dowolna

Mieszkania umeblowane Jelenia Góra - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

309 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

309 ogłoszeń

2 200 zł39,50 m² 55,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***oferta dostępna wyłącznie W naszym biurze*** Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na drugim piętrze zadbanej kamienicy w centrum miasta - Plac Ratuszowy. Lokal idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł39,11 m² 8 437,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne, ciepłe i bardzo zadbane mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych. Powierzchnia: 39,11 m2 Układ: 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł48,90 m² 8 159,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego Jelenia Góra - dzielnica Mała Poczta Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 48,90 m , położone na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49,54 m² 7 872,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Zabobrzu II. W skład powierzchni 49,54m2 wchodzą: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

565 000 zł96 m² 5 885,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Duże i przestronne mieszkanie w centrum Jeleniej Góry, o powierzchni całkowitej 111,97 m. kw. a użytkowej aż 96 m. kw. składa się z: - 3 pokoi (25+17,5+22,5 m.kw.)i - kuchni (20,6.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Panorama oferuje do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji - przy ulicy Różyckiego w Jeleniej Górze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

337 000 zł39,70 m² 8 488,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

rezerwacja do 31.05.2026r. 2 pokoje | balkon | 1 piętro | Cieplice przy parku Szukasz mieszkania, które łączy dobrą lokalizację, funkcjonalny układ i spokojne otoczenie zieleni? To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 256 zł44,05 m² 10 811,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do kontaktu! Jestem również dostępny wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz - 0% prowizji, 0% podatku pcc Świetna wiadomość dla szukających własnego M! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super oferta mieszkania na ul. Łomnickiej w Jeleniej Górze. Mieszkanie znajduje się w obecnie dwurodzinnym domu, na pierwszym piętrze. Oplata za wynajęcie to 2500 pln, brak.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł85,70 m² 5 134,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż niezwykle klimatyczne i przytulne mieszkanie z balkonem, zlokalizowane kilka minut od Centrum, w okolicy Małej Poczty. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,77 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam Cię na prezentację mieszkania do wynajęcia o powierzchni 32,77m2, znajdującego się w kamienicy przy ulicy Spółdzielczej w Jeleniej Górze Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł38,37 m² 67,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania (na wynajem) bardzo ładne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na I piętrze przy ul. Karłowicza. W skład powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł99,41 m² 5 432,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Oferujemy do sprzedania przestronne mieszkanie z balkonem od strony południowej, położone na 2 piętrze w kamienicy blisko centrum miasta. Lokal składa się z 3 pokoi, dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

550 000 zł103 m² 5 339,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

**na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w centrum Jeleniej Góry!** Oferujemy na sprzedaż przestronne, gustownie wyremontowane mieszkanie w zabytkowej kamienicy, położone w sercu Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł105,11 m² 5 518,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1817

Na sprzedaż przestronne mieszkanie z tarasem, garażem i udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością Funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni całkowitej 116,32.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł42,80 m² 6 028,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z ładnym widokiem Zabobrze II, jelenia Góra Oferta łączy funkcjonalny układ, dobrą ekspozycję i świetne zaplecze infrastrukturalne.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Lokum ma do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III. Mieszkanie o pow.54 m 2 usytuowane na II piętrze ocieplonego bloku przy ulicy Kiepury. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł74,76 m² 4 815,41 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w samym Centrum Piechowic, nieopodal sklepy, szkoła, kościół. Lokal z ogromnym potencjałem, z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł34,35 m² 7 831,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z potencjałem o powierzchni 34,35 m Jelenia Góra - Cieplice | 1 piętro Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki położonej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł108,68 m² 5 051,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferta na Wyłączność! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu słoneczne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 108,68m2 usytuowane na drugim piętrze po termomodernizacji kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł52,27 m² 11 861,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Solida nieruchomości prezentuję Państwu piękne 2-pokojowe mieszkanie w Jeleniej Górze. Położone na trzecim, ostatnim piętrze w nowym budownictwie z windą. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł129 m² 3 682,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania o powierzchni 129 m2 na pierwszym piętrze w kamienicy w pobliżu centrum miasta. 58,41% udziału w nieruchomości o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze III,Jelenia Góra

2 990 zł76 m² 39,34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwu-poziomowe w Jeleniej Górze-Zabobrze III ul.Kiepury 11. z balkonem i dużym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kadetów

Śródmieście,Jelenia Góra

579 000 zł85 m² 6 793,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 85,23m2 w Jeleniej Górze, przy ul. Kadetów. Nieruchomość: na sprzedaż komfortowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Śródmieście,Jelenia Góra

406 000 zł58 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: funkcjonalne mieszkanie 58 m Jelenia Góra Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podgórzyńska

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

429 099 zł34 m² 12 669 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cieplice k. Jeleniej Góry Na sprzedaż 13 apartamentów o powierzchni 33,87 35,25 m , zlokalizowanych w kameralnym, 18-lokalowym budynku na terenie Parku Dąbrówka przy ul. Podgórzyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolberga

Zabobrze,Jelenia Góra

389 000 zł50 m² 7 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,54 m . Lokal jest dwustronny, dzięki czemu jest jasny i dobrze doświetlony przez cały dzień. Dużym atutem jest balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Śródmieście,Jelenia Góra

225 000 zł18 m² 12 430,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu kawalerkę, usytuowaną na wysokim parterze bloku mieszkalnego w cichej i spokojnej dzielnicy - niedaleko centrum miasta. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mieszka I

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

2 000 zł42 m² 47,59 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Cieplice - przy Rynku | Parking | Bezczynszowe Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Wolności

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 350 zł23 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa kawalerka na wynajem po kapitalnym remoncie | taras | niskie koszty ogrzewania Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną kawalerkę na wynajem, idealną dla 1-2 osób dorosłych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

1 800 zł69 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 69m2 usytuowane na drugim piętrze kilkurodzinnej odrestaurowanej willi położonej w Cieplicach. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

509 000 zł88 m² 5 751,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Poszukujesz miejsca, gdzie napijesz się kawy na tarasie słuchając śpiewu ptaków? Mam dla Ciebie świetną ofertę, całe piętro kamienicy niedaleko centrum w Jeleniej Górze. Zapraszam Cię na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jelenia Góra

Zabobrze,Jelenia Góra

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2. Lokal znajduje się na II piętrze bloku na Zabobrzu. Mieszkanie przeszło generalny remont nowe okna pcv, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

418 000 zł34 m² 12 294,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dla klienta szukającego mieszkania wygodnego, komfortowego do wprowadzenia w wyjątkowym miejscu na uboczu centrum miasta. Prezentujemy Państwu na sprzedaż ładnie i przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

349 000 zł63 m² 5 538,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Rezerwacja - Biuro Nieruchomości Aplauz z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży przytulnego mieszkania, położonego na pierwszym piętrze kameralnej kamienicy w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiepury

Zabobrze,Jelenia Góra

1 800 zł68 m² 26,31 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nieruchomości prezentuje mieszkanie do wynajęcia w Jeleniej Górze na osiedlu Zabobrze przy ul. Kiepury. Mieszkanie posadowione na 3 piętrze w 4-ro piętrowym budynku. Do wynajęcia są 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Jelenia Góra

809 541 zł85 m² 9 496,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, 0% podatku pcc Zadzwoń już dziś - jestem dostępny zarówno wieczorami jak i w weekendy Po pracy nie musisz jechać przez pół miasta, żeby zadbać o siebie. Strefa odpoczynku -.