dowolna

Mieszkania z prawem własności Jelenia Góra - Lista ofert

621 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

621 ogłoszeń

Mieszkanie z aneksem

Jelenia Góra,dolnośląskie

759 000 zł72,40 m² 10 483,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje funkcjonalnego mieszkania w ścisłym centrum miasta, przy Placu Ratuszowym. Lokal znajduje się na 2 piętrze kamienicy (okna wychodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

320 000 zł88 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Team4home oferuje Państwu nieruchomość położoną w samym sercu Jeleniej Góry, przy ul. Piłsudskiego 58. Lokal o powierzchni 88 m usytuowany jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38,30 m² 8 590,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w zielonej części miasta. Lokal znajduje się na 4 i ostatnim piętrze ocieplonego bloku, w okolicy Sądu.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł67 m² 8 880,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedaży atrakcyjnie mieszkanie położone w atrakcyjnej dzielnicy Jeleniej Góry Zabobrze III, mieszkanie na I piętrze, 3 - pokojowe, kuchnia , łazienka+wc, przestronny przedpokój, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

438 000 zł58 m² 7 551,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na drugim piętrze bloku w Jeleniej Górze. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 58m2, składa się z: -Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł63 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje przestronnego mieszkania w okolicy Małej Poczty. Lokal znajduje się na 1 piętrze kamienicy. powierzchnia mieszkalna wynosi 63m2 a w.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł80,47 m² 6 201,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1932

Jeśli marzysz o przestronnym mieszkaniu z ogrodem i po remoncie to dokładnie, czego szukasz. Zapraszam Cię na prezentację mieszkania położonego na parterze, po kapitalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł35,40 m² 9 011,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - nie szukaj dalej! nowa niższa cena 319 000 zł Z 349 000 zł - 30 000 zł taniej! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu mieszkanie na sprzedaż, położone.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37 m² 13 486,49 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2 pokoje | parter | ogródek | Cieplice | idealne także na gabinet Na sprzedaż nowoczesne, 2-letnie mieszkanie położone w Cieplicach (jelenia Góra), w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

780 000 zł80 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz dużego, wygodnego mieszkania w najlepszej dzielnicy? Ta oferta jest dla Ciebie Mieszkanie znajduje się w Parku Sudeckim, z balkonu mamy niesamowity widok na góry, park i całą.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł38 m² 6 315,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż ciepłe, środkowe i słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Jeleniej Górze przy ulicy Różyckiego. Powierzchnia: 37,4m.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł78 m² 6 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie spółdzielczo własnościowe - przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 78 m , położone na 1 piętrze w środkowej części budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł73,85 m² 10 548,41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja! Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 000 zł45,82 m² 12 483,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartament nr 9 w budynku W-2 położony na drugim p iętrze , od strony północno - wschodniej powierzchnia 4 5,82 m2 W skład apartamentu wchodzi: salon z kuchnią, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł82,46 m² 12 733,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

M&b Fechner oferuje Państwu apartament w atrakcyjnej części Cieplic- ul.PCK. Nieruchomość znajduje na drugim piętrze w nowym budynku z windą. Apartament o powierzchni 82,46m2,.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł71,62 m² 6 129,57 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferta sprzedaży mieszkania - 3 pokoje, 71,62 m2, parter, centrum jeleniej góry Witam Cię na stronie Prestige Nieruchomości i zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jelenia Góra,dolnośląskie

520 000 zł62,17 m² 8 364,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż w Jeleniej Górze. Mieszkanie położone w zielonej okolicy, miejsc spacerowych i blisko lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł102,30 m² 6 236,56 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta na wyłączność! Nie szukaj dalej! Sprzedam mieszkanie 102,3 m - centrum Jeleniej Góry, widok na deptak! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 102,3 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł66,28 m² 7 226,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Aplauz prezentuje atrakcyjne mieszkanie na popularnym osiedlu Zabobrze III - przy ul. Kiepury, w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje się na 4 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł82,92 m² 5 969,61 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność mieszkanie w centrum Jeleniej Góry Cieplice Śląskie Zdrój, przy ulicy Cieplickiej. Mieszkanie w pięknej secesyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł120 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Szukasz dużego 4 pokojowego mieszkania w Jeleniej Górze? Cenisz ciekawy rozkład pomieszczeń i możliwość własnej aranżacji? Nasza nowa oferta mieszkania na sprzedaż to połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy, ul. Słowackiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

