dowolna

Nieruchomości Jelenia Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 073 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 073 ogłoszenia

395 000 zł46 m² 8 586,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ładnego mieszkania w poszukiwanej części miasta. Lokal znajduje się na 3 piętrze czteropiętrowego ocieplonego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy wyjątkową inwestycję w cichej okolicy, otoczonej licznymi drzewami, co gwarantuje prywatność i spokój. To idealna baza wypadowa z łatwym dostępem do atrakcji turystycznych,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł56,56 m² 6 099,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dudek posiada w swojej ofercie do sprzedania dwupokojowe mieszkanie własnościowe na parterze, w okolicy centrum miasta niedaleko dworca pkp. Lokal o powierzchni 48,36 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł457 m² 566,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu dwie działki budowlane położone w Cieplicach przy ul. Koralowej. Działki o łącznej powierzchni 457m2 - użytkowanie wieczyste - roczna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

490 000 zł105,53 m² 4 643,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Panorama prezentują Państwu na sprzedaż przestronne 2 poziomowe mieszkanie z widokiem na góry położone w Jeleniej Górze przy ul. Sobieskiego. Mieszkanie położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 50 m , położone na 3. piętrze w kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Najważniejsze atuty: -mieszkanie bezczynszowe -balkon -osobna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jelenia Góra (ul.Trasa Czeska). działka nr 19/1 o pow. 31.040m2. Mpzp: u/rm1 - tereny zabudowy usługowej (ok.16.400m2), ZE/ZP,R5 - tereny zieleni nieurządzonej i izolacyjnej (ok.14.600m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł100,40 m² 4 382,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1094

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży na wyłączność własnościowe mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry przy ul. Wolności (300m od Banku Santander). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł447 m² 4 946,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 671 m²

Dom w górach z możliwością wynajmowania pokoi dla turystów przez cały rok. Do zaoferowania wspaniała nieruchomość, posadowiona na działce o powierzchni 1671 m2, z tyłu działki.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł42 m² 6 904,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Pod Śnieżką oferuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe położone w centrum Jeleniej Góry. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (możliwy zakup przez obywateli Ukrainy-.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Nowa niższa cena! Oferta Biura Nieruchomości Otti w okolicach Liceum Żeromskiego. Przestronne 3-pokojowe z ustawnymi pokojami a do tego w bardzo dobrej cenie. Mamy tu: - przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe, posadowione na pierwszym piętrze w budynku po remoncie kapitalnym zewnętrznym i wewnętrznym. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,10 m² 6 553,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości asari crm ( )

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Oferujemy Państwu bardzo atrakcyjny lokal położony na parterze w bloku na Zabobrzu II. Lokal jest ustawny, ma dużą witrynę, 2 wejścia i jest gotowy do prowadzenia dowolnej, nieuciążliwej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w dobrej lokalizacji Zabobrze, jelenia Góra Lokalizacja: zabobrze, jelenia Góra Powierzchnia: 26 m Piętro: IV Cena: 195500 zł Na sprzedaż kawalerka położona na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł35 m² 7 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka po remoncie Sobieszów (jelenia Góra) Zielona, spokojna okolica niska zabudowa świetna komunikacja miejska Cena: 260 000 zł Atuty mieszkania: po remoncie, zadbane, bez nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63 m² 7 603,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie sprzedaży własnościowe mieszkanie na osiedlu Zabobrze III , przy ul. Kiepury. Mieszkanie 4-o pokojowe w bloku na IV i ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

870 000 zł121,04 m² 7 187,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Domy W zabudowie szeregowej | 121 m | osiedle czarne - nowa jaśminowa | jelenia góra | stan deweloperski Na sprzedaż dwa nowoczesne segmenty w zabudowie szeregowej położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

**stylowe mieszkanie 117 m w sercu Cieplic po generalnym remoncie, z ogrodem i miejscami postojowymi** Na sprzedaż wyjątkowe, **trzypokojowe mieszkanie w uzdrowiskowej części Jeleniej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł59,80 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze! spółdzielcze-własnościowe prawo do lokalu, możliwość zakupu przez obywateli Ukrainy bez zgody z Ministerstwa. Biuro Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 562 zł50,40 m² 11 717,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dopasuje się do Twojego czasu - pracuję również wieczorami i w weekendy Kupując bezpośrednio - oszczędzasz: 0% podatku pcc, 0% prowizji Funkcjonalne mieszkanie. Wszystko, czego potrzebujesz,.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł58,30 m² 7 118,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Piękne mieszkanie na ul. Kiepury Biuro nieruchomości myhome oferuje 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na III, a tym samym ostatnim piętrze bloku. Istnieje możliwość zamiany na dom.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz gotowego do zamieszkania mieszkania? Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na 4. piętrze w bloku z 1978 roku (wielka płyta). Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł65,43 m² 7 336,08 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mieszkanie na sprzedaż Zabobrze III - 3 pokoje Prezentuję Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Zabobrzu III - jednej z najlepiej skomunikowanych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 627 m²

Dom z historią i działka z przyszłością - Cieplice Śląskie Zdrój Biuro Nieruchomości Sudety oferuje na sprzedaż nieruchomość o wyjątkowym charakterze i ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł120,70 m² 4 722,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 121 m2, zlokalizowanego w sercu Jeleniej Góry, przy ulicy Norwida. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł67,65 m² 5 469,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Północ nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,66 m w Centrum Jeleniej Góry zaledwie 1 min od Teatru i 5 minut od Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

323 840 zł29,44 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nie pobieramy prowizji od kupującego! Biuro Nieruchomości Optima prezentuje: 1-pokojowe mieszkania - Nowa Młynówka, ul. Pijarska, jelenia Góra Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kawalerek.

Szczegóły ogłoszenia

3 980 000 zł210 m² 18 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Skoro słowa nie wystarczą, to musi być prawdziwy raj na ziemi! jagniątków- to miejsce takie jest. Zapraszam - to mówią właściciele. Dzięki za zaproszenie - brzmi jak zachęta. Miejsce, które trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł1 418 m² 271,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Goduszyn Buduj od zaraz bez stresu i formalności! Marzysz o własnym domu z widokiem na góry, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i panoramy Karkonoszy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55 m² 5 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M&b Fechner oferuje Państwu na sprzedaż 3- pokojowe, słoneczne mieszkanie w Jeleniej Górze przy Placu Ratuszowym. Nieruchomość o powierzchni 55m2 położona jest na trzecim piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

5 750 000 zł1 200 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Imponujący dom o powierzchni 1200 m na działce 2800 m Prywatny azyl i dochodowy biznes w jednym Lokalizacja: spokojna dzielnica z szybkim dostępem do centrum 1. Twój prywatny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwa lokale | Jelenia Góra, ul. Wolności 179a Serafin Nieruchomości prezentuje wyjątkową ofertę - mieszkanie o łącznej powierzchni 46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Północ Nieruchomości Jelenia Góra ma przyjemność zaprezentować Państwu przestronny i nowoczesny 3-pokojowy apartament w wysokim standardzie z dużym balkonem i widokiem na góry.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł43,90 m² 6 831,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy na sprzedaż - 43,9 m | Parter | Możliwość własnej aranżacji | Klimatyzacja Zapraszam Cię na prezentację lokalu usługowego (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez kw -.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł52,75 m² 13 649,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży w pełni umeblowanego mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Cieplicach -.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,20 m² 6 356,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M2 z balkonem do remontu - przy ul. Wojska Polskiego 61,2 m Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 61,2 m , położone na 3. piętrze w budynku zarządzanym przez.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł715 m² 4 195,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 770 m²

Budynek handlowo-usługowy Jelenia Góra- centrum Powierzchnia użytkowa budynku 715m/2 Powierzchnia działki 1770m/2 Mam do zaoferowania budynek handlowo-usługowy, zlokalizowany w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł53,29 m² 8 237,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na Zabobrzu III Lokal o powierzchni użytkowej 50,73m2 usytuowany na 1 piętrze bloku z windą składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Nowa oferta na wyłączność - tylko W biurze nieruchomości lw Na sprzedaż wyremontowana kawalerka 26m2 przy Małej Poczcie w Jeleniej Górze - blisko centrum miasta. Mieszkanie po pełnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł176,96 m² 9 889,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:865 m²

Nowa cena 1 750 000 brutto Luksusowy Dom na Sprzedaż w Prestiżowej Lokalizacji Zapraszam do zapoznania się z jedyną w swoim rodzaju ofertą sprzedaży nieruchomości Premium - komfortowego.