dowolna

Lokale w centrum Jelenia Góra - Oferty sprzedaży i najmu

57 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

57 ogłoszeń

Rynek pierwotny

211 200 zł66 m² 3 200 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomości ,mały Domek prezentuja ofertę 4 lokali handlowo-uśługowych w Jeleniej Górze Lokale o metrażach 66 ,66m2 42,24 40,05 62.20 Lokale w cenei 3200zł netto za 1m2 Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł336,03 m² 3 571,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Atrakcyjny budynek handlowo-usługowy o pow. całkowitej 336,03 m2. Usytuowany na działce o pow. 158 m2, w centrum osiedla mieszkalnego Zabobrze II, przy głównym ciągu pieszych ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

799 000 zł200,50 m² 3 985,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wyjątkowy lokal użytkowy, położony w centrum Jeleniej Góry, handlowy lub usługowy. Łączna powierzchnia użytkowa wynosi 200,5 m2. - w tym na parterze 137,90 m2 powierzchni handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

26,72 zł/m²131 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! zapraszamy na prezentację! :) Biuro nieruchomości nexthome przedstawiam Państwu lokal do wynajęcia bądź do zakupu w doskonałej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

410 000 zł209 m² 1 961,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal użytkowy 209 m centrum Jeleniej Góry, przy ruchliwej ulicy Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy o powierzchni 209 m , położony w kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł150 m² 2 993,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal mieszkalno-usługowy w centrum Sobieszowa Oferuję budynek wolnostojący w bardzo dobrym stanie technicznym, zlokalizowany w spokojnym, turystycznym miasteczku blisko zamku.

Szczegóły ogłoszenia

37,50 zł/m²80 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal gastronomiczny W centrum cieplic Prezentujemy Państwu Do wynajęcia lokal gastronomiczny lub usługowy znajdujący się w podpiwniczeniu nowej dwupiętrowej kamienicy w centrum Cieplic.

Szczegóły ogłoszenia

61,51 zł/m²31,70 m² 1 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro nieruchomości Select M zaprasza na prezentację lokalu usługowego zlokalizowanego w centrum Jeleniej Góry. Nieruchomość o powierzchni 31,7 m , usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł723,80 m² 1 243,44 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyłączność Jelenia Góra 724 m pod dachem 900 000 zł Szukasz solidnej bazy pod produkcję, magazyn albo warsztat z prawdziwego zdarzenia? Mamy coś, co zmieści Twój park maszynowy, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

10 zł/m²604 m² 6 040 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Opis ogłoszenia pkp S.A. Oddział Gospodarowanie Nieruchomościami we Wrocławiu przedstawia propozycję wynajęcia budynku biurowego murowanego, trzykondygnacyjnego. Nieruchomość położona jest blisko.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²305 m² 6 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:własny parking

! do wynajęcia lokal w biurowcu! Jelenia Góra Powierzchnia 305 m/2 Oferuje państwu lokal użytkowy, zlokalizowany w budynku handlowo-usługowym w Jeleniej Górze. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

107 000 zł60 m² 1 783,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż piwnica / magazyn z oknami | Jelenia Góra Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalny lokal piwniczno-magazynowy z dużym potencjałem adaptacyjnym, położony w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

51,02 zł/m²98 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na wynajem lokal usługowy lub handlowo-usługowy w ścisłym centrum miasta na pl. Wyszyńskiego, obok Banki, restaurację, sklepy, galeria handlowa Nowy rynek, parkingi, ulicy Podwale, sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł80 m² 12 375 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 80m2 z możliwością zakupu dodatkowych 90m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 80m2 składa się z sali sprzedażowej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł90 m² 11 100 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal o powierzchni ok. 90m2 z możliwością zakupu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej,.

Szczegóły ogłoszenia

72,22 zł/m²90 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem ok. 90m2 z możliwością wynajmu dodatkowych 80m2 powierzchni usługowej. Lokal: lokal o powierzchni ok. 90m2 składa się z sali sprzedażowej, pomieszczenia gospodarczego,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

450 000 zł34 m² 13 235,30 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Sprzedam lokal handlowo-usługowy 34m2 w ścisłym centrum Cieplic przy głównym deptaku ogrzewanie elektryczne cena 450000zł możliwość wynajęcia lokalu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal usługowy z wejściem od ulicy, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

28,77 zł/m²478 m² 13 750 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

478 m gotowej przestrzeni pod żłobek, przedszkole lub klub dziecięcy karkonoska akademia nauk stosowanych w jeleniej górze ogłasza konkurs ofert na najem pomieszczeń 478 m gotowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny z parkingiem, ul. Kadetów

Jelenia Góra,dolnośląskie

23,89 zł/m²376 m² 8 984 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal gastronomiczny na kampusie kans do wynajęcia! 376 m w pełni przygotowanej przestrzeni gastronomicznej. Karkonoska akademia nauk stosowanych w jeleniej górze ogłasza konkurs ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Sobieszów,Jelenia Góra

2 150 000 zł384 m² 5 598,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Team4home prezentuje Państwu na sprzedaż przepiękna, zabytkowa nieruchomość (obecnie pełniąca rolę antykwariatu z częścią mieszkalną i restauracyjną).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta tylko u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu bardzo ładny lokal o powierzchni 22m2 usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy położonej w centrum Cieplic. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

999 000 zł374 m² 2 671,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedania w centrum Jeleniej Góry lokal usługowy ( restauracja funkcjonująca) zlokalizowana na parterze stylowej kamienicy. Powierzchnia nieruchomości 374 m2 : holl 17, 7 m2 , sala główna 125,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Muzealna

Śródmieście,Jelenia Góra

299 000 zł69 m² 4 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Okazja-na sprzedaż! Lokal użytkowy 69 m - idealny na biuro, pracownię lub usługi | Jelenia Góra, ul. Muzealna Przedstawiam ofertę sprzedaży lokalu niemieszkalnego o powierzchni 69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

199 000 zł55 m² 3 629,40 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo lokal użytkowy w okolicach centrum Jeleniej Góry, przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest w wyremontowanej kamienicy, posiada osobne wejście od frontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

27,36 zł/m²55 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwo na wynajem lokal użytkowy w okolicach centrum Jeleniej Góry, przy ul. Chrobrego. Lokal usytuowany jest w wyremontowanej kamienicy, posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu lokal usługowy z możliwością przekształcenia na lokal mieszkalny o powierzchni 52 m2 usytuowany na parterze kilkurodzinnego budynku z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Parkowa

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

3 290 000 zł393 m² 8 369,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy na sprzedaż piękną nieruchomość, która stanowi doskonałą okazję inwestycyjną - funkcjonujący budynek apartamentowy parkova Apartamenty - położony przy ul. Parkowej, w najstarszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

1 180 000 zł374 m² 3 155,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Do sprzedaży restauracja po remoncie w ścisłym centrum miasta Jeleniej Góry dla 110 osób. Dobre zaplecze kuchenne, sanitarne. Sala duża otwarta , sala bankietowa i kameralna. W okresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz

Śródmieście,Jelenia Góra

75 zł/m²20 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej* klucze dostępne W biurze! ** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje do wynajęcia lokal, w samym centrum Jeleniej Góry - ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

44 zł/m²50 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

***oferta tylko W naszym biurze, nie szukaj dalej* Klucze dostępne w biurze!** Biuro nieruchomości nexthome prezentuje do wynajęcia lokal w centrum Jeleniej Góry - ul. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

449 000 zł68 m² 6 637,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Na Sprzedaż dwukondygnacyjny lokal usługowy w ścisłym centrum Jeleniej Góry położony na działce o łącznej powierzchni 169 m2. Budynek o przeznaczeniu usługowym, wolnostojący (jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Cieplice Śląskie-Zdrój,Jelenia Góra

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do sprzedaży budynek wolnostojący z poddaszem, w którym znajduje się lokal usługowy, położony w centrum Jeleniej Góry- cieplice. Powierzchnia całkowita wynosi 57m2, użytkowa 38,60m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Teatralna

Śródmieście,Jelenia Góra

66,67 zł/m²18 m² 1 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferta dostępna wyłącznie w Biurze Nieruchomości Optima Biuro Nieruchomości Optima oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 18 m , zlokalizowany przy ul. Teatralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Sudecka

Jelenia Góra,dolnośląskie

123 456 789 zł21 m² 5 878 890 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Sprzedam lokal usługowy pod Teatrem Na sprzedaż oferuję lokal usługowy(nakłady) profilu gastronomicznym, położony w atrakcyjnej lokalizacji w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 21m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

610 000 zł210 m² 2 904,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości Dudek oferuje na sprzedaż duży lokal użytkowy w centrum miasta pod działalność usługową. Nieruchomość o powierzchni 202,53 m2, znajduje się przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem, Plac Księdza Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Śródmieście,Jelenia Góra

41,08 zł/m²78 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Północ Nieruchomości Jelenia Góra Prezentuje Państwu duży lokal w prestiżowym biurowcu w Centrum Jeleniej Góry. Lokalizacj: centrum Jeleniej Góry plac Wyszyńskiego biurowiec: nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

209 000 zł98 m² 2 132,65 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości mdj prezentuje Państwu lokal mieszkalno-uzytkowy, posadowiony w pobliżu ścisłego centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni 98 m2. Wymagający remontu kapitalnego, idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

240 000 zł52 m² 4 615,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Jelenia Góra

Śródmieście,Jelenia Góra

28,85 zł/m²52 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 52 m2 usytuowany na parterze kilkurodzinnego budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy oraz drugim wejściem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Grodzka

Jelenia Góra,dolnośląskie

349 000 zł38 m² 9 112,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowiec inwestycyjny Do sprzedaży wynajęty lokal użytkowy w centrum Jeleniej Góry ul.Grodzka 11 ( niemieszkalny) Składa się z dwóch pomieszczeń głównych w tym jedno z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

33,90 zł/m²59 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Składamy Państwu ofertę najmu lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 59m2 położonego na parterze w kamienicy w ścisłym centrum Jelenie Góry. Lokal gotowy do prowadzenia.