dowolna

Nieruchomości Jelenia Góra - Oferty sprzedaży nieruchomości

1 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 076 ogłoszeń

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości Dudek oferują Państwu 3 pokojowy apartament w Jeleniej Górze - Cieplicach. Apartament mieści się w nowo wybudowanym budynku z 2022 roku. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47,84 m² 6 479,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie blisko centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni ok.41m2 znajduje się na parterze w kamienicy i składa się z dwóch słonecznych pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,57 m² 7 975,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie trzypokojowe w budynku w okolicach centrum Jeleniej Góry. Lokal o powierzchni użytkowej 62,57 m2 usytuowany na I piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł37,37 m² 6 422,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima, zaprasza Państwa na prezentacje ciekawego mieszkania z dużym potencjałem. Lokal znajduje się na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

370 000 zł53,40 m² 6 928,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowa oferta Trzypokojowe mieszkanie na Osiedlu Orle. Czwarte piętro. Trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, wc. CO i cwu z sieci miejskiej Stolarka okienna pcv Duży balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł3 428 m² 116,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

*** Oferta dostępna tylko w naszym biurze - nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Panorama prezentuje Państwu ofertę sprzedaży działki o powierzchni 3428 m2 w Maciejowej, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł76 m² 3 276,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Biuro nieruchomości panorama przedstawia Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 76 m2, zlokalizowanego w samym centrum Sobieszowa. Nieruchomość dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Biuro nieruchomości Perfect ma Państwu do zaoferowania kawalerkę zlokalizowaną w Cieplicach przy ul. Wita Stwosza. Lokal znajduje się na parterze, niskiego budynku wielorodzinnego. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie: na sprzedaż nowoczesny apartament w stanie deweloperskim Lokalizacja: blisko centrum, plac Piastowski, uzdrowisko Sanatorium, park Opis inwestycji: inwestycja obejmuje budowę nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z ogrodem i garażem! Jelenia Góra! Cena do negocjacji! Przedmiotowy lokal mieszkalny mieści się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym i składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Marzysz o jasnym, przestronnym mieszkaniu, w którym każdy poranek wita Cię słońcem? Mam dla Ciebie wyjątkową propozycję w sercu Cieplic. Zapraszam Cię na prezentację słonecznego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomość Dudek przedstawia Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3323 m2. Jelenia Góra - Cieplice Śląskie. Nieruchomość o przeznaczeniu usługowo-przemysłowym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł106 m² 7 358,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Oferuję na sprzedaż dom jedorodzinny po remoncie położony na cichym i spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych, blisko centrum miasta. Szczegóły oferty: powierzchnia użytkowa- 106,60m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł60 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Polecam do sprzedaży działkę w miejscowości Wojcieszyce, 6 km od centrum Jeleniej Góry, 12 km od Szklarskiej Poręby i 30 km od Karpacza. Działka gruntu ma powierzchnię 6 ha i w.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł70,60 m² 4 532,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Solida nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkania położonego w kamienicy w Sobieszowie - Jeleniej Górze. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

835 099 zł93,85 m² 8 898,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości Premium przedstawia bardzo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na Zabobrzu III, przy ulicy Małcużyńskiego w Jeleniej Górze. *** oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

349 900 zł70 m² 4 998,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości foxhouse oferuje na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy prestiżowej ulicy 1 Maja w Jeleniej Górze. Lokal o powierzchni 70 m znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł47,01 m² 6 360,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Biuro Nieruchomości Sudety ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe do remontu w Cieplicach Nieruchomość położona w atrakcyjnej i cenionej lokalizacji. Atrakcyjny budynek wielorodzinny,.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł35,30 m² 9 348,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kama Nieruchomości prezentuję Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży dużej, zadbanej kawalerki, położonej na atrakcyjnym pierwszym piętrze niskiej kamienicy wielorodzinnej w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe (możliwość zakupu przez obcokrajowców) Nieruchomości Panorama mają na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie dwupokojowe położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł51,70 m² 6 576,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Perfect oferuje na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 2- piętrowej kamienicy, zlokalizowane w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł93,04 m² 7 093,72 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nieruchomości Dudek prezentują duże i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,77 m2, zlokalizowane w ścisłym centrum Jeleniej Góry, przy alei Wojska Polskiego. Lokal położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł48,50 m² 9 051,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Biuro Nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w doskonałej lokalizacji - Wzgórze Grota Roweckiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł215 m² 5 581,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:187 m²

Tylko u Nas! dla Biura Nieruchomości! Biuro Nieruchomości Lokum prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej z 1987 roku, usytuowanego na osiedlu Czarnym w Jeleniej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł64,90 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Kama Nieruchomości prezentuje Państwu duże dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 64.90m2 usytuowane na trzecim piętrze kamienicy po termomodernizacji położone przy ulicy Drzymały.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł450 m² 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:449 m²

Nieruchomość dla inwestora w sercu Jeleniej Góry! * Zabudowa wielorodzinna / zabudowa usługowa * Powierzchnia działki: 449 m * Dogodna lokalizacja na ul. Grunwaldzkiej! Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę nr 84/2 położona w Jeleniej Górze dzielnica Cieplice. Działka o powierzchni 380 m2 objęta jest miejscowym planem zagospodarowania i może na niej powstać.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł230 m² 6 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:566 m²

Jeśli myślisz o długoterminowej inwestycji, z możliwością mieszkania i prowadzenia biznesu w jednym miejscu, to ta oferta z 9-10% roi jest dla Ciebie! Świetna lokalizacja na.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł210 m² 4 519,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 013 m²

Szukasz domu dla dużej rodziny, a może dla rodziny wielopokoleniowej, ta oferta może być dla Ciebie! Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na prezentację, a nieruchomość mile Cię zaskoczy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 42,93 m2, zlokalizowane na trzecim piętrze kamienicy nieopodal Placu Ratuszowego. Mieszkanie jest po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

488 205 zł51,39 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje mieszkanie dwupokojowe, usytuowane na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego z 2007 roku. Nieruchomość o powierzchni całkowitej 51,39m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł117 m² 4 264,96 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Dudek prezentują Państwu piękne, przestronne mieszkanie przy centrum miasta, przy ulicy Sudeckiej. Na powierzchnię całkowitą ok 117 m2 (po podłodze) a użytkową 102,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł68,67 m² 8 154,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Solida nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż położone na I p. w 1-piętrowym budynku. Mieszkanie 2-poziomowe : a) na dole znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 000 zł623 m² 2 808,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 075 m²

Jelenia góra, obiekt handlowo-usługowy Z placem, parkingiem I trzema mieszkaniami, na sprzedaż. Przedmiotem oferty sprzedaży biura wgn Nieruchomości Bolesławiec jest atrakcyjna nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł65,32 m² 9 951,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomość Pod Śnieżką prezentuje: przestronne mieszkanie z widokiem na las, z tarasem na poszukiwanym i cenionym Osiedlu Park Sudecki w Jeleniej Górze. Jeśli marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 000 zł11 868 m² 160,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Perfect ma do zaoferowania Państwu działkę usługową położona w Jeleniej Górze - dzielnica Sobieszów - ul. Łazienkowska. Działka o powierzchni 1,1868ha z dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł216 m² 7 638,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 377 m²

Biuro Nieruchomości Fankulewscy posiada w ofercie na wyłączność dom wolnostojący w najbardziej poszukiwanej dzielnicy Cieplic Śląskich Zdrój, przy ul. Tabaki. Dom posadowiony na działce.