529 100 zł48,10 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży dwupokojowego lokalu mieszkalnego w stanie deweloperskim położonego na parterze budynku mieszkalnego. Apartament B.0.2 składa się z; Przedpokój- 9,40m2.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł28,59 m² 8 359,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu komfortową i funkcjonalną kawalerkę położoną na Zabobrzu, przy ul. Różyckiego w miejscu, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno wśród.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł102 m² 6 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe z werandą zlokalizowane w centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie niezwykle klimatyczne, z duszą i pozytywną energią.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł77,40 m² 6 007,75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ulicy Sudeckiej (blisko Urzędu Miasta). Mieszkanie w wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł44,51 m² 11 458,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie w Cieplicach Śląskich-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części Cieplice Śląskie-Zdrój. Lokal znajduje się na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł57,53 m² 3 980,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Szukasz lokalu w centrum miasta do własnej aranżacji? Mam dla Ciebie ciekawą ofertę. Lokalizacja: rozwijajaca się ulica Kilińskiego przy której znajdują się : - klinika medycyny estetycznej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

406 000 zł43,70 m² 9 290,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na wysokim parterze bloku, na osiedlu Zabobrze I. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł60,60 m² 8 894,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne M2 + kawalerka+ garaż + ogród (ok. 200m2) Poszukujesz dla siebie mieszkania z ogrodem i garażem? A może masz w domu nastolatka, który również szuka swojej przestrzeni? Mam.

Szczegóły ogłoszenia

479 900 zł66,28 m² 7 240,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie 4-pokojowe na Zabobrzu III. Lokal o powierzchni użytkowej 63 m2 zlokalizowany na IV i ostatnim piętrze bloku. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł68,69 m² 10 904,06 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania nowe, w pełni wyposażone 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 147,08m2 i miejscem parkingowym, zlokalizowane na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł62,20 m² 5 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Jgjp-2387 W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na I piętrze kamienicy blisko centrum miasta przy ulicy 1maja. Na powierzchnię mieszkalną 50,50m2 składają się: duża kuchnia, pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka umeblowana Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

179 000 zł23 m² 7 782,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Panorama ma w ofercie kawalerkę na sprzedaż w centrum Jeleniej Góry. Powierzchnia użytkowa 21m. W skład mieszkania wchodzą: *duży pokój z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 416 zł52,24 m² 9 100,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowoczesny apartament dwupokojowy z aneksem kuchennym oraz dodatkową powierzchnią użytkową na poddaszu, idealną na sypialnię. Nieruchomość znajduje się na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł64,60 m² 5 959,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1760

Jgjp-2007 Tylko w naszej ofercie! W sprzedaży wyremontowane i przestronne mieszkanie w centrum miasta. Lokal znajduje się na drugim piętrze kamienicy przy Placu Ratuszowym Na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

390 000 zł96,44 m² 4 043,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości Dudek prezentuje Państwu 4 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Cieplicach Śląśkich. Nieruchomość położona jest na parterze kameralnej kamienicy. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł73 m² 5 452,05 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o łącznej powierzchni 75,39 m , położone na 10., ostatnim piętrze budynku z windą. Winda dojeżdża od poziomu -1 do 9. piętra, a na ostatnią.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł55,49 m² 7 568,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem Zabobrze, ul. Wiłkomirskiego Oferta na wyłączność tylko w naszym biurze Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51,30 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł37,21 m² 7 793,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Jelenia Góra prezentuje Państwu przytulne mieszkanie w Centrum Jeleniej Góry w kameralnej kamienicy ulica Piłsudskiego. Mieszkanie położone w ścisłym Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł38 m² 11 052,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro Nieruchomości optima prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z małą antresolą w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany jest na IV piętrze 4-piętrowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł78,80 m² 2 918,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 62 m2 (całkowitej 78,8 m2), położonego na 3 piętrze odnowionej kamienicy na urokliwym.