kochanowskiego. Lokal położony na 2 piętrze kamienicy, składa się z 3 pokoi w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

660 000 zł75,16 m² 8 781,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu dwupoziomowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 75.16m2 usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca z 2008 roku, położonego z bliskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł80 m² 7 487,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje 4 - pokojowe mieszkanie w Cieplicach. Lokal o powierzchni całkowitej 80 m2 usytuowany na drugim piętrze bloku bez windy. Składa się z : przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż atrakcyjne 2- pokojowe mieszkanie, usytuowane na 1- szym piętrze w bloku przy ul. Sygietyńskiego. W zasięgu kilku minut mamy dostęp do sklepów,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jelenia Góra,dolnośląskie

380 000 zł45,70 m² 8 315,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu piękne mieszkanie ulokowane na 3 piętrze, czteropiętrowej kamienicy w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 45,7m2 , a w.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

699 000 zł80 m² 8 737,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje z antresolą w centrum miasta Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł79,29 m² 9 458,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Kama Nieruchomości Prezentuje Państwu komfortowe, dwupoziomowe, mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze Apartamentowca położonego w poszukiwanej części Cieplic z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł99,90 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu przestronne mieszkanie trzypokojowe, z balkonem, w centrum, przy placu Wyszyńskiego 41. Powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 90,10 m2 na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł74,40 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

R e Z E R W A C J A .Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie położone w uzdrowiskowej części Cieplic w sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Nieruchomość znajduje się.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij